Warsaw Insider 1.0.4

Warsaw Insider to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Komunikacja. Warsaw Insider zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Valkea Media S.A..

Liczba pobrań: 533
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Valkea Media S.A.
Rozmiar: 5 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Warsaw Insider to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Komunikacja. Za stworzenie Warsaw Insider odpowiedzialna jest firma Valkea Media S.A..

Aplikacja działa na mobilnym systemie spod znaku nadgryzionego jabłka Jest ona kompatybilna z następującymi urządzeniami i wersjami systemu: 1.0.4 Jest to system przeznaczony na urządzenia firmy Apple. IOS opiera się na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5.

iOS złożony jest z czterech warstw: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Każda z nich odpowiada za inne kwestie. Pierwsza ma wpływ na interakcje sprzętu z oprogramowaniem. Druga warstwa zawiera podstawowe biblioteki służące do obsługi m.in. aplikacji. Warstwa trzecia odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia odpowiedzialna jest za interfejs dotykowy. Ze stale rozbudowywanej bazy aplikacji warto polecić V Magazine for iPad oraz Entrepreneur Magazine.

Ocena:
Twoja ocena: