Widgetsoid2.x donate 3.4.4

Widgetsoid2.x donate to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ja zaliczyć do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. Użytkownicy mogą korzystać z Widgetsoid2.x donate dzięki zaangażowaniu pracowników jaumard.

Liczba pobrań: 771
Cena/licencja: 4,17 zł
Producent/dystrybutor
jaumard
Rozmiar: 2 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Widgetsoid2.x donate to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. Widgetsoid2.x donate zostało stworzone przez firmę jaumard.

Korzystanie z aplikacji możliwe jest w przypadku urządzeń wyposażonych w system Android w wersji 3.4.4. Jest to popularny system mobilny początkowo rozwijany przez firmę Android Inc. Kupioną w późniejszym czasie przez Google.

Przydatne informacje na temat aplikacji oraz smartfonów wyposażonych w Androida można znaleźć na stronie androilife.pl Wśród bardzo dużego zbioru aplikacji dostępnych na Androida warto polecić Worms oraz Pure Calendar widget (agenda).

Ocena:
Twoja ocena: