Windows 8 Release Preview ISO Build 8400

Windows 8 Release Preview umożliwia nam zapoznanie się z najnowszym dzieckiem Microsoftu. System zapowiadany jest jako największy przełom od czasu Windows 95.

Liczba pobrań: 2304
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Microsoft
Rozmiar: 2615.53 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Windows 8 Release Preview to najnowszy system stworzony przez Microsoft. Ma on umożliwiać pracę zarówno na na komputerach, jak i urządzeniach przenośnych z ekranem dotykowym. Nie jest to wersja ostateczna, ale wyznacznik zmian jakich użytkownicy mogą się spodziewać w nowym Windowsie . Jego podstawą jest zupełnie nowy, dotykowy interfejs o nazwie Metro a siłą Windowsa 8 ma być jego wszechstronność i intuicyjność obsługi.

Windowsa 8 będzie umożliwiał korzystanie ze specjalnych aplikacji rozszerzające funkcjonalność systemu. Można je będzie pobierać ze specjalnego sklepu o nazwie Windows Store. Nowy produkt Microsoftu pozwoli także na dostęp do systemu operacyjnego z każdego miejsca na ziemi. Wystarczy, że zalogujemy się na swoje specjalne konto, przez co uzyskamy dostęp do naszych ulubionych plików. Zapraszamy do pobierania systemu i dzielenia się opiniami na jego temat.

UWAGA

Jest to obraz pliku w formacie .iso, który należy wypalić na płytę DVD lub też zamontować w wirtualnym napędzie.

Ocena:
Twoja ocena: