Windows Movie Maker 2.6 pl

Prosty, intuicyjny i darmowy edytor wideo, dzieki któremu nie musisz kupować drogich aplikacji, aby wykonać podstawową obróbkę filmów z wakacji lub urodzin.

Liczba pobrań: 83407
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Microsoft Corp.
Rozmiar: 7.36 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Program Movie Maker 2.6 jest przeznaczony dla użytkowników systemu Vista, na których komputerach nie można uruchomić wersji programu Movie Maker dla systemu Vista. Jest to prosty, intuicyjny i darmowy edytor wideo, dzieki któremu nie musisz kupować drogich aplikacji, aby wykonać podstawową obróbkę filmów z wakacji lub urodzin.

Możesz wstawić obraz, ścieżkę dźwiękową, dodawać efekty wideo, efekty przejść, napisy początkowe i końcowe. Jest to idealne narzędzie do zastosowań domowych, gdzie nie jest istotna szybkość działania czy dostępność dziesiątek funkcji, których i tak przeciętny użytkownik nie jest w stanie wykorzystać.

Wygodny interfejs posiada okienko podlgądu, oś czasu oraz narzędzie do narracji. Dzięki obsłudze funkcji "przeciągnij-upuść" aplikacja nie będzie wyzwaniem dla mniej zaawansowanych użytkowników.

Obsługiwane systemy operacyjne: Windows Vista; Windows Vista Business; Windows Vista Enterprise; Windows Vista Home Basic; Windows Vista Home Premium; Windows Vista Starter; Windows Vista Ultimate

Ocena:
Twoja ocena: