Windows98_Me Printer Driver.EXE 2006-08-15

Windows98_Me Printer Driver.EXE jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Producentem oprogramowania jest firma Xerox.

Liczba pobrań: 555
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Xerox
Rozmiar: 16 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Windows98_Me Printer Driver.EXE to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Twórcą tego pakietu jest firma Xerox.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Windows98_Me Printer Driver.EXE, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Asrock H77M Intel Management Engine Driver 8.0.2.1410 czy Asrock H77 Pro4/MVP Intel Rapid Storage Technology Driver 11.0.0. Windows98_Me Printer Driver.EXE to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: