WIRED Magazine 3.7

WIRED Magazine to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Komunikacja. WIRED Magazine to aplikacja wprowadzona na rynek przez Condé Nast Digital

Liczba pobrań: 639
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Condé Nast Digital
Rozmiar: 6 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

WIRED Magazine to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Komunikacja. Użytkownicy mogą korzystać z WIRED Magazine dzięki zaangażowaniu pracowników Condé Nast Digital.

Aplikacja przeznaczona jest na urządzenia wyposażone w system iOS w wersji 3.7. Jest to system stworzony na potrzeby urządzeń mobilnych firmy Apple. Nazwa iOS funkcjonuje dopiero od 2010 roku. Wcześniej system znany był jako iPhone OS.

iOS złożony jest z czterech warstw: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Każda z nich odpowiada za inne kwestie. Pierwsza ma wpływ na interakcje sprzętu z oprogramowaniem. Druga warstwa zawiera podstawowe biblioteki służące do obsługi m.in. aplikacji. Warstwa trzecia odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia odpowiedzialna jest za interfejs dotykowy. Zachęcamy także do pobierania innych aplikacji. Warto polecić Digital Camera World: the definitive guide to SLR photography oraz iUser.

Ocena:
Twoja ocena: