WolaPark 1.0.25

WolaPark to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Rozrywka. Użytkownicy mogą korzystać z WolaPark dzięki zaangażowaniu pracowników Valkea Media S.A..

Liczba pobrań: 464
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Valkea Media S.A.
Rozmiar: 9 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

WolaPark to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Rozrywka. WolaPark zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Valkea Media S.A..

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu iOS Do jej uruchomienia potrzebne jest następujące urządzenie i system: 1.0.25 Jest to popularny system mobilny dedykowany dla urządzeń firmy Apple. Został on stworzony na bazie systemu operacyjnego Mac OS X 10.5.

W skład iOS’a wchodzą cztery warstwy. Core OS to najniższa warstwa, w której znajduje się jądro systemu. Core Services umożliwia obsługę aplikacji i sieci. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. W jej skład wchodzą biblioteki OpenGL, OpenAL oraz Core Animation. Cocoa Touch to biblioteka interfejsu dotykowego. Ze stale rozbudowywanej bazy aplikacji warto polecić Ale Historia oraz O The Oprah Magazine.

Ocena:
Twoja ocena: