Xerox DocuPrint P8ex PCL 6 1999-04-01

Xerox DocuPrint P8ex PCL 6 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma Xerox.

Liczba pobrań: 1921
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Xerox
Rozmiar: 1 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Xerox DocuPrint P8ex PCL 6 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Xerox.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz Xerox DocuPrint P8ex PCL 6, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania ATI Catalyst Software Suite (Windows XP 64-bit) lub HD Mouse SW. Xerox DocuPrint P8ex PCL 6 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: