Xerox Phaser 3120 5.18

Xerox Phaser 3120 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Xerox.

Liczba pobrań: 522
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Xerox
Rozmiar: 727
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Xerox Phaser 3120 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Xerox.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Xerox Phaser 3120 jest jednym z wielu zestawów jakie pozytywnie mogą wpłynąć na działanie Twojego systemu. Pobierz także inne sterowniki. Polecamy chociażby MSI ZH77A-G43 Intel USB 3.0 Driver 1.0.3.214 czy Minoru. Xerox Phaser 3120 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena:

Stabilne wersje Xerox Phaser 3120