Gadu-Gadu - kolędy i życzenia od Maryli Rodowicz

Gadu-Gadu Radio uruchomiło z okazji Świąt Bożego Narodzenia nowy kanał muzyczny z kolędami.

W nowym programie radiowym znalazły się nastrojowe kolędy, radosne pastorałki, które znakomicie mogą towarzyszyć podczas rodzinnego biesiadowania przy świątecznym stole, jak również służyć jako akompaniament do wspólnego śpiewania kolęd. W nowym kanale można posłuchać także licznych życzeń znanych polskich gwiazd nagranych specjalnie dla użytkowników Gadu-Gadu. O swoich sposobach na spędzenie świąt opowiedzą m.in.: Maryla Rodowicz, Jacek Cygan, Grzegorz Skawiński z zespołu Kombii, Krystyna Czubówna, Piotr Machalica, Natalia Kukulska, Szymon Wydra i Agata Młynarska

Aby móc korzystać z funkcji radia należy zainstalować komunikator i uruchomić odtwarzacz radia. Niestety tymczasowo zostaje zawieszony kanał "Rock", który rozpocznie nadawanie z początkiem nowego roku.

Zobacz również:

Pobierz plik

Więcej informacji http://www.gadu-gadu.pl

4 komentarze

Dodaj komentarz

asse

20-12-2006 10:11

@popdruid - ale w sumiiie to o sso tobie chochozzzi?? pomysł wcale nie jest najgorszy, ale GyGy przegrało już u mnie z SKYPE,,,

Jarek

19-12-2006 12:31

"strasznie niestabilne" pytanie wersja 6.0 czy 5.0 a może 4.0? najnowsza wersja nigdy mi się nie zawiesiła, nie widze większych błędów, przesyłanie plików nareście działa jak należy to gdzie to "strasznie"?

popdruid

19-12-2006 11:06

Kolędy i życzenia od Gadu-Gadu... :-)) Czto byście wsie w pizdiec poszli... Czto by was cholera wzieła... Czto by wsie wasze kobiety były nasze (dobrowolnie lub po persfazji - tak czy inaczej ten kto ma wygrywa)... Czto by wam tak wyczyścili konto przez GG, żeby was w garnitury już nigdy nie wpuścili... Cztobyście dziadami bez domu byli... Tak nam dopomóż Boże i GG... :-))

Loozak

19-12-2006 11:05

Pfff Wewnętrzne fuj dla Wrzoodowicz. G G strasznie niestabilne jest polecam klienta gg konnekt :)