Kartki naprawdę świąteczne

Początek grudnia to ostatni moment na przygotowanie oryginalnej kartki świątecznej. Własne kartki najczęściej fundują sobie firmy, jest więc spora szansa, że jakiś marketingowiec właśnie szuka twojego numeru telefonu, aby zamówić taką kartkę...

Początek grudnia to ostatni moment na przygotowanie oryginalnej kartki świątecznej. Własne kartki najczęściej fundują sobie firmy, jest więc spora szansa, że jakiś marketingowiec właśnie szuka twojego numeru telefonu, aby zamówić taką kartkę.

Może mieć już gotowy pomysł: zamiast świętego Mikołaja będzie prezes z workiem prezentów, to znaczy mydelniczek i szczotek stanowiących podstawę asortymentu firmy. Jednak gdybyśmy słuchali marketingowców, święta oznaczałyby tylko tłok w mieście, masowy wyrąb lasów i zmniejszenie populacji karpia. Może uda ci się zaproponować lepszy pomysł. Jaki? Przedstawiamy kilka kartek przygotowanych dla firm, stonowanych, a nie reklamiarskich i do tego zapraszających do zabawy w skojarzenia. Po prostu kartek, które się zapamiętuje.

Zobacz również:

Kliknij, aby powiększyćTa kartka wygląda jak opłatek. Wewnątrz, na środku są umieszczone krótkie życzenia: http://wszystkiego_dobrego_od_amg.net.pl, które wyglądają jak link w Internecie. Zdawkowe życzenia rzeczywiście były adresem strony webowej, można tam przeczytać bardziej rozbudowane powinszowania.

Kliknij, aby powiększyćNa pewno nie każdemu, kto otrzymał tę kartkę, przyszło do głowy, aby wpisać otrzymane życzenia w przeglądarkę internetową. Ale ci, którzy tam trafili, na pewno dowiedzieli się, że po AMG:net, łódzkiej firmie, która przygotowuje strony webowe, można spodziewać się dobrych pomysłów.

Projekt: Artur Urbański, współzałożyciel AMG:net i szef jej Art Teamu.

<hr size=1>

Kliknij, aby powiększyćKliknij, aby powiększyćLatający Święty Mikołaj? - czemu nie, zwłaszcza gdy nad Toruniem szybuje właściciel firmy Studio Pro Edward Malinowski. Kartka utrzymana jest w ciepłym (choć nad miastem mróz), bajkowym nastroju.

Projekt: Maciej Bochużyński

Fot. Studio Pro

www.studiopro.com.pl