Randki przez Internet

Jeśli twoje życie w dużej mierze opiera się na cyberprzestrzeni, a bezsenne noce spędzasz samotnie, możesz posłużyć się Siecią w celu znalezienia przyjaciół, bliższych znajomych, a nawet kogoś wyjątkowego.

Jeśli twoje życie w dużej mierze opiera się na cyberprzestrzeni, a bezsenne noce spędzasz samotnie, możesz posłużyć się Siecią w celu znalezienia przyjaciół, bliższych znajomych, a nawet kogoś wyjątkowego.

W Internecie istnieje wiele miejsc stworzonych z myślą o kontaktowaniu osób o podobnych zainteresowaniach, są strony poświęcone poszukiwaniu partnerów na chwilę bądź na całe życie. Witryny tego typu umożliwiają nawiązanie kontaktu z osobami o "pokrewnych duszach", oferują wymianę adresów poczty elektronicznej, mają własne chat roomy, a nawet posługują się komputerowym doborem partnerów. Jeśli jednak chcielibyście znaleźć osobę bliską sercu, powinniście zdawać sobie sprawę z pewnych prostych reguł.

Zobacz również:

Teen-Talk Matchmaker Pen-Pal Network

http://www.teen.email.net/

Kliknij, aby powiększyćAby skorzystać z usług oferowanych na tej stronie, należy odpowiedzieć na - bagatelka - 42 pytania oraz napisać o sobie 16 zdań! Czeka na Was bowiem ponad 15 tys. użytkowników serwisu pogrupowanych według specyficznych profili, chat room oraz system na bieżąco informujący, kto z zainteresowanych nawiązaniem znajomości aktualnie korzysta z Sieci. Uwaga - z witryny mają prawo korzystać jedynie osoby w wieku od 15 do 20 lat. Co ciekawe, na listach klientów znaleźliśmy także Polaków. Strona WWW wyposażona jest w specjalną funkcję zabezpieczającą przed udostępnieniem adresu poczty elektronicznej psychopacie.

Cena: 15 USD za miesiąc, 25 za rok

Ocena:@@@@

College Connections

http://www.connections.email.net/index.html

Kliknij, aby powiększyćTa, zbliżona funkcjonalnością do poprzedniej, strona jest przeznaczona dla trochę starszych "cyberrandkowiczów". College Connections oferuje taki sam system zabezpieczeń oraz równie rozbudowany i zabawny kwestionariusz. Zasięg terytorialny serwisu obejmuje ze Stanów Zjednoczonych Europę i inne kontynenty.

Cena: bezpłatny

Ocena: @@@@@

Friends Network

http://www.friend.com

Kliknij, aby powiększyćWitryna jest bezpłatna. Oferuje międzynarodową bazę osób skłonnych do nawiązania nowych znajomości. Na szczęście zawiera wyszukiwarkę, bez której przeprowadzenie selekcji spośród tysięcy zgromadzonych profili klientów byłoby praktycznie niemożliwe.

Cena: bezpłatny

Ocena: @@@