Kody i triki, podpowiedzi

W tym dziale GameStara podajemy tajne kody i podpowiedzi do najnowszych gier. Znajdziesz tutaj także poradniki, które pomogą ci przebrnąć przez zawiłości rozgrywki, podpowiedzą najkrótszą drogę i pomogą rozprawić się z najgroźniejszymi wrogami.

W tym dziale GameStara podajemy tajne kody i podpowiedzi do najnowszych gier. Znajdziesz tutaj także poradniki, które pomogą ci przebrnąć przez zawiłości rozgrywki, podpowiedzą najkrótszą drogę i pomogą rozprawić się z najgroźniejszymi wrogami.

Age of Mythology

Age of MythologyKliknij, aby powiększyćAge of MythologyPODPOWIEDŹ 1. W trakcie rozgrywki wciskasz [ENTER] i wstukujesz kod z poniższej tabelki. Uwaga. Wpisując kody, zwróć uwagę na duże litery.

Zobacz również:

PODPOWIEDŹ 2. Aby bezpiecznie szkolić mityczne potwory, wysyłaj je do walki z wałęsającymi się po okolicy neutralnymi zwierzętami. Dzięki temu zdobędą doświadczenie, a na prawdziwą bitwę wyruszą wyszkolone jednostki, które nie zginą szybko.

Medieval - Total War

PODPOWIEDŹ 1. Oto sposób na szybkie szkolenie dowódców. Wybierasz prowincję o słabych dochodach, zamieszkaną przez ludność, która cię nienawidzi. Zamieniasz ten teren w poligon treningowy: sprowadzasz tu generała z armią około 300 dobrych żołnierzy. Teraz windujesz podatki maksymalnie w górę. W prowincji co turę wybuchają bunty, ale twój generał bez problemu rozbija watahy chłopstwa. W ten sposób szybko zyskuje chwałę. Gdy osiągnie 7 poziom, odsyłasz go do ważniejszych zadań, a na poligon przysyłasz kolejnego dowódcę.

PODPOWIEDŹ 2. Na mapie strategicznej szybkim, równym tempem wstukaj z klawiatury jeden z kodów podanych w tabelce na porzedniej stronie. Nie zapomnij o kropkach!

PODPOWIEDŹ 3. Zamiast całkowicie niszczyć wrogą nację, zostaw jej jedną, słabą prowincję i zmuś do zawarcia pokoju. Jeśli unicestwisz wroga, co pewien czas będzie się on odradzał (powstania wyzwoleńcze), atakując twe zaplecze w najmniej spodziewanym momencie.

PODPOWIEDŹ 4. W dzielnicach leżących na tyłach imperium utrzymanie spokoju powierz oddziałom chłopów. Są bardzo tani w utrzymaniu i skuteczni, a przy wyliczaniu prawdopodobieństwa buntu brana jest pod uwagę liczba, a nie rodzaj żołnierzy, którzy przebywają w prowincji.

Operation Flashpoint

Operation FlashpointKliknij, aby powiększyćOperation FlashpointPODPOWIEDŹ 1. W trakcie gry przytrzymujesz lewy q i naciskasz - na klawiaturze numerycznej. Potem wstukujesz z klawiatury jeden z kodów podanych w tabelce poniżej.

PODPOWIEDŹ 2. Aby ominąć ograniczenie jednego zapisu na misję, należy usunąć plik ze stanem gry. Jeśli chcesz ponownie zapisać grę, wciskasz klawisze at i wychodzisz do Windows. Potem w katalogu ...\OperationFlashpoint\Users\Nazwa gracza\Saved\ nazwa misji lub kampanii odszukujesz plik save.fps. Kasujesz go lub tworzysz kopię, zmieniając nazwę. Wracasz do gry wciskając at i bez kłopotu zapisujesz grę.

PODPOWIEDŹ 3. Gdy przeładowujesz broń, twój żołnierz wkłada magazynek, w którym jest najwięcej nabojów. Lepiej więc wystrzelać magazynek do końca i zyskać miejsce na ekwipunek.

Warcraft III: Reign of Chaos

Warcraft III: Reign of ChaosKliknij, aby powiększyćWarcraft III: Reign of ChaosPODPOWIEDŹ 1. W trakcie rozgrywki wciskasz e i wpisujesz jeden z kodów podanych w tabelce poniżej. Napis Oszustwa dostępne! pokazuje, że kod został wprowadzony poprawnie.

PODPOWIEDŹ 2. Jedna z dodatkowych plansz to prosta gra zręcznościowa. Znajdujesz ją wśród scenariuszy dostępnych pod opcją Własna gra. Aby ją uruchomić, po prostu klikasz na scenario i wczytujesz plik Zabójcza owca.

FIM Speedway GP

System eliminacji w trakcie zawodów jest złożony. Generalnie dwóch pierwszych zawodników awansuje wyżej, dwóch ostatnich odpada, lub musi walczyć w dogrywkach. Poniższy schemat przedstawia cały system rozgrywek. Zawodnicy, którzy w poprzednich zawodach dostali się do półfinału, nie startują w kwalifikacjach i rozpoczynają rywalizację od zawodów głównych.