Splinter Cell - część druga

W drugiej części poradnika kontynuujemy akcję w kwaterze CIA i prowadzimy Sama aż do szczęśliwego końca gry.

W drugiej części poradnika kontynuujemy akcję w kwaterze CIA i prowadzimy Sama aż do szczęśliwego końca gry.

Kwatera główna CIA

PODPOWIEDŹ 57. Sam musi pokonać spory odcinek na dużej wysokości.Kliknij, aby powiększyćPODPOWIEDŹ 57. Sam musi pokonać spory odcinek na dużej wysokości.Do czego strzelać z broni?

PODPOWIEDŹ 43. Za drzwiami otwieranymi za pomocą kodu znajduje się awaryjny agregat zasilający. Gdy dozorcy oddalą się, możesz wkroczyć i powalić ich pięściami. Schody prowadzą na górę do magazynu, gdzie znajdziesz swój SC-20K i zapasy. Możesz wreszcie zniszczyć źródła światła.

Zobacz również:

Jak wejść do pomieszczeń biurowych?

PODPOWIEDŹ 44. W pomieszczeniu wypoczynkowym załatw strażnika. Potem weź pakiet uzdrawiający i puszkę napoju. W biurze przed pomieszczeniem serwera załatw najpierw nadchodzący patrol, a potem straż tylną. Ogłusz reporterów w pomieszczeniach biurowych i włam się do komputera.

Co znajdę w pomieszczeniu serwera?

PODPOWIEDŹ 45. Kod (2019) daje agentowi Fisherowi dostęp do pomieszczenia centralnego serwera, gdzie natychmiast trzeba rozprawić się z dozorcą. Na koniec sprawdź zawartość komputera w drugim pomieszczeniu i wybiegnij na zewnątrz. Ruszaj w lewo obok wielkiej hali biurowej, ale zatrzymaj się przed detektorami metalu.

Jak przejść przez halę?

PODPOWIEDŹ 46. Strażnika w następnym pomieszczeniu wywab hałasem z pomieszczenia i unieszkodliw go. Przez okno dostaniesz się do dużej hali, gdzie korzystając z celownika optycznego, zniszcz wszystkie lampy. Wówczas możesz powoli przejść przez pomieszczenie.

Jak unieszkodliwić kamerę?

PODPOWIEDŹ 47. Na korytarzu usuń jeszcze jednego dozorcę i idź schodami w dół. W małym pomieszczeniu z kamerą najpierw wyłącz oświetlenie, potem zabierz się do programatora.

Co czeka mnie na strzelnicy?

PODPOWIEDŹ 48. Za pomocą kodu testu broni (110700) uzyskasz dostęp do następnego kompleksu. Tam najpierw rozpraw się ze strażnikiem przy automacie z napojami, następnie sprawdź jego terminal. Zbierz przedmioty ze strzelnicy i wyłam drzwi za stacjonarnym działkiem. Następnie windą wjedź na górę.

Kiedy mam zaatakować?

PODPOWIEDŹ 49. Na następnym piętrze skręć w prawo i podsłuchaj rozmowę w pomieszczeniu mediów. Ukryj się za tablicą i czekaj, aż drugi agent opuści pomieszczenie. Teraz kolejno pozbaw przytomności obu techników.

Jak zapewnić sobie wolną drogę w korytarzu?

PODPOWIEDŹ 50. Pomieszczenie 508 znajduje się naprzeciwko pomieszczeń biurowych. Wewnątrz sprawdź komputer Dougherty'ego i ruszaj przejściem wzdłuż biura. Pierwsze trzy lampy rozbij celnymi strzałami. Strażnik zainteresuje się tym, ale nic nie odkryje. Dopadniesz go, gdy będzie chciał wracać.

Jak mogę dalej śledzić Mitchella?

PODPOWIEDŹ 51. Za rogiem stoi Mitchell, którego śledź od automatu aż do balkonu dla palaczy. Najpierw rozbij pozostałe lampy na suficie. W biurze za pomieszczeniem rekreacyjnym uśpij urzędników i wykradnij kod z komputera (0614). Mając ten kod, bez problemu przejdziesz przez zamknięte wcześniej drzwi.

Jak uprowadzę kreta?

PODPOWIEDŹ 52. W strefie dla palaczy pochwyć Mitchella i zaciągnij go do ciemnego przejścia. Tutaj powal go, a następnie za pomocą tasera albo broni na pociski gumowe załatw strażnika na tarasie. Teraz możesz zanieść Mitchella do metalowych schodów.

PODPOWIEDŹ 59. Miny można także odpalić na odległość Đ wystarcza celny strzał.Kliknij, aby powiększyćPODPOWIEDŹ 59. Miny można także odpalić na odległość Đ wystarcza celny strzał.Kto jeszcze stanie mi na drodze?

PODPOWIEDŹ 53. Zostaw swoją ofiarę na górze i schowaj się pod schodami. Nadbiegnie dozorca zaniepokojony hałasem, ale powalisz go bez trudu. W ten sam sposób postąp ze strażnikiem.

Jakiej amunicji potrzebuję?

PODPOWIEDŹ 54. Na pozostałych strażników powinieneś mieć jeszcze co najmniej cztery naboje gumowe lub ładunki do tasera, gdyż wszystkie obszary są dobrze oświetlone. U podstawy schodów za następnym pomieszczeniem ogłusz kolejnego strażnika.

Gdzie czekają kierowcy?

PODPOWIEDŹ 55. Na dole skręć w prawo i weź na celownik posterunek przy schodach. Zbiegnij w dół, na środek podwórza. Agentów CIA przy samochodzie powal na ziemię. Musisz jeszcze tylko wejść na górę po drabinie i zataszczyć Mitchella do samochodu.

Budynek Kalinatek

Kto chodzi po garażu?

PODPOWIEDŹ 56. W drugim końcu podziemnego garażu załatw dwóch przeciwników i zabierz z budki pakiet medyczny. Na drugim poziomie rozpraw się z rosyjskimi mafiosami.

Jak niepostrzeżenie wejść do budynku Kalinatek?

PODPOWIEDŹ 57. Ze skrzyni po prawej stronie przedostaniesz się do ładunku dźwigu przed oknem, a stamtąd na platformę budynku. Teraz zamocuj linę na małym kominie, opuść się w dół na szklany dach, podsłuchaj rozmowę w biurze i na koniec skocz przez dach.

Na co mi znaleziony kod?

PODPOWIEDŹ 58. Kod (97531), który odbierzesz nadchodzącemu strażnikowi, otwiera prawe drzwi. Tam znajduje się amunicja. Na koniec przemknij przez ciemne pomieszczenie, aby powrócić na korytarz. Usuń obydwu strażników w pobliżu detektora metalu i wejdź do sąsiadującego pokoju. Alternatywnie nasz agent może przejść z ciemnego biura do tego pomieszczenia przez kanał wentylacyjny.