Compressor Force Feedback Deluxe

Jest to jedna z najlepiej wyposażonych kierownic oferowanych na rynku.

Jest to jedna z najlepiej wyposażonych kierownic oferowanych na rynku.

Kliknij, aby powiększyćMa osobną dźwignię hamulca ręcznego, połączoną podstawką z drążkiem zmiany biegów. Sam drążek zmiany biegów jest nietypowy, ponieważ daje się wychylać w czterech kierunkach.

Kierownica, jako jedna z nielicznych, ma regulowany kąt nachylenia kolumny oraz możliwość regulacji jej długości. Dodatkowo pokryta jest warstwą gumy, co zapobiega jej wyślizgnięciu się nawet podczas gwałtownych manewrów.

Zobacz również:

Compressor Force Feedback DlxKliknij, aby powiększyćCompressor Force Feedback DlxPomimo tego, iż w prezentowanym urządzeniu nie skorzystano z technologii Force Feedback, a jedynie z jej okrojonej wersji - Vibration Feedback (brak odwzorowania sił kierunkowych), to i tak dobrze oddaje ona wiele efektów, wprowadzając kierownicę w wibracje o różnym stopniu natężenia.

Koło kierownicy ma odpowiedni profil oraz promień skrętu wynoszący 180 stopni, a jej małe rozmiary przypominają kierownice stosowane w sportowych samochodach.

Do dyspozycji masz dużą liczbę przycisków i przydatnych przełączników (niektórzy mogą nawet odczuć pewien przesyt tak wieloma klawiszami). Intalacja kierownicy, pomimo jej bogatego wyposażenia, nie jest skomplikowana i zajmuje dosłownie parę minut. Urządzenie korzysta z interfejsu USB.