Kody, Triki, Podpowiedzi

W tym dziale GameStara podajemy tajne kody i podpowiedzi do najnowszych gier. Znajdziesz tutaj także poradniki, które pomogą ci przebrnąć przez zawiłości rozgrywki, podpowiedzą najkrótszą drogę i pomogą rozprawić się z najgroźniejszymi wrogami.

W tym dziale GameStara podajemy tajne kody i podpowiedzi do najnowszych gier. Znajdziesz tutaj także poradniki, które pomogą ci przebrnąć przez zawiłości rozgrywki, podpowiedzą najkrótszą drogę i pomogą rozprawić się z najgroźniejszymi wrogami.

Devastation

DevastationKliknij, aby powiększyćDevastationW trakcie gry otwórz konsolę i wpisz kod z tabelki. Zapis zatwierdź, wciskając [Enter].

Zobacz również:

Championship Manager 4

PODPOWIEDŹ 1. Aby w trybie natychmiastowym objąć posadę trenera reprezentacjii narodowej, wykonaj następujące czynności:

1) Rozpocznij nową grę lub wybierz opcję Add Manager. Przy wyborze zespołu kliknij na Chose from the list.

2) Wybierz zespół, w którym występuje zawodnik z kraju, którego chcesz zostać trenerem, np. angielski Liverpool z Polakiem - Jerzym Dudkiem.

3) Kliknij na nazwisku piłkarza, by wyświetlić jego statystyki. Teraz kliknij na narodowość zawodnika (jest wypisana pod jego nazwiskiem).

4) Trafiłeś do ekranu reprezentacji. By ją objąć, kliknij na znajdującą się w dolnym prawym rogu opcję: Take control. Uwaga! Opcja dostępna jest jedynie dla reprezentacji krajów, których liga została włączona do bazy symulowanych gier!

PODPOWIEDŹ 2. Nawet najdroższego zawodnika da się ściągnąć na zasadzie wolnego transferu. Oto dokładny przepis:

1) Złóż ofertę na zawodnika, którego chcesz pozyskać. Zaoferuj najwyższą możliwą sumę - bajońska propozycje skruszy opory nawet najbogatszego klubu.

2) Poczekaj aż twoja oferta zostanie przyjęta. Teraz otwórz okno negocjacji kontraktu z zawodnikiem. Nie podpisuj go jednak! Zamiast tego kliknij na informację o przychodzących wiadomościach, która znajduje się w dolnym lewym rogu ekranu (ale nie przechodź do okna wiadomości, używając strzałek nawigacji!)

3) W oknie wiadomości odszukaj list z klubu i kliknij na nazwisko zawodnika, którego dotyczą negocjacje. Wycofaj włożoną wcześniej bajońską propozycję. W zamian złóż kolejną ofertę na tego zawodnika. Tym razem zaoferuj jednak... zero.

4) Korzystając ze strzałek nawigacji, wróć do ekranu, na którym negocjowałeś kontrakt z zawodnikiem. Złóż propozycję, która zainteresuje piłkarza. Jeśli gracz się zgodzi - przejdzie do twojego klubu za darmo, na zasadzie wolnego transferu. Jedynym ograniczeniem jest więc pensja, jaką może zaoferować twój klub.

Unreal Tournament 2003

UT 2Kliknij, aby powiększyćUT 2PODPOWIEDŹ 1. W podkatalogu \ut2003\ maps znajdziesz plik vehicledemo. Kliknij na nim, by uruchomić dodatkową planszę. Na środku areny znajduje się płaski przełącznik. Gdy na niego wejdziesz, z nieba spada wóz pancerny. By wsiąść do auta, wciśnij U.

PODPOWIEDŹ 2. Gdy zbierzesz 100 punktów adrenaliny, jej wskaźnik zaczyna migać. Zgromadzoną energię wykorzystujesz na jeden z czterech dopalaczy. By przyspieszyć, cztery razy rytmicznie wciśnij klawisz W. Aby odzyskać zdrowie, cztery razy wciśnij klawisz S. Niewidzialność przywołasz, wciskając dwa razy D potem dwa razy A. Wreszcie berserk aktywujesz, wciskając dwa razy W, a następnie dwa razy S.

PODPOWIEDŹ 3. Gdy w menu detali graficznych ustawisz wszystkie parametry na maksimum, usłyszysz komentatora wygłaszającego kwestię: "Holy shit".

PODPOWIEDŹ 4. W trakcie rozgrywki wciskasz [~] lub [Tab] i wpisujesz kod z poniższej tabelki. Zapis zatwierdzasz, wciskając [Enter].

Vietcong

VietcongKliknij, aby powiększyćVietcongW trakcie gry wciśnij klawisz [~] (tyldy) i w oknie konsoli wpisz kod z poniższej tabelki. Zapis zatwierdź, wciskając [Enter].

FIFA 2003

PODPOWIEDŹ 1. By odblokować dostęp do stadionu w Seulu ,wygraj puchar UEFA. Aby odblokować Stade de France, wygraj mistrzostwa klubowe. By móc grać na stadionie w Yokohamie, wygraj mistrzostwa świata.

PODPOWIEDŹ 2. W powyższej tabeli podaliśmy kody, które należy wpisywać w pliku soccer.ini. Plik znajdziesz w głównym katalogu gry FIFA 2003. Jedna linia to jeden kod. Po uruchomieniu gry sztuczki aktywują się samoczynnie.

FIFA 2003Kliknij, aby powiększyćFIFA 2003