GTA: Vice City

Znasz Tommy'ego? No wiesz, Tommy'ego Vercetti, tego biznesmena, który tak nagle się wybił. Ludzie podejrzewają, że ma forsę z kantów na giełdzie. Ech, nie mają pojęcia jak bardzo się mylą! Wiem, bo mam notatnik Tommy'ego. Chcesz spojrzeć? Proszę bardzo, oto on.

Znasz Tommy'ego? No wiesz, Tommy'ego Vercetti, tego biznesmena, który tak nagle się wybił. Ludzie podejrzewają, że ma forsę z kantów na giełdzie. Ech, nie mają pojęcia jak bardzo się mylą! Wiem, bo mam notatnik Tommy'ego. Chcesz spojrzeć? Proszę bardzo, oto on.

W Vice City szalejesz po mieście i podejmujesz się wyzwań. W poradniku opisaliśmy misje główne, przedstawiające karierę twego bohatera - Tommy'ego Vercetti. Ponadto prezentujemy zadania związane z posiadłościami. Trzeba je wykonać, aby przejść do misji finałowych.

Zobacz również:

Porady ogólne

Czy grę mogę zapisać tylko w Ocean View Hotel?

PODPOWIEDŹ 1. Dodatkowe miejsca zapisu gry zdobędziesz, kupując odpowiednie budynki. Jest to możliwe dopiero po wykonaniu misji Obfite łupy. Szczegóły dotyczące cen i usług poszczególnych nieruchomości znajdziesz na mapie 2 kilka stron dalej.

PODPOWIEDŹ 2. Niektóre sklepy da się obrabować. Wyciągnij rewolwer przy sprzedawcy i poczekaj, aż wyjmie pieniądze na stół.Kliknij, aby powiększyćPODPOWIEDŹ 2. Niektóre sklepy da się obrabować. Wyciągnij rewolwer przy sprzedawcy i poczekaj, aż wyjmie pieniądze na stół.Jak zdobyć pieniądze?

PODPOWIEDŹ 2. Poza nagrodami za wypełnianie zadań, w każdej chwili możesz złapać dodatkową pracę. Najmujesz się jako taksówkarz, strażak czy dostawca pizzy. Wystarczy ukraść odpowiedni pojazd i uaktywnić misję, wciskając t. Inne sposoby zarobkowania są typowo bandyckie. Odbierasz pieniądze przechodniom lub napadasz na sklepy i zastraszasz sprzedawców. Licz się jednak z interwencją policji. Dodatkowe grosze wpływają do twej kieszeni także za efektowne kaskaderskie sztuczki. Na późniejszym etapie gry regularne dochody czerpiesz z zakupionych nieruchomości (patrz mapa 2).

PODPOWIEDŹ 3. Gdy poważnie wkurzysz stróżów prawa, przyjadą po ciebie Crockett i Tubbs, czyli słynni policjanci z Miami. Nie bój się ich. To mięczaki!Kliknij, aby powiększyćPODPOWIEDŹ 3. Gdy poważnie wkurzysz stróżów prawa, przyjadą po ciebie Crockett i Tubbs, czyli słynni policjanci z Miami. Nie bój się ich. To mięczaki!Gliniarze mają mnie na oku! Co robić?

PODPOWIEDŹ 3. Najskuteczniejsza jest wizyta w lakierni, z której wyjeżdżasz czysty jak łza. Uwaga - wozów specjalnych, takich jak radiowozy, nie da się przemalować! Zmiana odzienia oczyści cię z zarzutów, jeśli poziom poszukiwań nie jest wyższy od dwóch. Znaleziona na ulicy ikona gwiazdy obniża poziom poszukiwań o punkt.

Krwawię! Jak odzyskać zdrowie?

PODPOWIEDŹ 4. Znaleziona na ulicy ikona serduszka postawi cię na nogi. Podobnie działa posiłek w fastfoodzie. Cudownego uzdrowienia doznajesz także, zapisując grę. Uzupełnieniem i swoistym przedłużeniem punktów życia jest pancerz, jaki daje kamizelka kuloodporna. Można ją znaleźć na ulicy lub zakupić w sklepie z bronią.

Co za wariat porozrzucał po mieściete cholerne paczuszki?

PODPOWIEDŹ 5. Nie mam pojęcia, kim jest ten wariat, ale gromadząc je, zdobywasz nagrody. Szczegóły znajdziesz w tabeli. Wskazany ekwipunek stale pojawia się w Ocean View Hotel oraz willi Diaza. Sea Sparrow stoi na tyłach willi, a Rhino i Hunter czekają w bazie wojskowej.

Paczki

  Zebrane paczki Nagroda

 • 10 kamizelka kuloodporna

 • 20 piła łańcuchowa

 • 30 rewolwer Python

 • 40 miotacz płomieni

 • 50 laserowy karabin snajperski

 • 60 minigun

 • 70 wyrzutnia rakiet

 • 80 helikopter Sea Sparrow

 • 90 czołg Rhino

 • 100 helikopter Hunter i sto tysięcy $