HP ep9012 Instant Cinema

Wszystko w jednym. Nie lubisz przedzierać się przez opasłe instrukcje i zwoje kabli? HP ma coś odpowiedniego - projektor z wbudowanym zestawem kina domowego.

Wszystko w jednym. Nie lubisz przedzierać się przez opasłe instrukcje i zwoje kabli? HP ma coś odpowiedniego - projektor z wbudowanym zestawem kina domowego.

Wbudowane głośniki stereo i subwoofer pozwalają podczas projekcji poczuć się jak w prawdziwym kinie.Kliknij, aby powiększyćWbudowane głośniki stereo i subwoofer pozwalają podczas projekcji poczuć się jak w prawdziwym kinie.W efektownie prezentującym się urządzeniu zmieścił się nie tylko multimedialny rzutnik, ale także subwoofer i parę głośników imitujących wrażenie dźwięku przestrzennego. Jak sprawuje się to w praktyce? Okazuje się, że nieźle - faktycznie mamy wrażenie otoczenia dźwiękiem, a głośnik basowy dba o odpowiedni kinowy "wykop". Jeśli wolimy prawdziwy zestaw kolumn 5.1, nic nie stoi na przeszkodzie, by podłączyć kombajn HP do odpowiedniego wzmacniacza.

Zobacz również:

Wbudowany odtwarzacz DVD umożliwia nie tylko oglądanie filmów, ale także odtwarzanie krążków z muzyką MP3 i cyfrowymi zdjęciami. Jeśli nie odpowiada nam jakość obrazu, jaką generuje, bez problemu podłączymy inny czytnik. Szkoda tylko, że HP ep9012 nie należy do najcichszych - pamiętaj o tym, planując ustawienie go w pokoju.

Wszystkimi funkcjami urządzenia możesz sterować za pomocą pilota lub przycisków umieszczonych z góry obudowy.Kliknij, aby powiększyćWszystkimi funkcjami urządzenia możesz sterować za pomocą pilota lub przycisków umieszczonych z góry obudowy.Informacje

Cena 5849 zł

http://www.hp.pl

Dane Techniczne

Technologia: DLP

Kontrast 1600: 1

Jasność 840 ANSI

Trwałość lampy 4000 godz.

Rozdzielczość 800 x 600

Głośność 34 dB

Plus projektor, DVD i głośniki w jednym

Minus ciężki - waży aż 10 kg