Epson Stylus SX600FW

Na tle dotychczasowych produktów Epsona SX600FW stanowi nową jakość. To wszystko za sprawą 384 dysz do czarnego atramentu i po 128 do trzech tuszów kolorowych. To kilkakrotnie więcej niż dotąd spotykaliśmy.

Na tle dotychczasowych produktów Epsona SX600FW stanowi nową jakość. To wszystko za sprawą 384 dysz do czarnego atramentu i po 128 do trzech tuszów kolorowych. To kilkakrotnie więcej niż dotąd spotykaliśmy.

Epson Stylus SX600FW

Informacje htpp://www.epson.pl Cena 699 zł

Duża liczba dysz nie tylko pomaga szybciej drukować, ale i pozwala zmniejszyć objętość kropli tam gdzie trzeba, używać trybu jednokierunkowego do trudniejszych fragmentów bez tragicznego przedłużenia pracy, jednym słowem stwarza okazję także do faktycznej poprawy jakości.

Zobacz również:

Epson Stylus SX600FWKliknij, aby powiększyćEpson Stylus SX600FWNa tle dotychczasowych produktów Epsona SX600FW stanowi nową jakość. To wszystko za sprawą 384 dysz do czarnego atramentu i po 128 do trzech tuszów kolorowych. To kilkakrotnie więcej niż dotąd spotykaliśmy. Duża liczba dysz nie tylko pomaga szybciej drukować, ale i pozwala zmniejszyć objętość kropli tam gdzie trzeba, używać trybu jednokierunkowego do trudniejszych fragmentów bez tragicznego przedłużenia pracy, jednym słowem stwarza okazję także do faktycznej poprawy jakości. To oznacza awans w obu najważniejszych ocenach z ogona klasyfikacji do jej czołówki. I chociaż SX600, ze względu na czterokolorowy zestaw atramentów pigmentowych DuraBright, jest przeznaczona raczej do zadań biurowych, to całkiem nieźle radzi sobie nawet z drukiem fotografii. Ten fakt usprawiedliwia obecność gniazd na karty pamięci aparatów cyfrowych, złącza PictBridge oraz sporego ekranu o przekątnej 6,3 cm. Na tle marnej konkurencji skaner 2400 dpi wstawiony do SX600 prezentuje się rewelacyjnie. To rzadkość mieć wystarczającą dynamikę do trudnych zdjęć i jednocześnie automatyczny podajnik dokumentów. Do tego zadawalającą szybkość a na zapleczu Fine Reader 6, który jednak niewystarczająco dobrze radził sobie z poplamionym tekstem. Kombajn jest wyposażone w faks z ksiązką telefoniczną na 60 numerów oraz oba rodzaje połączeń sieciowych, Ethernet i Wi-Fi 802.11 b/g. Producent zadbał także o ekonomię, oprócz standardowych kompletów DuraBrite można używać dwukrotnie większych kałamarzy. Wtedy koszt druku strony monochromatycznej spada do ośmiu groszy. Dzięki wszystkim wymienionym zaletom SX600FW uzyskał wyróżnianie za najlepszą ekonomię w grupie kombajnów droższych.

Werdykt PCWK

Technologia druku: piezoelektryczna

Rozdzielczość 5760x1440 dpi

Porty: USB 2.0, ethernet, WiFi

Skaner: CIS, 1200x2400 dpi

Zalety:

  • Dobra jakość druku
  • Przyzwoita szybkość druku
  • dynamiczny skaner z ADF
  • niskie koszty druku

Wady:

  • spora cena
  • nie intuicyjne menu