Pomimo tego, że swoje nazwisko zobaczyłem - niestety dopiero dziś i to przez przypadek - na liście zwycięzców, nagrody nie odbiorę. Dlaczego..? Bo nie odpowiedziałem na maila. To znaczy odpowiedziałem, ale chyba zbyt późno, choć nie znam terminu, do kiedy trzeba było to zrobić. Wiele maili w mojej skrzynce pozostaje niestety nieprzeczytanych, wiele kwalifikowanych jest jako spam. Pewnie to moje wina, że nie zobaczyłem Pewnego Bardzo Ważnego Maila ;-), pech to pech, ale zawsze myślałem, że IDG to poważna i godna zaufania firma... Czyżbym się jednak mylił..?
Jeśli wyrażałeś się tak kulturalnie jak zazwyczaj, to się nie dziw że nikt ci nie odpisał. Zresztą po co ta propaganda? Napisałeś te bzdury o rejestracji na forum UBU tylko po to, żeby wszystkich przekonać, jaki to jesteś otwarty na alternatywy. Po każdym twoim słowie można stwierdzić, że Linuksa nie używałeś, bo kłóci się on z twoją krzywą ideologią. Idź lepiej kręcić gramofonem w remizie.
@Ł.B." może innym razem sie zarejestruje na inny mail :) Pozdrawiam... teraz juz po rybce :) akurat nie chodziło mi o wygrane lub jakiś bonus...tylko o wiarygodnosć i zasadę jak juz wypełniam do rejestracji... tym bardziej że np.wczoraj wpisałem sie na forum Ubuntu i natychmiast dostałem maila z aktywacyjnym linkiem, a miałem problem z ubuntu jak sobie zainstalowałem jako drugi z winXP i zaraz system linux sie posypał po zmianie czegoś i musiałem syf badziewie odinstalowac i połaczyc znów partycje c: Okazało sie że Ci od linux to naprawde nie maja nawet pojecia o tym systemie i nawet jak poprawnie go odinstalować :) a tak sie tu czasem madraluja jak spece.. na forum nie było zadnego speca od linux. Szkoda słów panie Łukaszu.. juz poznałem ile warty jest linux i nigdy nie miałem takiej wpadki z windows abym nie przywrócił systemu przed zmianami... z linux Ubuntu okazało sie to niewykonalne aby system ponownie naprawić przed zmiana jak mozna w windows
@ramones59: prawdę mówiąc chyba nie do końca rozumiem Pana wypowiedź. Jeśli próbował Pan z innego konta, nic więcej nie mogę poradzić - wiele innych osób spróbowało i im zadziałało (jak widać). /Ł
a ja myślałem że rok 2008 jeszcze się nie skończył!...takie podsumowanie to w styczniu!...no ludzie - jak jakaś rewelacja pojawi się w grudniu - to co?
nikon d90 ftw
do @"ł.B." Panie łukaszu... sprawdzam rownież spam i nie było maila z rejestracja na forum??? mimo że zawsze wszystko dociera poprawnie a Norton Security2008 sam niczego mi nie kasuje:) Jeszcze nie robiłem nowej rejestracji na inny adres maila, bo po co jak już raz mnie zraziła rejestracja i zostały wykradzine moje dane z formulaża.. i nagle na tym mailu pojawiły mi się reklamy spam których wczesniej nie było przez 8m-cy. tym bardziej dziwne że z forum na którym jestem moderatorem nie mam spamu mail. Może innym razem podam inne konto mail do ponownej rejestracji i mam nadzieję że nie zniknie poczta od PC World a w zamian Spam reklamowy w podziękowaniu jak teraz... :) Pozdrawiam...
nie ma co, za mało głosów żeby te wyniki cokolwiek znaczyły ;] gdzie można było głosować?
To wasze sprytne inaczej PCWK pragnelo poinformowac, iz plyta Asus P5Q-E nie posiada express gate i mem OC charger, w takim wypadku moja p5q-e jest jakims dziwnym wytworem radzieckich specialistow od tranzystorow, bo posiada obydwie funkcie. btw, dzieki za dane personalne tylu ludzi. przydadza sie.
@dr_bliss: Nie wstyd nam, naprawdę - wręcz przeciwnie. :) Jeżeli ma Pan ochotę, mogę nawet rzucić Panu wyzwanie: kiedy poprawnie oszacuje Pan liczbę osób, które wzięły udział w zabawie (podając czynniki podnoszące i obniżające liczbę głosów, na zgadywankę się nie zgadzam), otrzyma Pan ode mnie nagrodę: pudełko Norton SystemWorks Premier Edition. Może się Pan pomylić o... niech stracę - o 2000 osób. To jak - podejmuje Pan wyzwanie? @ramones59: Czy sprawdził Pan folder ze spamem i próbował Pan skorzystać z innego konta, tak jak Panu radziłem? /Ł
Cały konkurs i losowanie to wielka Lipa i Ustawiony przekręt.!!! Nawet nie dostałem maila z aktywacja konta...- wykradziono moje dane wpisane w formularz i uniemożliwiono mi tym sposobem udział w konkursie... SKANDAL i jedno wielkie oszustwo... Konkurs ustawiony jak inne i nawet ewidentnie widać co w danych kategoriach wygrywa jako pierwsze... Niestety tak wygląda układ kto daje nagrody dla swoich wybranych i kasę za sponsoring strony i magazynu...
ciekawe gdzie Intel Core 2 Quad Q8200 kosztuje 500 zl?? Dolar poszedł do góry ale ceny oszalały.
W momencie, gdy spojrzałem na ilość głosów przy zwycięskich pozycjach, to mi się śmiać zachciało - jak wam nie wstyd publikować jakiejś ankiety, gdy produkty na 1. miejscach mają ich najwyżej nieco ponad 100?? Takie wyniki oznaczają, że mało kto z przeglądających brał udział w tym plebiscycie.
Pierwszy raz cos wygralem :P
Jak wół powinno być w temacie "...dla magazynu PC World." ja tam nie głosowałem więc tez dla innych osób co nie oddały głosu takie coś jest nic nie warte a liczba głosujących to jakaś kpina.
Twarde dyski 1. Seagate ST3500320AS (liczba głosów 87) 2. Seagate ST31000340AS (liczba głosów 75) 3. Western Digital WD1001FALS (liczba głosów 75) Komentarz: Optymalny stosunek pojemności i wydajności do ceny oferuje zwycięski twardy dysk Samsunga. jaki błąd! Przecież po samym osnaczeniu mogę stwierdzić će to segate a nie badziewny samsung! wlaśnie taki posiadam!
Dziwię się, że zwyciężył ALPlayer. Choć dotychczas uważąłem go za najlepszy odtwarzacz, to jednak słabo sobie radzi z wchodzącą z hukiem Matroską. VLC jest o wiele lepszy w Matrosce!
W pierwszej trójce nie ma w ogóle dysku Samsunga ale w opisie jest, że zwyciężył. Gdzie błąd?
@kpw: w rzeczy samej, przysypała nas liczba głosów i propozycji. Dyskusje o nagrodach trwają nieprzerwanie od dwóch dni - za co bardzo przepraszam. Ale już kończymy: [[http://bigo.pcworld.pl/news/327094.html]] Pozdrawiam /ŁB
od lumixa lx3 i nikona p6000 o wiele lepszy jest canon g10 w mniej więcej tej samej cenie
Chyba maja problem z ustaleniem zwyciezcy. Najpierw mieli podac o 9 a teraz o 19.
Drukarka Hewlett-Packard LaserJet P3005 pierwsze miejsce ? To złom, najbardziej nieudany model jak HP wuprodukował. Na 4 sztuki kupine do firmy, 4 były w serwisie max 2 miesiące od zamontowania
godzina 9:17 a wynikow nie widac :(
czy aby YouTube to nie to samo co Google Video?