Kopie pakietu Office 2010 Technical Preview w Internecie

Skierowane do testerów wydanie Technical Preview pakietu aplikacji biurowych Microsoftu krąży już po sieciach bezpośredniej wymiany plików. Za pośrednictwem serwisów takich jak The Pirate Bay czy Mininova można zaopatrzyć się w 32- i 64-bitową wersję Office 2010 TP.
W ubiegłym tygodniu producent rozpoczął przyjmowanie zgłoszeń do udziału w testach oprogramowania, zapowiadanych na lipiec. Office 2010 Technical Preview zostanie przekazany wybranym użytkownikom, wyselekcjonowanym spośród ogółu nadesłanych zgłoszeń (Microsoft podkreśla, że będzie to bardzo liczna, idąca w setki tysięcy, rzesza). Testerzy otrzymali pakiet wcześniej, więc najprawdopodobniej ktoś spośród nich udostępnił oprogramowanie w Sieci.

Office 2010 Technical Preview można pobrać z Mininova.orgKliknij, aby powiększyćOffice 2010 Technical Preview można pobrać z Mininova.org

Wydanie 2010 będzie pierwszym w historii Office'a przygotowanym w postaci 32- i 64-bitowej. Użytkownicy serwisów torrentowych, którzy już zdążyli pobrać pliki, komentują, że Office działa, ale we znaki może dawać się brak stabilności pakietu.

Zobacz do jakich wniosków doszliśmy w naszym teście: Microsoft Office 2010 Technical Preview pod lupą.

Kolejny wyciek testowej wersji oprogramowania Microsoftu nie powinien być zaskoczeniem - do sieci P2P trafiały już w tym roku kolejne buildy systemu Windows 7 (a wersję Release Candidate można było pobrać na 10 dni przed oficjalnym udostępnieniem jej przez Redmond).
Oryginalny tekst został opublikowany na www.idg.pl
Ocena:
Twoja ocena:

Komentarze (3)

bluescreen surfer

19-05-2009 12:03

Tadzio z Wieśkiem® sami go tam wrzucili. Z desperacji. Niedługo będą się ludziom na kompy włamywać i chyłkiem instalować. Zaprawdę, zaprawdę powiadam wam: MSO skończy jako najskuteczniejszy adware (malware?) w historii.

Stefan

19-05-2009 11:09

"Wydanie 2010 będzie pierwszym w historii Office''a przygotowanym w postaci 320 i 64-bitowej." No proszę proszę, jak się technika rozwija, już mamy procesory 320 bitowe ;)

Gość

19-05-2009 10:35

Prawie każdy może się zapisać do tego programu i wprowadzić do sieci. Wersja jest przeznaczona do oceny niekompletnego zestawu proponowanych rozwiązań na poziomie projektowym. Do ocen innych będą wersje beta. Za całokształt (komplet) jest dopiero RC.

Polecane

PC World z prezentem!

Tak, zamawiam 12 wydań PC World po 14,09 zł każde (zamiast 19,90 zł) od numeru 6/2012.
Dodatkowo program Panda Antyvirus Pro 2012,
chroniący aż 3 komputery, dostanę za darmo.

PC World 6/2012
Nowy numer PC World 6/2011
Razem: 169


  • Z darmową wysyłką
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie mojego adresu email do celów marketingowych. rozwiń »

Pobierz bezpłatnego e-booka

20 lat polskiej sieci
Ebook 20 lat polskiej sieci to kompletna charakterystyka polskiego internetu (oraz polskiego internauty). Odpowiadamy na pytanie, jak wygląda nasz kraj na tle bliższych i dalszych europejskich sąsiadów pod względem popularyzacji szerokopasmowych łączy internetowych i rynku mobilnego. Wymieniamy również wady i zalety korzystania z bezpłatnych punktów dostępowych.
Jeśli chcesz otrzymać darmowego e-booka, wpisz swój adres e-mail. Wyślemy Ci go natychmiast!
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie mojego adresu email do celów marketingowych. rozwiń »