Szary użytkownik komputera potrzebuje ram do odpalenia systemu i potrzebnych mu programów w tym zastosowaniu wydajność pamięci ddr2 wystarcza. ;-)
Daniel... artykuł jest całkiem o czymś innym...
Wszystko super, fajnie że wydajniejsze i energooszczędniejsze, ale właśnie.. czemu to baterie nie mogą mieć większej pojemności? Mówi się o wdrążaniu nowych procesów produkcyjnych, coraz mniejszych tranzystorach i coraz mniejszym zużyciu energii, a nic o rynku akumulatorów bo ten przynajmniej w moim odczuciu, zdaje się być zupełnie skamieniały. Może ktoś mnie wyprowadzi z błędu, ale w praktyce wygląda to tak że mój stary dell latitude miał baterię o jakieś 15% mniejszą niż mój stosunkowo nowy HP dv5, a dzieli je przepaść 6 lat. Może Panie redaktorze, proszę zaczerpnąć lektury na ten temat i sporządzić jakiś fajny artykuł, test baterii, ranking wytrzymałości wśród producentów notebooków bo myślę że temat byłby chwytliwy, przynajmniej w mojej subiektywnej ocenie.
No chyba będzie szybszy jeśli chodzi o Mhz, ale jeśli chodzi o wydajność to już nie, ze względu na większe opóźniania. Z tego co wiem, przeciętny użytkownik, nie odczuje wzrostu komfortu pracy po przesiadce z DDR2 do DDR3, no chyba, że o kilka % a to jest tyle co nic. Jak się mylę to proszę o linki porównujące wydajność pamięci DDR2/DDR3.