Brother's Keeper 6.3.38 Brother's Keeper to aplikacja do tworzenia drzew genealogicznych. Program pozwala na tworzenie baz zawierających informacje o przodkach i rodzinie. Oprócz typowych danych rodowych Brother's Keeper przechowuje informacje teleadresowe, zdjęcia i ilustracje związane z każda osobą, adresy e-mail i strony WWW. Za pomocą programu możesz planować zadania do wykonania i tworzyć notatki.
re Jarek: wg producenta pracuje również pod Windows (wersja 3.1.3).
Tematem interesuję się od dawna, i osobiście uważam że jedyny sensowny i dobrze działający darmowy program to GRAMPS. Niestety albo i stety działa on tylko pod linuksem.
A po co program, zwłaszcza płatny? Tą samą funkcjonalność da się osiągnąć korzystając z portalu [[moikrewni.pl]]. Co więcej, kilka osób może tworzyć wspólne drzewo. Informacja bez sensu.
"cena prawie 50 dolarów za prosty w sumie program to zdecydowanie za dużo" zgadzam się. Po co więc było o nim pisać? Podalibyście chociaż jakąś darmową alternatywę.

