Kiedy w naszym FSO Polonez będzie taki system?
bardzo fajnie!...niebawem samochód poinformuje mnie że dziś jest szabat (albo ramadan) i nie jedzie...wiele będzie zależało od inwencji/poczucia humoru programisty/hakera
Mi się ta elektronika w autach bardzo podoba ! Świetne rzeczy, tylko producenci będą oszczędzać i co najszybciej w aucie padnie elektronika rzecz jasna !
Im więcej samochód myśli tym gorzej. Kierowca który potrzebuje takich pomagajek by zauważyć człowieka na ulicy nigdy nie powinien siadać za kółko.
system na pewno nie w standardzie, pewnie dopłata za grubą kasę - tylko dla najbogatszych a powinno być w każdym aucie no ale .... trzeba gonić za pieniądzem
@q-ku Wiesz, w Toyocie były japońskie pieniądze ale mizerni amerykańscy dostawcy i inżynierowie...Co wyszło wiedzą wszyscy.
póki chińskie będą tylko pieniądze - wszystko będzie ok
Przepraszam, może trochę masakryczne ale kojarzy mi się tutaj wpadka HP z kamerkami nie rozróżniającymi osób będących ciemnej rasy...:]
No niezła technologia. Widać ze pomimo tego ze volvo zostało kupione przez chińczyków nadal rozwija się technologicznie.

