PDFCreator 1.0.0 Cena: bezpłatny
Nie ma polskiej wersji jezykowej? Proszę, jest nie tylko polska [[http://www.pdfforge.org/pdfcreator/translations]]: Arabic [0.9.5] Aranese [0.9.3] Basque (Euskera) [1.0.0] Catalan [1.0.0] Chinese Simplified [1.0.0] Chinese Traditional [0.9.9] Croatian [0.9.6] Czech [1.0.0] Danish [1.0.0] Dutch [1.0.0] English [1.0.0] Estonian [0.9.8] Finnish [1.0.0] French [1.0.0] Galician [1.0.0] German [1.0.0] Greek [0.9.8] Hebrew [1.0.0] Hellenic [0.9.8] Hungarian [1.0.0] Indonesian [0.9.8] Italian [1.0.0] Japanese [0.9.9] Korean [0.9.8] Latvian [1.0.0] Lithuanian [1.0.0] Norwegian (Bokmål) [0.9.8] Norwegian (Nynorsk) [0.9.8] Polish [1.0.0] Portuguese (Brasil) [1.0.0] Portuguese (Portugal [0.9.6] Romanian [1.0.0] Russian [1.0.0] Slovak [1.0.0] Slovenian [1.0.0] Spanish [1.0.0] Swedish [0.9.8] Turkish [1.0.0] Ukrainian [0.9.5] Valencian [1.0.0] Tyle jest wersji. Trochę więcej profesjonalizmu - autorze.
@J Z darmowych edytorów to u nas sprawdza się PDF-XChange Viewer.
DNO DNO I DNO....dziesiątki programów są drukujących do PDF !!!!! i to od lat !!!
a co mnie obchodzi od kiedy Bill pozwolił i od kiedy istnieje PDFCreator? Czy funkcję istniejącą od 8 lat używa się lepiej od tej istniejącej od stosunkowo niedawna?
@J - pdfedit polecam. Wymaga trochę wiedzy, ale jest to świetne narzędzie do manipulacji PDFami.
potwierdzam - open office od dawna eksportuje do pdf wolałbym info nt dobrego darmowego edytora pdf
Po przejżeniu Helpu, widzę, że programik daj e się skonfigurować, tak aby o nic nie pytał tylko drukować do podanego jako parametr folderu pliki o podanej jako parametr nazwie (folder i nazwa mogą być zmieniane), to wystarczy. Szkoda, że tak jak większość używa Ghost scriptu, chociaż wystarcza mu wersja mimimalna.
Fajnie. Czy ten programit, tak jak stosunkowo nieliczne inne podobne, umożliwia drukowanie bez klikania na klasze i pokazywania swojego menu, tak aby było mozliwe obsłużenie drukowania do pdf na zdalnym komputerze np. serwerku wydruków pdf do ścieżki podanej jako parametr? To, że jakiś system coś ma a MS Windows nie ma wbudowanego, to wasze elity pracowicie przyczyniały się jako lobby u lewackich ustawodawców aby dalej przetrwać. Linuks jakoś niczego nie ma wbudowanego. A pewien systemik ma wszystko jakoby wbudowane, jednak każde z tych du rozwiązań prowadzi za często na manowce z powodu braku zainteresowanych. Strzelacie sobie w nogę.
Do IP: 83.29.217.25 Rzeczywiście nie ma to jak błyskotliwa uwaga. Jak długi jest ten czas od którego Bill pozwolił swoim niewolnikom drukować do PDF? Bo PDFCreator powstał 8 lat temu.
nie ma to jak błyskotliwa uwaga. Tak się składa, że Microsoft Office też już od dłuższego czasu potrafi zapisywać do PDF-ów.
bols, ale nie zawsze drukujesz z office''a. Np. chcesz z innej aplikacji (na systemu fakturującego) zrobić PDF''a to wtedy tylko aplikacja pracująca jako drukarka w systemie się sprawdza.
mozna tez uzyc rowniez darmowego pakietu openoffice i nie babrac sie w jakies wirtualne drukarki czy inne cuda
Juz nie wspominając o tym ze funkcja PDF to tylko mały fragment możliwości. Pozdtawowa zadada, oby było jak najmniej osób ktore krytykuja cos czego nie widzialy w zyciu na oczy
Chyba lepiej miec wybór niz go nie miec ? PC jest motorem rozwoju cywilizacji IT. Co dla ciebie jest wada dla Innych jest zaleta
Brawo! Tworzenie PDF-na Mac''u to od lat wbudowana w system funkcja... Biedni PC''towcy wciąż odkrywają Amerykę.

