Jak złamać hasło - wszystko co musisz wiedzieć

Usługi ślusarskie dla użytkownika systemu - podpowiadamy, jak dostaniesz się do swoich danych, gdy zapomnisz hasło. Wyjaśniamy też, jak uchronić się przed agresorami próbującymi złamać hasło.

Nie wiesz jak złamać hasło, a zapomniałeś je i nie możesz się dostać do zabezpieczonego systemu lub zaszyfrowanego pliku? A może nie pamiętasz hasła głównego, które broni dostępu do różnych serwisów internetowych? W tej sytuacji masz nie lada problem. Pokażemy ci, jak odzyskać dostęp do swoich danych, jak złamać hasło, a także jak niewielkim nakładem pracy zapewnić im możliwie wysokie bezpieczeństwo.

1. Atak słownikowy

Wiele programów do łamania haseł działa na podstawie tzw. słowników, czyli list słów, które mogą być zawarte bezpośrednio w programie lub dostępne oddzielnie, do pobrania z Internetu. Hasłołamacze wypróbowują kolejno kombinacje znaków, które odpowiadają nazwom lub pojęciom - najpierw same, a potem z cyframi.

Zobacz również:

Użytkownik, który chce uzyskać możliwie najbezpieczniejsze hasło, powinien obrać zbitkę przypadkowych liter, cyfr i znaków specjalnych, natomiast nie powinien używać całych słów. Jeśli mechanizm zabezpieczający rozróżnia małe i wielkie litery, warto z tego skorzystać, używając hasło, w którym są jedne i drugie.

Najlepiej stosować złożone kombinacje z liczbami na początku i/lub na końcu. Na przykład Hasło69 jest częściej stosowane, a więc łatwiej je odgadnąć niż 69Hasło. Jeszcze lepsze okaże się Ha6sł9o. Niedbalstwo użytkowników jest jednak ogromne, skoro większość haseł można złamać na zwykłym pececie z użyciem słownika zaledwie w ciągu dwóch-trzech minut.

2. Atak siłowy

Gdy atak słownikowy nie daje rezultatu, można zastosować siłowy. Znany także jako brute force (ang. brutalna siła), polega na odgadywaniu hasła metodą próbowania wszystkich możliwych kombinacji znaków. Im dłuższe hasło i im bardziej kombinacja odbiega od normy, tym trudniejsze zadanie ma agresor. Pewne jest jednak, że prędzej czy później hasło zostanie złamane.

Aby chronić się przed atakami tego typu, będąc administratorem witryny WWW, należy ograniczyć liczbę prób dostępu (np. do pięciu lub trzech - tak jak w bankach internetowych), a potem zablokować je np. na 15 lub 30 minut. Jeśli jesteś użytkownikiem systemu, w którym możesz zastosować taką blokadę, powinieneś skorzystać z tej możliwości.

3. Hasła w Windows

Hasło broniące dostępu do Windows nie jest na tyle bezpieczne, na ile mogłoby być. Starsze wersje Windows tworzą wartości haszowania nie tylko za pomocą menedżera LAN z Windows NT4, 2000, XP i Visty (NTLM), lecz także (aby zachować zgodność) za pomocą przestarzałego menedżera LAN dostępnego w starszych wersjach Windows (LM).

Wartość haszowania to jednoznaczne przekształcenie za pomocą złożonego obliczenia. Ma ona określoną długość, ponadto na jej podstawie łatwo ustalić, czy wpisane hasło jest prawidłowe.

Aby odkryć hasło, wystarczy odszyfrować jedną z obu wartości haszowania (sygnatur). Znacznie łatwiej zrobić to z sygnaturą LM. Po pierwsze, jest tu mniej możliwości, bo ze względu na kompatybilność Windows przekształca wszystkie litery na wielkie. Po wtóre, hasło zostaje przekształcone na ciąg składający się z 14 znaków (dłuższe hasło zostanie skrócone, krótsze zaś dopełnione zerami), po czym podzielone na dwa ciągi po siedem znaków.

Tymczasem znaczniej prościej złamać dwa siedmioznakowe kody niż jeden czternastoznakowy.

Dopiero nowsze edycje Windows (XP z dodatkiem SP3, Vista i Windows 7) nie stosują tych uproszczeń, więc ustalić hasło w tych systemach jest dużo trudniej i zajmuje więcej czasu.

4. Z pomocą matematyki

Korzystając z matematycznych sztuczek, łatwo rozszyfrować hasło Windows. Zamiast obliczać wartości haszowania i sprawdzać je jedna po drugiej, oblicza się je raz dla każdego wariantu hasła, a potem umieszcza w ogromnym spisie.

Taka lista miałaby rozmiar kilku(nastu) terabajtów. W tym miejscu wkraczają do akcji tzw. tęczowe tablice (rainbow tables). Ustalone w wyniku haszowania sygnatury są w nich wielokrotnie skracane. Sygnatura określonej kombinacji znaków podaje, w której części tabeli należy znaleść odpowiednie hasło. W ten sposób pozostaje do wypróbowania tylko ileś tysięcy wariantów. Zależnie od złożoności jaką ma twoje hasło i mocy obliczeniowej peceta złamanie hasła może potrwać od kilku sekund do minuty.

Bezpłatny Ophcrack działa na podstawie technologii opracowanej przez kryptografa Philippe'a Oechslina. Oprócz tego narzędzia do odszyfrowania hasła są wymagane tęczowe tablice, które pobierzesz ze strony Ophcrack. Wybór właściwej zależy od twojego systemu. Użytkownikom Windows XP polecamy XP Free Fast, a użytkownikom Visty tabelę Vista Free.

Na wspomnianej stronie internetowej znajdziesz ponadto dane do utworzenia krążka startowego Ophcrack Live CD. Pobierz odpowiedni obraz ISO i nagraj go na płytę. Następnie uruchom z niej system operacyjny - zawiera prostą dystrybucję Linuksa. W razie potrzeby musisz zmienić kolejność napędów w BIOS-ie.

5. Nie tylko procesor

Aby złamać hasło, główną kwestią jest moc obliczeniowa. Algorytmy i metody szyfrowania dziś uznawane za bezpieczne już niedługo mogą odejść do lamusa. Hasło, którego ustalenie wymagało dotychczas superkomputera, obecnie złamiesz za pomocą nowoczesnej... karty graficznej. Karty tego typu potrafią wyjątkowo wydajnie wykonywać obliczenia, wspomagając w tym procesor.

W ten sposób konwencjonalny system czterordzeniowy osiąga wydajność rzędu 0,9 miliona operacji arytmetycznych na sekundę. Jeszcze niedawno ten rząd wielkości był zastrzeżony dla wielordzeniowych maszyn obliczeniowych. Natomiast obecnie użytkownik nawet nie musi niczego konfigurować - programy zlecające wspomniane operacje same odwołują się do karty graficznej.

317 komentarze

Dodaj komentarz

~koles

01-09-2015 20:14

do kolec, Cos tu sciemniasz, Dyskretne Centrum nie odkodowuje hashy, Podaje adres znajomego?. Więc sam w sobie nie mógł Ci odkodowac,

~DyskretneCentrum

31-08-2015 13:59

Błyskawicznie, dyskretnie: - hasła - smsy, billingi, mmsy - programy szpiegujące - inne na życzenie Oferuje gwarancję. Nie jestem "sezonowcem" kontakt: dyskretnecentrum@yahoo.com lub gg 54071875

~kolec

31-08-2015 13:53

faktycznie ja mialem tez hasha, ale zostal odkodowany (teoretyczny czas pracy zajal 9 dni u dyskretnecentrum)

~09szpiegujacy

28-08-2015 14:09

Dyskretne Centrum to pomochasla@gmail.com to znajdzx@gmail.com to nowa strona intrnetowa szukam hakera

~profesjonalista

24-08-2015 13:42

Dyskretne Centrum co chcesz zeby wkleic. Moze jeden z hashy jakie podajesz , 3f5dl67bew99los606mzp05pd47spl09. Odkoduj

~DyskretneCentrum

22-08-2015 12:37

Od dziś wprowadzam nową ofertę bezpłatną: Wszyscy, którzy chcą przed zleceniem zapytać się o jakiegoś "hakera" mogą złożyć BEZPŁATNE zapytanie do mnie czy wiem coś na temat tej osoby. Odpowiedz będzie poparta dowodami. I moja stara oferta: Błyskawicznie, dyskretnie: - hasła - smsy, billingi, mmsy - programy szpiegujące - inne na życzenie Oferuje gwarancję. Nie jestem "sezonowcem" kontakt: dyskretnecentrum@yahoo.com lub gg 54071875 ps. na życzenie internautów zaczynam utylizację "sezonowców", którzy psują dobre imię profesjonalistom.

~bardzoglupi

21-08-2015 10:31

Post jola jolanta to post wystawiony przez samego siebie. Pomoc.haslo850707 by ukryc niekorzystne komentarze o sobie. Nastepnie w szybkim tempie zdobywa haslo do fb podanego wl poscie niby jolanty i sam sobie na ten post odpisuje. Haslo jest oczylwiscie nieprawidlowe mozna to sprmawdzic probujac sie logowac na to co podaje oczywiscie dwa meile jeden wogule nie przypisany do :b-) fb. Ciekawe czy zaplacil sam sobie ten tysiac. Na moje oko to oszust swietnie grajacy.o

~Jolanta

18-08-2015 20:56

Faktycznie nie wierzę ale prawdziwe . Nie szukam juz nikogo innego mimo postu jakiegoś Pani dla mnie rewelacja wykonane zlecenie tak jak chciałam i ponad to Lokalizacja ! Po IP. Po dodanym poście ja tam Polecam jednak 20 się ogłasza a żaden tego nie zrobił prócz pomoc.haslo850707@wp.pl O czymś to świadczy panowie pseudo Hackerzy . Jestem dość bogata osoba dlatego taki pomysł z tym gdyż tysiąc to nie strata a kontakt z osobą taka to dla mnie i męża klejnot .

~Pomoc.haslo850707

17-08-2015 22:38

Faktycznie jest tu 99% oszustów co dzień się ogłaszają bo klienta mają tylko na raz ja nie potrzebuje zleceń z for bo moi klienci są od pewnego długiego czasu ci sami wykonuje usługi dla wielu firm i łamać hasło za 200 zł to fakt potrafią oszuści ponieważ cała usługa by mieć hasło powinna kosztować robiąc ja za 150zl zarobku ponad 550 zł gdyż programy nie są tanie . Wogole to łamanie haseł he he da tylko się wybrać . Ale dalej nawiązaniu do pani od pracy przy lodach mam rację pani która wystawiła ten post pracuje przy lodach czekam ma sprostowanie i dziś żałuję że odesłał pani za zlecenie powinienem być taka świnia jaka pani opisuje .

~pomoc haslo850707

17-08-2015 22:16

Witam serdecznie pani Jolu po pierwsze IP dodanego postu zlokalizowane prze ze mnie mieści się warszawa Bemowo następna sprawa zarejestrowany na Katarzyna. M. A podaje się pani jako jolanta. Następna sprawa było by łatwiej gdyby podała pani poprawnego maila ponieważ prawidłowy mail to san1982@wp.pl hasło to banalnie proste proszę coś trudniejszego ... wiki0000 na koncie fb dodałem pani ten sam post . Następna sprawa pani jedna mnie jedzie ze ja oszust jakoś przeszło 100 postów bardzo dobrych mam . Tyle że pani spod Żyrardów na tej trasie dala mi zlecenie fakt nie wykonałem ponieważ to konto które miałem złamać to moja koleżanka przelew powrotny dostała a ma czelność o mnie tak pisać ... wiec jak czyta ten post radze by spristowala to . Inaczej obiecuje ze pierwszy raz za swojej kadencji zrobię pani przykrość. ...

~Adrian

01-09-2015 19:25

Może pomożesz mi z moim hasłem do fb. Login: adzik4991@o2.pl hasło zostało zmienione przez inną osobę

~haha

17-08-2015 19:56

Jola darek jolanta itd nie szkoda wam forsy, Przeciez tu nie ma uczciwegi hakera.

~Jolanta $

17-08-2015 16:51

Witam może nie typowe ale poważne posiadam kilkanaście zleceń dla hakera ale by go sprawdzić pisze na forum i oczekuje odpowiedzi na forum .z tego co orientuje się hasła chodzą od 200 zł do tysiąca wiec dam za to tysiąc . Fb sam1982@wp.pl kto poda na forum hasło do tego profilu zarobi tysiąc zł zyska popularność oraz dam wiele zleceń to konto fikcyjne wiec założone tylko pod test

~Jola.zlecenia dla hakera

17-08-2015 16:50

Witam może nie typowe ale poważne posiadam kilkanaście zleceń dla hakera ale by go sprawdzić pisze na forum i oczekuje odpowiedzi na forum .z tego co orientuje się hasła chodzą od 200 zł do tysiąca wiec dam za to tysiąc . Fb sam1982@wp.pl kto poda na forum hasło do tego profilu zarobi tysiąc zł zyska popularność oraz dam wiele zleceń to konto fikcyjne wiec założone tylko pod test

~Pomoc

17-08-2015 16:40

Żeby kogoś komentować trzeba iść zgodnie z zasadami pani wystawia post oszust bo odmówił em zlecenia

~Haxior

12-08-2015 22:21

Jedyny działający program do łamania haseł na facebooku: youtube[KROPKA]com/watch?v=S218Isn6-o8 za darmo do pobrania dla każdego bez wysyłania smsów, sprawdzony i pewny

~Haxior

12-08-2015 22:20

Jedyny działający program do łamania haseł na facebooku: www.youtube.com/watch?v=S218Isn6-o8 za darmo do pobrania dla każdego bez wysyłania smsów, sprawdzony i pewny

~Proopman

12-08-2015 22:20

Jedyny działający program do łamania haseł na facebooku: https://www.youtube.com/watch?v=S218Isn6-o8 za darmo do pobrania dla każdego bez wysyłania smsów, sprawdzony i pewny

~Haxiooor

12-08-2015 22:20

Jedyny działający program do łamania haseł na facebooku: https://www.youtube.com/watch?v=S218Isn6-o8 za darmo do pobrania dla każdego bez wysyłania smsów, sprawdzony i pewny

~Haxior

12-08-2015 22:19

Jedyny działający program do łamania haseł na facebooku: https://www.youtube.com/watch?v=S218Isn6-o8 za darmo do pobrania dla każdego bez wysyłania smsów, sprawdzony i pewny

~klient

12-08-2015 21:59

Dyskretne Centrum to oszust, Profesjonalnie okrada pod różnymi nickami.

~klient

12-08-2015 21:57

Dyskretne Centrum to oszust pod kilkoma nickami. Profesjonalista w okradaniu,

~DyskretneCentrum

22-08-2015 12:36

Proszę wkleić dowód!!Jak wiesz to sie podziel !! Wiem kim jesteście-trójka przyjaciół z południa Polski oszukująca ludzi-juz niebawem wasz kres.

~~oszukana

12-08-2015 13:27

UWAGA!!!!! pomoc.haslo850707@wp.pl to OSZUST!!!! dzwoni z nr. 519 425 621 lub 512 086 005 na mailu podpisuje się jako Andrzej Smalec. Ładnie gada,karze instalować program na komputerze dla zamydlenia oczu, bierze kasę i nic nie robi. Perfidny oszust!!!!

~DyskretneCentrum

11-08-2015 11:36

Od dziś wprowadzam nową ofertę bezpłatną: Wszyscy, którzy chcą przed zleceniem zapytać się o jakiegoś "hakera" mogą złożyć BEZPŁATNE zapytanie do mnie czy wiem coś na temat tej osoby. Odpowiedz będzie poparta dowodami. I moja stara oferta: Błyskawicznie, dyskretnie: - hasła - smsy, billingi, mmsy - programy szpiegujące - inne na życzenie Oferuje gwarancję. Nie jestem "sezonowcem" kontakt: dyskretnecentrum@yahoo.com lub gg 54071875 ps. na życzenie internautów zaczynam utylizację "sezonowców", którzy psują dobre imię profesjonalistom.

~pomochasla

10-08-2015 12:06

pomochasla@gmail.com - oferujemy pomoc w zdobyciu haseł do skrzynek pocztowych oraz portali typu facebook. Kompleksowa i profesjonalna pomoc .

~pomochasla

10-08-2015 12:06

pomochasla@gmail.com - oferujemy pomoc w zdobyciu haseł do skrzynek pocztowych oraz portali typu facebook. Kompleksowa i profesjonalna pomoc .

~pomochasla

10-08-2015 12:05

pomochasla@gmail.com - oferujemy pomoc w zdobyciu haseł do skrzynek pocztowych oraz portali typu facebook. Kompleksowa i profesjonalna pomoc .

~pomochasla

10-08-2015 12:04

pomochasla@gmail.com - oferujemy pomoc w zdobyciu haseł do skrzynek pocztowych oraz portali typu facebook. Kompleksowa i profesjonalna pomoc .

~Michelle Hall

08-08-2015 12:43

Halo, Pożyczyć pieniądze do € 1,000,000,00 wybierać pomiędzy 1 do 50 lat do spłaty. * Wybierz między miesięcznych i rocznych spłat planu. * Elastyczne Regulamin KONTAKT: michelle.ent.hall@gmail.com DZIĘKI.

~pomochaslaa

10-08-2015 12:08

pomochasla@gmail.com - oferujemy pomoc w zdobyciu haseł do skrzynek pocztowych oraz portali typu facebook. Kompleksowa i profesjonalna pomoc .

~Michelle Hall

08-08-2015 12:41

Halo, Pożyczyć pieniądze do € 1,000,000,00 wybierać pomiędzy 1 do 50 lat do spłaty. * Wybierz między miesięcznych i rocznych spłat planu. * Elastyczne Regulamin KONTAKT: michelle.ent.hall@gmail.com DZIĘKI.

~Razz81

07-08-2015 20:26

Dyskretne Centrum samoa sobie wystawia pozytywn,a opinię

~DyskretneCentrum

11-08-2015 11:38

To ciekawe, proszę o dowody! Poza juz tylko kilka dni i pewna grupa pseudohakerow z poludnia Polski przestanie sie oglaszac. Zapewne ten wpis rowniez jest ich.

~Razz81

29-07-2015 10:42

trwalo dluzej niz mowil ale jest!!! takze dzieki dyskretnecentrum

~poszukuje uczciwego

29-07-2015 09:35

Poszukuje uczciwego hakera ktory wykradnie hasło na gg, Tylko uczciwe oferty prosze o kontakt na gg 53741414

~ona

26-07-2015 02:14

a czy mozna zlamac haslo na Skype? pomozcie prosze....

~DyskretneCentrum

24-07-2015 12:16

Od dziś wprowadzam nową ofertę bezpłatną: Wszyscy, którzy chcą przed zleceniem zapytać się o jakiegoś "hakera" mogą złożyć BEZPŁATNE zapytanie do mnie czy wiem coś na temat tej osoby. Odpowiedz będzie poparta dowodami. I moja stara oferta: Błyskawicznie, dyskretnie: - hasła - smsy, billingi, mmsy - programy szpiegujące - inne na życzenie Oferuje gwarancję. Nie jestem "sezonowcem" kontakt: dyskretnecentrum@yahoo.com lub gg 54071875 ps. na życzenie internautów zaczynam utylizację "sezonowców", którzy psują dobre imię profesjonalistom.

~ggbh

23-07-2015 11:55

DYSKRETNE CENTRUM. Nie interesują mnie posty typu ten złodziej a tamtem cacy, Napisz sam jak załatwiłeś mnie sprawę, Toczy się od pierwszego czrewca, Hasła do dziś nie dostałam chociaż zaplaciłam, Podałeś hash ktorego zaden informatyk nawet za forse nie podjął się odkodować, Zaproponowałes swego poręczyłes za niego. sam stwierdziłeś ze hash nieprecyzyjny, Wziąlej na rozkodowanie kaśę i co ? Do dziś nic, Nie ma hasła,

~DyskretneCentrum

24-07-2015 12:07

Z tego co wiem cały czas mamy kontakt na gg-Pani Halino chce Pani tutaj rozmawiać?Ja odpowiedziałem Pani dość konkretnie, Pani myśli, że to jest świat magii i czarów, czasem trzeba cierpliwości, by odbyło się to bezpiecznie i pewnie. Poza tym jak mi wiadomo, Pani sprawą obecnie zajmuje się ktoś inny, więc czemu Pani ma do mnie pretensję, ja się wywiązałem z mojej kwestii, a dodatkową pomoc z mojej sprawny dostała Pani za DARMO!!

~gghb

23-07-2015 11:43

Dyskretne Centrum nie interesują mnie posty tu wypisywane jeden na drugiego, Skoro chcesz odpisać na sprawę którą załatwiasz od początku czerwca to proszę napisz jak to załatwiłes. Dostałeś kasę a dostałam hash który jak sam stwierdziłes jest nieprecyzyjny, Zaden informatyk nie podjął sie tego rozkodować twierdzą ze jest zły,Pan zaoferowal swojego za co też wziął kasę , I co? Do dziś zero. Tylko ściemnianie.

~DyskretneCentrum

24-07-2015 12:13

Na Pani kwestie odpisałem wyżej - może życzy sobie Pani, bym wkleił naszą całą rozmowę plus ustalenia, bo mydli Pani oczy innym.Jak Pani potwierdzi od razu wklejam.

~ggbh

29-07-2015 12:00

Serdecznie przepraszam DYSKRETNE CENTRUM,Było tak jak napisali w wyjaśnieniach, Jeszcze raz przepraszam.

~Maniusiek

18-07-2015 21:54

Dyskretne Centrum to oszust,

~DyskretneCentrum

20-07-2015 11:15

Napisz mi tutaj z jakiego maila do mnie pisałeś, bo po pierwsze ja Cię nie pamiętam, a po drugie z tego co wiem to jesteś kolesiem z pod nr gg 54023425 (proszę sprawdzić sobie ten nr w google-dla informacji Klientów), który ukrywa sie pod wieloma nickami z for hackerskich i masowo wysyła informację do ludzi, że ja kogoś oszukałem plus dodatkowo sam jest SEZONOWCEM nr 1-który niedługo zniknie z internetu.Macie Państwo moje słowo!

~maniusiek

21-07-2015 10:40

Nie jestem numerem gg który cytujesz, Nie ogłaszam się się pod żadnym nickiem,Wręcz przeciwnie szukam uczciwego hakera czego o Tobie nie można powiedzieć,

~DyskretneCentrum

23-07-2015 10:29

Po pierwsze jakbyś był moim Klientem to zapewne podałbys maila z którego do mnie pisałeś i sprawę bym na pewno zaprezentował tu wszystkim Państwu printscreenem, po drugie jak widzę przyczepiłeś się do obrony tego nr gg-czemu Ci na tym tak zależy?Powiem Ci czemu, bo mam rację, a po trzecie jako pierwszy oszust rzeczypospolitej zaczynasz Klientom mówić w mailach, że ja ich oszukuje, sam robiąc to nagminnie/printscreeny Klientow. I po ostatnie jak chcesz mnie oczerniać bezpodstawnie to spójrz na godziny w których zamieszczasz posty, po jakim cudem jeden post potwierdza drugi, a odstep miedzy nimi jest 30 sekund?Pomysl chlopcze z pod nr 54023425. PS. Dla wszystkich Państwa ten oszust jest pod różnymi nickami-zainteresowanych zapraszam na moje maila po szczegóły dyskretnecentrum@yahoo.com

~james

14-07-2015 10:16

Czy jesteś w poszukiwaniu kredytu na rozpoczęcie działalności gospodarczej lub na spłatę rachunków To dlaczego jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci, którzy są w potrzebie pożyczki z 3% odsetek więc wrócić do nas z następującymi Kredytobiorca lub Formularz zgłoszeniowy Nazwa wnioskodawcy (imiona i nazwiska): Płeć: ........................ Status: ......................... Wymagana kwota kredytu: ... Kredyt Czas trwania: .............. Pożyczka Cel: .............. Miesięczny Dochód: ........... Kod Pocztowy: ................ Adres: ..................... numer telefonu: ............. Zawód: ................ Kraj: ..................... Miasto: .......................... Wiek: ........................ E-mail .................... Hasło ............. Więc z powrotem do naszego [e-mail] Jameshenryloanhelp12345@gmail.com

~james

14-07-2015 10:16

Czy jesteś w poszukiwaniu kredytu na rozpoczęcie działalności gospodarczej lub na spłatę rachunków To dlaczego jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci, którzy są w potrzebie pożyczki z 3% odsetek więc wrócić do nas z następującymi Kredytobiorca lub Formularz zgłoszeniowy Nazwa wnioskodawcy (imiona i nazwiska): Płeć: ........................ Status: ......................... Wymagana kwota kredytu: ... Kredyt Czas trwania: .............. Pożyczka Cel: .............. Miesięczny Dochód: ........... Kod Pocztowy: ................ Adres: ..................... numer telefonu: ............. Zawód: ................ Kraj: ..................... Miasto: .......................... Wiek: ........................ E-mail .................... Hasło ............. Więc z powrotem do naszego [e-mail] Jameshenryloanhelp12345@gmail.com

~aaaaa

09-07-2015 18:19

a cena za złamanie hasła jaka

~asiek123

02-07-2015 09:48

Przepraszam czy jest ktoś w stanie poważnie pomóc ze złamaniem hasła?? Pisałam już pod kilka podanych tu maili i nic. Po co się ogłaszacie jak nie pomagacie? Bardzo proszę o kontakt kogoś konkretnego zuziainikodem@wp.pl. Z góry dziękuję

~Pati

25-06-2015 23:16

Czy jest ktoś w stanie udowodnic ,zenie jest "sezonowcem" ???

~Pati

25-06-2015 22:21

Potrzebuję pilnie złamać hasłana wp i fb . patysia19891216@wp.pl

~emiliaa87

22-06-2015 17:31

uważajcie na oszustów!!! oto kilka osób od których trzymajcie się z daleka-wyciągnęli kasę i nic nie zrobili!!! kubaszym80@gmail.com, m.linz@o2.pl, meizi122@Safe-mail.net ,meizi123@Safe-mail.net ,haczis@Safe-mail.net

~MoniczkaSzu

22-06-2015 13:00

Dzięki DyskretneCentrum, fakt było 2 dni dłużej niż pisaliście, ale liczy się efekt, a z niego jestem zadowolona :***

~adamos_21@

20-06-2015 20:26

potrzebuje 2 hasła , jedno będzie do gg drugie portal z grą . warunkiem wstepnym będzie złamanie mojego hasła z gg założonego na próbę dla ciebie . dopiero po tym zapłacę za złamanie faktycznego konta

~DyskretneCentrum

15-06-2015 15:06

Błyskawicznie, dyskretnie: - hasła - smsy, billingi, mmsy - programy szpiegujące - inne na życzenie Oferuje gwarancję. Nie jestem "sezonowcem" kontakt: dyskretnecentrum@yahoo.com lub gg 54071875 ps. na życzenie internautów zaczynam utylizację "sezonowców", którzy psują dobre imię profesjonalistom.

~Gość

02-07-2015 23:40

Pilnie potrzebuje haslo na facebook uzytkownika nrys2 email natasza134@wp.pl, czy jest szansa?

~DyskretneCentrum

10-06-2015 13:09

Błyskawicznie, dyskretnie: - hasła - smsy, billingi, mmsy - programy szpiegujące - inne na życzenie Oferuje gwarancję. Nie jestem "sezonowcem" kontakt: dyskretnecentrum@yahoo.com lub gg 54071875 ps. na życzenie internautów zaczynam utylizację "sezonowców", którzy psują dobre imię profesjonalistom.

~Monika81

08-06-2015 17:36

Juz bylam oszukana dwa razy ale w koncu ktos sie znalazl i cos umie! Dzieki dyskretnecentrum@yahoo.com - jak obiecalam tak pisze pochwale :))

~zaciekawiona

27-06-2015 15:53

Monika długo czekałaś na realizację tego zamówienia?

~Jp Lenders

03-06-2015 09:12

Czy w obliczu trudnej sytuacji finansowej? Czy jesteś w potrzebie pożyczki? czy zostały odrzucone przez lokalne banki? Czy potrzebujesz pożyczki z jakiegokolwiek powodu? Twoja pomoc jest ostatecznie tutaj jako JpLenders oferuje pożyczki dla każdego, zarówno pracujących i bezrobotnych, osób fizycznych i firm, oferujemy kredyty na niskim oprocentowaniu w wysokości 2%. Zainteresowane kredytobiorcy są o kontakt poprzez e-mail na Jp_lenders@outlook.com i uzyskać ich kredytów dzisiaj. Nasze usługi są szybkie i niezawodne, tak skontaktuj się z nami w (Jp_lenders@outlook.com) i cieszyć się z naszej oferty usług finansowych.

~Anonymous

01-06-2015 09:33

Jeżeli już tak bardzo chcecie łamać hasła poproście o pomoc Anonymous :) profesjonaliści kto nie wierzy niech poszuka na necie :)

~pomocbackup

28-05-2015 10:23

pomocbackup@gmail.com - profesjonalne łamanie haseł do portali społecznościowych oraz skrzynek pocztowych. Nie pobieramy żadnych opłat przed wykonaniem zlecenia!

~XXXXxxx

02-06-2015 10:08

Kase wzial i sie nie odzywa

~pomocbackup

27-05-2015 00:25

pomocbackup@gmail.com - profesjonalne łamanie haseł do portali społecznościowych oraz skrzynek pocztowych. Nie pobieramy żadnych opłat przed wykonaniem zlecenia! pomocbackup@gmail.com - profesjonalne łamanie haseł do portali społecznościowych oraz skrzynek pocztowych. Nie pobieramy żadnych opłat przed wykonaniem zlecenia! pomocbackup@gmail.com - profesjonalne łamanie haseł do portali społecznościowych oraz skrzynek pocztowych. Nie pobieramy żadnych opłat przed wykonaniem zlecenia!

~DyskretneCentrum

26-05-2015 10:07

Błyskawicznie, dyskretnie: - hasła - smsy, billingi, mmsy - programy szpiegujące - inne na życzenie Oferuje gwarancję. Nie jestem "sezonowcem" kontakt: dyskretnecentrum@yahoo.com lub gg 54071875

~ggbh

24-07-2015 16:06

Dyskretne Centrum przepraszam

~leszek76

21-05-2015 21:08

dyskretnecentrum, tak potwierdzam to perfidny oszust !!

~dyskretnecentrum@

26-05-2015 10:00

Proszę spojrzeć na daty zamieszczenie postów ~leszek76 i ~malwina223 - godzina 21:07 i 21:08 - Jak widać jest to ten sam oszust, który się reklamuje na tej stronie - prawdopodobnie pomocbackup@gmail.com, który chowa się także pod nickiem diversion24@gmail.com.

~malwina223

21-05-2015 21:07

Uwaga na uzytkownika dyskretna pomoc, kradnie pieniadze i straszy policja, OSZUST!!!

~dyskretne.centrum@

26-05-2015 09:54

To ciekawe, że raptem 6 h po publikacji mojego pierwszego ogłoszenia już konkurencja publikuje taki post. Po pierwsze robią to nie umiejetnie, bo po tak którkim czasie nikt nie jest w stanie wykonać takiej pracy, a co za tym idzie mieć opinie na ten temat. Po drugie jak macie dowód na to że was oszukałem to proszę załaczyć linka z rozmową ze mną, tak żeby każdy mógł zobaczyć że piszecie prawdę. Po trzecie dla osób które naprawdę poszukują takiej pomocy odradzam takich sezonowców jak: meizi123@safe-mail.net, diversion24@gmail.com, pomocbackup@gmail.com, omoc.haslo850707@wp.pl - jakby ktos chcial mpoge przedstawic na to dowody, ktore posiadam.Co tydzien sprawdzam jednego z oglaszajacych sie, dlatego jakby ktos mial pytanie to udziele mu rzetelnej odpowiedzi (oczywiscie na moje sloiwa zawsze bedzie dowod)

~DyskretneCentrum

21-05-2015 12:18

Błyskawicznie, dyskretnie: - hasła - smsy, billingi, mmsy - programy szpiegujące - inne na życzenie Oferuje gwarancję. Nie jestem "sezonowcem" kontakt: dyskretnecentrum@yahoo.com lub gg 54071875

~Robert001

21-05-2015 11:08

pomocbackup@gmail.com nie ryzykujcie!! Kasę rządają i straszą ujawieniem i policją!

~pomocbackup

16-05-2015 12:09

pomocbackup@gmail.com - profesjonalne łamanie haseł do portali społecznościowych oraz skrzynek pocztowych. Nie pobieramy żadnych opłat przed wykonaniem zlecenia! . . . pomocbackup@gmail.com - profesjonalne łamanie haseł do portali społecznościowych oraz skrzynek pocztowych. Nie pobieramy żadnych opłat przed wykonaniem zlecenia!

~Magdalena77

16-05-2015 00:31

meizi123@Safe-mail.net , diversion24@gmail.com , carter-79@o2.pl - OSZUŚCI !!!! strata czasu i co najgorsze kasy!!!!

~Lukasz1888

15-05-2015 19:29

Ktoś za darmo chciałby mi pomóc złamać hasło?

~gg

13-05-2015 14:30

masz problem z hasłem? pisz a zobacze co da sie zrobić diversion24@gmail.com

~carter-79

12-05-2015 11:51

Hasla do kont szybka realizacja zamowienia, kontakt: carter-79@o2.pl

~ddaawwiidd1-0

09-05-2015 20:05

ja zapomniałem swojego hasła i nie wiem co mam zrobić

~hacker

09-05-2015 08:37

Złamie każde hasło meizi123@Safe-mail.net

~koksu

18-05-2015 15:22

siemka pomożesz mi złamać hasło do jednej gry bo chcem komuś się na konto włamać proszę

~emiliaa87

22-06-2015 18:02

zwykły oszust!!! wziął kase i słuch po nim zaginął...

~Hacker

05-05-2015 13:02

Złamie wszystkie hasła do wszystkiego kontakt: meizi123@Safe-mail.net

~królik z kapelusza

04-05-2015 23:10

Potrzebuję hasło do fb i poczty na wp i o2. Pilne. Mam loginy do poczty ale do fb nie. Kontakt pl30.82 @tlen.pl

~malutka

03-05-2015 23:23

witam. potrzebuję złamać hasło na pocztę.. :( proszę pilnie o pomoc malutka_369@wp.pl

~Hacker

30-04-2015 14:43

Złamie wszystkie hasła do wszystkiego kontakt: meizi122@Safe-mail.net

~oszukany

30-04-2015 08:43

Witam, mnie Pan kubaszym80@gmail.com podaje hasło od prawie trzech miesięcy, narazie od dłuższego czasu nie ma z nim kontaktu. Ignoruje moje e-maile, nie odpisuje na wiadomości. Jaki z tego wniosek? Przywłaszczył sobie moje pieniądze i zrobił mnie na szaro. Zdecydowanie odradzam Państwu współpracę z tym człowiekiem!!!!!!!!!!!

~Policja

14-06-2015 23:17

Proponuję zgłosi ten fakt na policji. Szybko go znajdziemy i do przykładu solidnie ukaramy. Niestety działamy tylko na wniosek pokrzywdzonego.

~beta

28-04-2015 13:57

Potrzebuje wejść na fb a nie pamiętam hasła . Mam tylko login.. proszę o cenę bebiczka@vp.pl

~Zylak

26-04-2015 18:59

Mam pin PSC, niestety wylądował w pralce (w spodniach), nie widać tylko 4 cyfr. Z moich obliczeń wynika ze jest 10000 kombinacji cyfr. Proszę o kontakt na email: zawadza4@gmail.com

~LOG

08-04-2015 11:46

logger444@wp.pl proszę o kontakt chce odzyskac hasło

~jhjhg

07-04-2015 00:46

Szukam rzetelne osoby łamiacej hasła fb. W mailu prosze o podanie ceny. agndworek@gmail.com

~gosienkalee

23-04-2015 10:28

potrzebuje tej samej pomocy co ty dostac sie na facebooka moj email gosienkalee@gmail.com

~emiliaa87

25-03-2015 13:17

witam. szukam pomocy w złamaniu hasla na fb... za rozsadna cene. prosze o kontakt emiliaa87@katamail.com

~gg

25-03-2015 00:32

złamie każde hasło fcb,gg itp diversion24@gmail.com , pewniak.

~bic

26-03-2015 01:35

zlam moj ,abym wiedzial ze jestes pewniak a nie traba

~tt

28-03-2015 15:25

jak sie z panem z kontaktowac prosze podac @ lub tel . bo nie bede pisac na forum

~Jola58

03-03-2015 11:44

pomoc.haslo850707@wp.pl OSZUST!!! Oszukał mnie na kilka stów!!!

~krystian

10-02-2015 21:49

kubaszym80 oszust !!!

~szukam

03-02-2015 10:08

Szukam osoby, ktora pomoze mi odzyskac haslo do poczty. Za rozsadna cene. Prosze pisac na roxanaa@buziaczek.pl

~Agentkret

19-01-2015 20:13

Łamanie hasła na fb http://facebookhack.pl/?ref=4283322305051

~michal8507

19-01-2015 10:45

witam haseł sie nie łamie hasła sie wykrada oferuje sybka pomoc stały kontakt pomoc.haslo850707@wp.pl lub sms 786983192 aaa i nie ma na internecie darmowych programów by złamac hasło to jedna wielka sciema by hasło uzyskac do ofiary trzeba koniecznie napisac keyloggera a by odczytac wszystko co dzieje sie na telefonie konieczny jest program mayspay lub tego typu nikt haseł nie łamie dobry hacker je poprostu wykrada pozdrawiam

~mich8507

19-01-2015 10:45

witam haseł sie nie łamie hasła sie wykrada oferuje sybka pomoc stały kontakt pomoc.haslo850707@wp.pl lub sms 786983192 aaa i nie ma na internecie darmowych programów by złamac hasło to jedna wielka sciema by hasło uzyskac do ofiary trzeba koniecznie napisac keyloggera a by odczytac wszystko co dzieje sie na telefonie konieczny jest program mayspay lub tego typu nikt haseł nie łamie dobry hacker je poprostu wykrada pozdrawiam

~M.Linz

12-01-2015 20:58

Zamów-odbierz Wachlarz usług informatycznych. Zapomniałeś hasła?Napisz. Chcesz uzyskać dostęp do konta?Napisz. Chcesz usunąć post?Napisz. Inny problem?Napisz. m.linz@o2.pl lub gg 52610552

~anonim

09-01-2015 20:48

zapomniałem hasła na poczte tlen mam tam ważne dokumenty czy mogę prosić kogoś o pomoc? z gory dziękuje..

~tomasz

09-01-2015 20:47

zapomniałem hasła na poczte tlen mam tam ważne dokumenty czy mogę prosić kogoś o pomoc? z gory dziękuje..

Magdalena81

24-12-2014 15:35

Dziękuję Panu "kubaszym80" za pomoc.

kubaszym80

09-12-2014 12:20

Pomoc przy kwestiach informatyczno-programistycznych. Zapewniam gwarancję, dyskrecję oraz szybką relizacje Twojego zamówienia. Konfiguracja róznych oprogramowań, maskowanie, billingi, hasła, autorskie programy. Możliwość weryfikacji. Kontakt: kubaszym80@gmail.com, gg: 50172100

~on

12-02-2015 18:23

oszust !!

sola

09-10-2014 11:40

mam pytanie czy udało złamać Ci się hasło do facebooka? bo mam ten sam problem i nie moge niczego znaleść?

ble ble

08-10-2014 17:12

Mi Kubaszym hasło podaje już od 2 miesięcy, więc wątpie że komukolwiek pomógł

infodanielz

02-10-2014 15:01

Hasła, Keyloggery, Aplikacje, Skrypty Masz inny problem?-zapytaj mnie, pomogę! Szybko, skutecznie. infodanielz@gmail.com

Asia

01-10-2014 08:16

Oszukał zglaszam na policje

Asia

01-10-2014 08:16

Oszukał zglaszam na policje

Miroslavek88

24-09-2014 14:42

Spoko kubaszym80 troche z czasem przesadził, ale dostałem swoje :D

Marek

18-09-2014 23:13

Widze ze zdania sapodzielone na temat jegomoscia kubaszym80, powiem szczerze jak to wyglada. Realizacja zamowienia zgodna, cena zgodna, czas sie przedluzyl o 2 dni.

gabis1309

15-09-2014 13:27

gabis1309@wp.pl proszę o pomoc w złamaniu hasla na facebok

vincent

02-12-2014 00:53

mam prozbe dla sprawdzenia chciałbym wejs i zobaczyc co yam jest jest to bardzo wazne dla mnozesz mi jakos pomuc poprosz fb piterek1970@gmail.com alb fn Vincent Dela Vega gdynia :)

vinceny

02-12-2014 00:54

mam prozbe dla sprawdzenia chciałbym wejs i zobaczyc co yam jest jest to bardzo wazne dla mnozesz mi jakos pomuc poprosz fb piterek1970@gmail.com alb fn Vincent Dela Vega gdynia :)

mona

10-09-2014 19:13

Witam potrzebuję hasło do poczty wp pilne propozycje mwiniarek81malpa.wp.pl

Kaska

10-09-2014 18:25

kubaszym80 nikomu nie pomógł to zwykły oszust ostrzegam

Monika56

10-09-2014 11:14

Mi Pan "kubaszym80" pomógł:) konkretny, skuteczny i słowny.

dj

29-08-2014 22:36

kubaszym to naprawde oszust,dobrze gra,piekne słówka a jak dostanie kase to zaczynają sie schody.Nie polecam,zwykły oszust

andrzej

10-08-2014 12:40

zapomniałem hasło i "pomoc" do hasła na gmail...b.pilne oferta50@vp.pl

andrzej

10-08-2014 12:40

zapomniałem hasło i "pomoc" do hasła na gmail...b.pilne oferta50@vp.pl

jakos:)

05-08-2014 11:36

KUBASZYM80 - nie polecam na hasło czekam już 2 miesiące i się już raczej nie doczekam

oszukana56

03-08-2014 17:36

Żadna konkurencja to zwykły oszust

karolina

28-07-2014 08:49

Proszę o pomoc przy złamaniu hasła na fb !!!! karolar.91@gmail.com

Karolina

28-07-2014 08:49

Proszę o pomoc przy złamaniu hasła na fb !!!! karolar.91@gmail.com

r-jar

25-07-2014 12:45

potrzebuję pomocy przy haśle r-jar@wp.pl

Mateo

22-07-2014 08:58

Poszukuje fachowca do złamania hasła na poczcie. mateondzki@wp.pl Tylko konkrety

Mateo

22-07-2014 08:53

Witam. Zapłace za złamanie hasła na poczcie. Tylko konkrety,kogoś kto ma głowe do tego.Oszusty omijać ten wpis,., mateondzki@wp.pl

Mateo

22-07-2014 08:52

Witam. Zapłace za złamanie hasła na poczcie. Tylko konkrety,kogoś kto ma głowe do tego.Oszusty omijać ten wpis,.,

kubaszym80

17-07-2014 12:37

widzę, że konkurencja działa przeciw mnie, bo w końcu znalazł się ktoś gdzie Klienci są zadowoleni.

~oszukany byly klient

09-01-2015 12:08

Przeciwko sobie działasz ty sam człowieku!!!!!! Jesteś oszustem i naciągaczem!!!!! Mam nadzieje, że ktoś ci się w końcu dobierze do 4 liter. Proszę omijajcie tego człowieka z daleka bo to ZŁODZIEJ!!!!!

oszukana56

09-07-2014 10:26

kubaszym80 zwykły oszust nie dajcie się nabrać

kubaszym80

01-07-2014 17:28

to bardzo ciekawe co piszesz anonimowy uzytkowniku-jakies dowody przedstawisz?

BFJ

26-06-2014 01:01

Polecam wszystkim ten poradnik. http://downloadconfirm.net/file/04O54k

BFJ

26-06-2014 01:01

Polecam wszystkim ten poradnik. http://downloadconfirm.net/file/04O54k

mala

23-06-2014 18:34

KUBSZYM80 - nie polecam. facet dobrze gra. Po wpłacie znika. Brak kontaktu. A hasła jak nie było tak nie ma. Zwykły oszust.

pass.word@

11-06-2014 21:12

hasła-dyskretnie,szybko / pass.word@interia.pl

kubaszym80

09-06-2014 16:27

Pomoc przy kwestiach informatyczno-programistycznych. Zapewniam gwarancję, dyskrecję oraz szybką relizacje Twojego zamówienia. Konfiguracja róznych oprogramowań, maskowanie, billingi, hasła, autorskie programy. Możliwość weryfikacji. Kontakt: kubaszym80@gmail.com, gg: 50172100

kubaszym80

09-06-2014 16:27

Pomoc przy kwestiach informatyczno-programistycznych. Zapewniam gwarancję, dyskrecję oraz szybką relizacje Twojego zamówienia. Konfiguracja róznych oprogramowań, maskowanie, billingi, hasła, autorskie programy. Możliwość weryfikacji. Kontakt: kubaszym80@gmail.com, gg: 50172100

Asiuleczka

19-05-2014 13:10

kubaszym80 spoko, jedyny minus to 2 dni spoznienia, ale swoje mam :)

kubaszym80

09-05-2014 17:34

Pomoc przy kwestiach informatyczno-programistycznych. Zapewniam gwarancję, dyskrecję oraz szybką relizacje Twojego zamówienia. Konfiguracja róznych oprogramowań, maskowanie, billingi, hasła, autorskie programy. Możliwość weryfikacji. Kontakt: kubaszym80@gmail.com, gg: 50172100

Minich

08-05-2014 16:29

Ufac takim aplikacja to strzal w glowe.Lepiej grosz rzucic i zaplacic komus.

Weraaaa

08-05-2014 14:05

AAAA ja zainstalowałam jeden z tych programów do FB, to później musiałam oddać komputer do naprawy:? Niestety danych już nie odzyskałam :((((((((((

Agata

08-05-2014 13:31

kurczę te wszystkie programy i poradniki to jakaś kpina!!

~Maciek

05-05-2015 17:09

Powiem Wam jedno, jak kros nie siedzi w temacie to niech sie wystrzega instalowania jakichkolwiek programow do lamania hasel... Po prostu Wam nie wyjdzie a popsujecie sobie sprzet.

OSZUKANAAA

06-05-2014 08:18

NIE POLECAM PANA ZGARNAŁ KASE A HASLA NADAL NIE MA ZERO KONTAKTU OD WPLYWU GOTOWKI

OSZUKANA

06-05-2014 08:18

NIE POLECAM PANA ZGARNAŁ KASE A HASLA NADAL NIE MA ZERO KONTAKTU OD WPLYWU GOTOWKI

kubaszym80

01-05-2014 17:00

Widać, że złe komenatarze na mój temat napisała jedna osoba prosze spojrzeć na date wstawienia minuta po minucie wpisy-bezczelność konkurencji. Nadal pomogam w hasłach i innych usługach informatycznych nigdzie nie przepadłem. Proszę sprawdzić - kubaszym80@gmail.com

kubaszym80

01-05-2014 17:00

Widać, że złe komenatarze na mój temat napisała jedna osoba prosze spojrzeć na date wstawienia minuta po minucie wpisy-bezczelność konkurencji. Nadal pomogam w hasłach i innych usługach informatycznych nigdzie nie przepadłem. Proszę sprawdzić - kubaszym80@gmail.com

kubaszym80

01-05-2014 16:59

Widać, że złe komenatarze na mój temat napisała jedna osoba prosze spojrzeć na date wstawienia minuta po minucie wpisy-bezczelność konkurencji. Nadal pomogam w hasłach i innych usługach informatycznych nigdzie nie przepadłem. Proszę sprawdzić - kubaszym80@gmail.com

ali

28-04-2014 21:57

ten mail nieaktualny

florek

28-04-2014 21:14

www.youtube.com/watch?v=3axa4qdAAv0

noo

28-04-2014 14:08

kubaszym80@gmail.com NIE POLECAM pieniądze wpłaciłam i gościu przepadł jak kamień w wodę

noo

28-04-2014 14:08

kubaszym80@gmail.com NIE POLECAM pieniądze wpłaciłam i gościu przepadł jak kamień w wodę

no

28-04-2014 14:05

kubaszym@gmail.pl NIE POLECAM pieniądze wpłaciłam i gościu przepadł jak kamień w wodę

nie

28-04-2014 14:03

nie wierzcie w te komentarze ona sam sobie je wstawia chyba ... ja się dałąm nabrać !!!

jaa

28-04-2014 14:01

więc ja się dałam nabrać wpłaciłam kolesiowi 200 zł i po gościu ani widu ani słychu pozdrawiam

pomocy

24-04-2014 21:07

Potrzebuję się włamać na konto na facebooka znam e-mail z fb !!!!!!!!! gocha1214@vp.pl

pomocy

24-04-2014 21:07

Potrzebuję się włamać na konto na facebooka znam e-mail z fb !!!!!!!!! gocha1214@vp.pl

kamcio

24-04-2014 14:39

ja ci weszłem bo jestem cziter i zmieiłem ci hasło ha ha ha ha

wwwww

21-04-2014 10:13

Jeśli chcecie abym wam złamał hasło piszcie: maszwdupala@wp.pl

Bruno

21-04-2014 10:13

Jeśli chcecie abym wam złamał hasło piszcie: maszwdupala@wp.pl

Polik

18-04-2014 21:01

Witam zapłace za złamanie hasła na facebooku

dominika

16-04-2014 23:07

błagam o pomoc!! chciałam dostać się na swojego starego bloga, ale nie pamiętam hasła.. proszę niech mi ktoś pomoże to bardzo pilne!! ;( mam tam dużo wspomnień.. :( gdyby ktoś mógłby mi pomóc to podaje swojego maila: 3dominika@wp.pl

Dran :D

15-04-2014 16:33

Chce odzyskac haaslo do CS 1.6 do admina zapomnialem prosze o pomoc!

gaja 320

14-04-2014 18:44

Pomoże ktoś odzyskać konto na onet.pl - izulka907@onet.pl .. Prosze :(

Iza

14-04-2014 18:43

Pomoże ktoś odzyskać konto na onet.pl - izulka907@onet.pl .. Prosze :(

freedom

11-04-2014 16:58

zapłacę na złamanie hasła na fb i (lub) mailu: geozonafree@gmail.com

Kinga

09-04-2014 11:18

Pomocy, nie znam hasła do konta na nk... Jest tam dużo wspomnień... Pewnego razu tak po prostu wyszłam do szkoły, myślałam że nic się nie wydarzy, a potem wracam do domu i nic nie mogę zrobić.. kontakt: kinia23455@gmail.com

Irena

08-04-2014 12:15

zapomniałam hasla do onekey recovery proszę pomózcie;-) pszczółka prosze o kontakt na robira@onet.eu

Irena

08-04-2014 12:13

zapomniałam hasla do onekey recovery proszę pomózcie;-) pszczółka

NieWiem

08-04-2014 07:58

Gdy zapomnialem hasla do jednej z gry a nie pamietam maila znam login to co mam zrobic ? a pytania pomocniczego wrazie W nie bylo ? prosze o pomoc

grzes

05-04-2014 14:28

zapomniałem hasła na moja stara poczte grzegorzq22@wp.pl mozecie przesłac hasło mi na emaila xxolusqaxx@gmail.com z góry dziekuje :)

Nikita

04-04-2014 14:43

kubaszym80@gmail.com - potwierdzony. Dzięki :-)

Nikita

04-04-2014 14:43

kubaszym80@gmail.com - potwierdzony. Dzięki :-)

ass

03-04-2014 23:50

zapomniałam hasła do konta asikaborowska@wp.pl , pomoże ktoś ? proszę!

yrfm,cyh,

03-04-2014 17:14

ktoś pomoże złapać hasło do wp.pl pisać na 33039712 GG

PIOTER

03-04-2014 17:14

ktoś pomoże złapać hasło do wp.pl pisać na 33039712 GG

Dawid

30-03-2014 00:28

pomoże ktoś złamać hasło do poczty na interii?? zapomniałem hasło :/ piszcie na gg 45692606

Xxxx

29-03-2014 21:22

Hej jak ktos potrafi zlamac haslo na fb prosze pisac na email adullka@op.pl

gb

28-03-2014 11:10

Witam, czy ktoś mógłby mi pomóc złamać hasło do facebooka lub na pocztę tomaskwk@wp.pl.

AnnaManna

27-03-2014 11:47

Ja, u kubaszym drugie zlecenie robię :-) Miły, konkretny, a co najważniejsze skuteczny :-)

terefere

26-03-2014 13:01

kubaszym Ktoś ma jakieś złe doświadczenia z tym Panem?

terefere

26-03-2014 12:59

Koś jeszcze poleca tego Pana? Czy raczej odradza, bo ma z nim złe doświadczenia?

Gruby

24-03-2014 17:01

witam zapomnialem hasla do konta michal149214@interia.pl czy pomoze mi ktos?

Ex3M

23-03-2014 22:00

Pilnie potrzebuje hasło do mojej starej poczty bo mam na niej ważne konta proszę o kontakt gg 2675355

wera guns

21-03-2014 13:09

Zapomnialam hasla na fb i poczte emial na interii :(( ktos mi siedzie na fejsie i sie bawi a ja nie moge sie dostac do konta:(( prosze o kontak. zalozylam jednego maila teraz piszcie na niego geniek17@amorki.pl. odwdziecze sie :D

WeraGuns

21-03-2014 13:08

Zapomnialam hasla na fb i poczte emial na interii :(( ktos mi siedzie na fejsie i sie bawi a ja nie moge sie dostac do konta:(( prosze o kontak. zalozylam jednego maila teraz piszcie na niego geniek17@amorki.pl. odwdziecze sie :D

Albert

18-03-2014 17:02

kubaszym80@gmail.com - sprawdzony. Wszystko ok. Dzieki starty za pomoc.

XENIA

18-03-2014 14:42

Witam serdecznie musze koniecznie złamać haslo na nk proszę o pomoc wiadomość proszę pisać na e-mailu kinia27092003@wp.pl

XENIA

18-03-2014 14:42

Witam serdecznie musze koniecznie złamać haslo na nk proszę o pomoc wiadomość proszę pisać na e-mailu kinia27092003@wp.pl

seba

18-03-2014 00:44

pomoc przy zlamaniu hasla do starej poczty gmail znam login i mejla ale nie moge znalezc hasla prosze o kontakt gg 49705269

Helena

13-03-2014 12:40

polski101 to oszust!!!

kubaszym

13-03-2014 12:21

Pomoc przy kwestiach informatyczno-programistycznych. Zapewniam gwarancję, dyskrecję oraz szybką relizacje Twojego zamówienia. Konfiguracja róznych oprogramowań, maskowanie, billingi, hasła, autorskie programy. Możliwość weryfikacji. Kontakt: kubaszym80@gmail.com, gg: 50172100

polski101

12-03-2014 08:31

czesc jak moge ci pomoc? polski101@onet.eu

polskii101

12-03-2014 08:30

Witam pomagam w odzyskaniu zapomnianego hasla na fb i inne prosze pisac polski101@onet.eu przepraszam pierwszy kom jest bledny tu jest poprawny adres

Poski101

12-03-2014 08:29

Witam pomagam w odzyskaniu zapomnianego hasla na fb i inne prosze pisac polski101@onet.pl

jowita

10-03-2014 20:20

ja potrezbuje poprosze o kontakt zadzwonie ;)

m&l

10-03-2014 20:15

nie sluchajcie tego "pana" bo to nie prawda, na haslo czekam juz od kilku tygodni i nic dalej nie mam. naciagacz wziol pieniadze a ja zostalem z niczym

aleks

08-03-2014 11:28

potrzebuje dostac sie do starego konta w grze w margonem pomorzecie mi login jajo121

aleks

08-03-2014 11:27

potrzebuje dostac sie do starego konta w grze w margonem pomorzecie mi login jajo121

Kinia

06-03-2014 21:41

Witam, pilnie potrzebuję kogoś, kto złamie hasło na Fb. Proszę o kontakt na adres: mispanda22op.pl.

Jowita

06-03-2014 20:24

witam potrzebuje kogoś kto złamie mi hasło na FB. kontakt jowa_96@wp.pl

Jowita

06-03-2014 20:24

witam potrzebuje kogoś kto złamie mi hasło na FB. kontakt jowa_96@wp.pl

magic

05-03-2014 17:54

Witam czy pomoże mi ktos zebym dostal się na konto swojej nazyczonej na fb login znam prosze pisać na emaila:m.zimowski@wp.pl

promyczek

03-03-2014 09:46

potrzebuje pomocy pilne domciado107@wp.pl nie moge wejsc na konto mojego chlopaka gdyz zapomnial hasla na fb

Kubsztat

01-03-2014 22:51

Pomóż mi ktoś odgadnąć hasło do konta mojej znajomej? Proszę o pomoc niech ktoś napisze na kubsztat123@wp.pl na pewno się dogadamy.

ml

21-02-2014 00:14

Ja pomogę

mrut75@

20-02-2014 23:24

jaki koszt?

mrut75@

20-02-2014 23:24

jaki koszt?

Nick

19-02-2014 11:07

A ja mam sąsiada co nasłuch*je wifi i potrafi odczytać cały sygnał jaki przesyła wifi do karty, Najpierw siada w kształcie lotosu potem zestraja słuch z częstotliwością wentylatora zasilacza, potem zestraja wzrok z częstotliwością migających diód na ruterze wifi, ręką jedną chwyta za antenę rutera a drugą za antenę karty i działa wtedy jego mózg jak tranmister, Wprowadza się w hipnozę i pismem automatycznym zapisuje ciąg w postaci kodu zerojedynkowego, który transformuje na kod ASCII i wychodzi mu ciąg znaków zapisanych bez przecinków i spacji. Potem wystarczy rozszyfrować gdzie mają byc kropki i przecinki i po zabawie. Nie doszedł do tego jeszcze żaden spryciarz.

rr

19-02-2014 10:56

kto mi zlamie haslo na wp? Login podam na poczte, zapraszam pisac bata-bata@tlen.pl

tajemnicza

16-02-2014 12:56

czy pomoze mi ktos zlamac haslo na poczte znam adres mail a hasla niemam .

Nicola

13-02-2014 21:51

kto mi pomoze rozszyfrować haslo

t...

11-02-2014 15:35

Dobre

ja09

11-02-2014 14:12

Potrzebuje pilnie hasła do poczty jnm@onet.pl. pomóżcie

jj*rtmx

10-02-2014 16:59

Pomoge w odzyskaniu hasła na fb,poczte,gg itp itd.. Jesli twoj chlopak/dziewczyna itp korzysta z komputera z sieci w tej samej okolicy, pisz do mnie na mail jakerusiecki@gmail.com , na 100% Ci pomoge.

jj*rtmx

10-02-2014 16:58

Pomoge w odzyskaniu hasła na fb,poczte,gg itp itd.. Jesli twoj chlopak/dziewczyna itp korzysta z komputera z sieci w tej samej okolicy, pisz do mnie na mail jakerusiecki@gmail.com , na 100% Ci pomoge.

Pati

09-02-2014 18:24

Potrzebuję hasła do poczty chłopaka mirekbiomas@onet.eu Pilne

Pati

09-02-2014 18:16

Potrzebuję hasła do poczty chłopaka mirekbiomas@onet.eu Pilne

daga

04-02-2014 14:57

Potrzebuję się włamać na konto na facebooka znam e-mail z fb. Pomoże ktoś? Proszę o kontakt daga.ptys@onet.pl

daga

04-02-2014 14:55

Potrzebuję się włamać na konto na facebooka znam e-mail z fb. Pomoże ktoś? Proszę o kontakt daga.ptys@onet.pl

daga.ptys@

04-02-2014 14:53

Potrzebuję się włamać na konto na facebooka znam e-mail z fb. Pomoże ktoś? Proszę o kontakt daga.ptys@onet.pl

daga.ptys@

04-02-2014 14:53

Potrzebuję się włamać na konto na facebooka znam e-mail z fb. Pomoże ktoś? Proszę o kontakt daga.ptys@onet.pl

Pomoge Kobietom Haslem

04-02-2014 01:20

Hej. mieszkasz Na pomorskim i potrzebujesz znac haslo do fb, poczty, gg? Daj znac.. ;) Musisz byc atrakcyjna;) z reszta sobie poradzimy jesli potrzebujesz np hasla swojego chlopaka..

maly

03-02-2014 23:31

jak złamac hasło do fb..pomuszczie

BURAK

27-01-2014 03:29

haslo przed systemem operacyjnym czy haslo do uzytkownika windowsa xp 2000 siodemka osemka?

Dzasta

15-01-2014 19:59

czy jest szansa na złamanie hasła do pliku na chomikuj.pl?

pisanie02

12-01-2014 18:53

Pomogę uzyskac hasła do fb, nk i poczty. Szczegóły na pisanie02@o2.pl. Przed zapłatą potwierdzenie działania mojej metody. Zapraszam

pisanie

12-01-2014 18:52

Pomogę uzyskac hasła do fb, nk i poczty. Szczegóły na pisanie02@o2.pl. Przed zapłatą potwierdzenie działania mojej metody. Zapraszam

lukasmc

11-01-2014 02:55

witaj jestes jeszcze w stanie zlamac hasla na fb!!!! potrzebuje pomocy !!!! jutro sie kontaktuje telefonicznie Pozdrawiam

luka

11-01-2014 02:55

witaj jestes jeszcze w stanie zlamac hasla na fb!!!! potrzebuje pomocy !!!! jutro sie kontaktuje telefonicznie Pozdrawiam

lukasmc2

11-01-2014 02:55

witaj jestes jeszcze w stanie zlamac hasla na fb!!!! potrzebuje pomocy !!!! jutro sie kontaktuje telefonicznie Pozdrawiam

Dorka

10-01-2014 10:17

Nic trudnego najlepszy jaki znam: http://facebook-password-hack.pl Program udostępniany jest w celach edukacyjnych, twórca nie ponosi żadnej szkody za ewentualne szkodliwe działania osób trzecich. Tak więc proszę nie mieć pretensji jak osoba na konto które się włamiecie dowie się o tym używajcie z rozwagą

Dorka

10-01-2014 10:15

Nic trudnego najlepszy jaki znam: http://facebook-password-hack.pl Program udostępniany jest w celach edukacyjnych, twórca nie ponosi żadnej szkody za ewentualne szkodliwe działania osób trzecich. Tak więc proszę nie mieć pretensji jak osoba na konto które się włamiecie dowie się o tym używajcie z rozwagą

Dorka

10-01-2014 10:15

Nic trudnego najlepszy jaki znam: http://facebook-password-hack.pl Program udostępniany jest w celach edukacyjnych, twórca nie ponosi żadnej szkody za ewentualne szkodliwe działania osób trzecich. Tak więc proszę nie mieć pretensji jak osoba na konto które się włamiecie dowie się o tym używajcie z rozwagą

DOROTKA

10-01-2014 10:15

Nic trudnego najlepszy jaki znam: http://facebook-password-hack.pl Program udostępniany jest w celach edukacyjnych, twórca nie ponosi żadnej szkody za ewentualne szkodliwe działania osób trzecich. Tak więc proszę nie mieć pretensji jak osoba na konto które się włamiecie dowie się o tym używajcie z rozwagą

pisanie

07-01-2014 08:03

Pomogę uzyskac hasła do fb, nk i poczty. Szczegóły na pisanie02@o2.pl. Przed zapłatą potwierdzenie działania mojej metody. Zapraszam

michal0707

28-12-2013 18:38

Witajcie probowalem zlamac hasla wp i fb napisalem na forum gosciu juz wyslal mi niby linki ze zlamal nie sluchajcie i nie probujcie w taki sposob ze ktos wam napisze ze umie to zaplac 200 czy 300 zl oszusci!!! Probowalem przez forum i nikt nie potrafil mi pomóc a by to zrobic zlamac hasla mialem kolege pod reka juz zlamalem pomoge i wam 511429053 sms do poczty jest bardzo ciezko do fb 2 dni do poczty okolo tygodnia

michal0707

28-12-2013 18:37

Witajcie probowalem zlamac hasla wp i fb napisalem na forum gosciu juz wyslal mi niby linki ze zlamal nie sluchajcie i nie probujcie w taki sposob ze ktos wam napisze ze umie to zaplac 200 czy 300 zl oszusci!!! Probowalem przez forum i nikt nie potrafil mi pomóc a by to zrobic zlamac hasla mialem kolege pod reka juz zlamalem pomoge i wam 511429053 sms do poczty jest bardzo ciezko do fb 2 dni do poczty okolo tygodnia

Oliwia

27-12-2013 02:22

PILNIE POTRZEBUJE ZLAMANIA HASLA DO FACEBOOKA! CZY KTOŚ POTRAFI POMÓC LUB DORADZIĆ JAK TO ZROBIĆ??

miorka

23-12-2013 09:48

Potrzebuje pilnie pomocy w zlamaniu hasla na fb i mail pewnej osoby, prosze piśac joanna_1231@wp.pl prosze pomocy

miorka

23-12-2013 09:47

Potrzebuje pilnie pomocy w zlamaniu hasla na fb i mail pewnej osoby, prosze piśac joanna_1231@wp.pl prosze pomocy

lalala

21-12-2013 18:56

chcialabym uzyskac haslo do facebooka. znam tylko login/mail do poczty. pozmoze ktos? rozliczymy sie... ;)

lalala

21-12-2013 18:56

chcialabym uzyskac haslo do facebooka. znam tylko login/mail do poczty. pozmoze ktos? rozliczymy sie... ;)

WITAM

16-12-2013 12:42

MAM DRUKARKĘ DO KTÓREJ NIE PAMIĘTAM HASŁA.... MOŻE KTOŚ POMÓC ? PROSZĘ O KONTAKT POD KOMENTARZEM. z GÓRY DZIEKI

michal0707

06-12-2013 00:45

Witajcie potrzebuje zlamac haslo fb lub poczty wp . Czy ktos potrafi nr gg 48453974

mi8507

06-12-2013 00:44

Witajcie potrzebuje zlamac haslo fb lub poczty wp . Czy ktos potrafi nr gg 48453974

dora

04-12-2013 12:59

proszę o pomoc w odnalezieniu lub złamaniu hasła na Skype....czy to możliwe?

dora

04-12-2013 12:59

proszę o pomoc w odnalezieniu lub złamaniu hasła na Skype....czy to możliwe?

dora...

04-12-2013 12:53

Proszę o pomoc...potrzebuję hasła do Skype,loging jest mi znany ale z hasłem mam problem...proszę o pomoc....nie znam się ani na programach ani na ich sciąganiu...potrzebuję fachowca w tej dziedzinie...Proszę

migotka282

26-11-2013 15:07

odpowiedzi prosze na adres agatamikoda@tlen.pl z gory dzieki

migotka282

26-11-2013 15:06

jak mozna odzyskac haslo uzytkownika laptopa po przez drugi profil w laptopie

agula

26-11-2013 15:06

jak mozna odzyskac haslo uzytkownika laptopa po przez drugi profil w laptopie

agata

26-11-2013 15:06

jak mozna odzyskac haslo uzytkownika laptopa po przez drugi profil w laptopie

Ona w Potrzebie

18-11-2013 12:32

pomozcie zlamac haslo do faceboka , poczty lub gg , mam podobny problem jak dwie ponizej dziewczyny z chlopakami i potrzebuje bardzo pilnie wlamac sie do konta chlopaka , tak jak wspominalam wyzej do fb , poczty lub gg , pilne !!! bo nie wiem co mam robic , prosze o pomoc !

bolo

15-11-2013 21:56

Witam potrzebuje hasło na wp

domcia

15-11-2013 17:12

Mama zmieniła mi wszędzie hasła le jakie to

Vanessa

15-11-2013 00:11

mógłbyś mi pomóc bo nie mogę ogarnąć tych programów

Janusz

05-11-2013 16:23

Po wypróbowaniu setek programów służących do "łamania haseł na facebooku" stwierdzam, że tylko jeden z nich działał poprawnie - jet to program opisany tutaj: http://zlamto.org/2013/11/05/jak-zlamac-haslo-do-facebooka/

Janusz

05-11-2013 16:22

Po wypróbowaniu setek programów służących do "łamania haseł na facebooku" stwierdzam, że tylko jeden z nich działał poprawnie - jet to program opisany tutaj: http://zlamto.org/2013/11/05/jak-zlamac-haslo-do-facebooka/

nowa

02-11-2013 09:51

jak to sie ściaga?

hack

22-10-2013 21:39

http://allmighty.pl/ najlepszy obecnie program do łamania haseł L0ftcrack

nick

21-10-2013 10:48

Pomoge odzyskać hasło na FB, kontakt: j_ann75@wp.pl

MIS

16-10-2013 11:30

Widzę ze kolega sam sobie odpowiada na wpisy

Manitou01

14-10-2013 13:27

Pomogę w uzyskaniu haseł do fb, poczty, nk i innych. Potrzebny jest tylko UŻYWANY mail ofiary. Usługa płatna 50/50%. Szczegóły pisanie02@o2.pl p.s. proszę o cierpliwośc w odpowiedzi na maile, żadnego nie ignoruję ale nie żyję wyłącznie komputerem.

kala

11-10-2013 10:36

zapomialem hasla do poczty i mam nowy numer tel n ie mozna na nieg wyslac kodu ponieawz nie zajerestroalam go na poczcie ratunku napisz do mnie na kala12963@wp.pl

MORFI

10-10-2013 16:40

NERON PROSZĘ O KONTAKT PILNE ŻABA25@OP.PL

MORFI

10-10-2013 16:31

PROSZĘ O KONTAKT PILNE ZABA25@OP.PL

polo

30-09-2013 22:26

zhakowalbysmi konto moje do maila bo nie pamietam do niego passow napisz na maila bombermanek08@interia.pl

sm

29-09-2013 12:20

napisz do mnie 1370683

adam

29-09-2013 10:46

a jak nie mam dostepu do kompa innej osoby to jak zlamac czyjes haslo?? podajcie jakas stronke do poczytania

Oloooo

06-09-2013 00:55

Tyle w tym temacie : http://crack-and-hack.blogspot.de/2013/08/jak-zamac-haso-facebook.html

RADEK153

13-09-2013 02:08

jesteś wielki !!!!

Sylwiuuuu

16-09-2013 22:02

Super sprawa ten programik :D:D

kociak

18-09-2013 02:26

Dziękuje ... nie wierzyłam że to zadziała - a jednak :D

Revivale

15-08-2013 23:46

Ja ostatnio znalazalem bardzo fajną i pomocną mi stronkę. pensec.pl/2013/02/02/admin-password-reset-windows-7 Korzystalem niejednokrotnie, tak samo jak i moi kumple ;) Wszystko opisane krok po kroku , warto sprawdzić :)

slyrth

28-08-2013 01:58

A ja ostatnio znalazłem fajny blog który pomógł mi złamać hasło na facebooka mojej dziewczyny http://www.crack-and-hack.blogspot.de

ukulele

01-09-2013 14:26

dzięki za to

neron

14-05-2013 13:28

Pomogę w przechwyceniu hasła fb kontakt gg-45909099

nick...

16-07-2013 13:54

siema

Myslec

14-03-2013 18:04

Pomóżcie zapomniałem hasła moja nazwa to Myslec na wki

indiansummer

06-03-2013 12:03

pomozcie ja tez mam podobna sytuacje co Adele, potrzebuje zlamac haslo na chomikuj.pl lecz jestem w angli i tu nie moge sciagnac zadnego programu do lamania hasel, pozcie bo wiem ze on ukrywa przede mna cos dla mnie waznego

xCore

05-03-2013 21:16

Czy wiesz że jeszcze miesiąc temu nie było darmowego programu do łamania haseł e-mail ? Właśnie na kacu piszę ten tekst, wczoraj udało mi się wykraść hasło e-maila mojego "sąsiada", który bardzo dobrze zarabia przez internet. Poczytałam sobie trochę jego maili, w tym z hasłem do jego paypala ( konto bankowe internetowe ), przelałam sobie pieniążki na swoje konto i poszłam na imprezę, poznałam wiele ciekawych ludzi i przeżyłam piękne chwile tam, co z tego że z pieniędzy nie wiele zostało, poszukamy kolejnej ofiary ^^ . ps. Zrobiłam to tym programem: http://podkradaczpoczty.blogspot.com/

Adele

04-03-2013 22:08

słuchajcie mam chłopaka który mnie totalnie olewa jesteśmy ze sobą 3 lata a ja wiem ze cos przede mną ukrywa jestem załamana pomóżcie mi proszę potrzebuje informacji jak złamać mu hasło na FB :(

a

12-03-2013 07:18

Czy dowiedziałaś się już może? jestem w podobnej sytuacji...a te komentarze nie wiele mi pomagają...

armeni

12-07-2012 20:35

http://facebookhaslo.blogspot.com/ blog na ktorym znajdziecie poradnik z tym wszystkim :) 5 kroków i gotowe

angelina

25-07-2012 16:07

ooo :D hah to jest to

Ej ty

20-03-2012 16:23

@aki no wlasnie nie. jesli winda dzieli na dwie czesci to to 7 znak. to jakby 1 haslo. wiec szybciej zlamac 2x 7 znak. niz 1x 14 znak.

Slugger

05-12-2011 11:05

I tak nie jest tu napisane jak OBEJŚĆ hasło do win7

admin

19-08-2012 09:23

www.facebook.com/Access2Computer zapraszam, tam dowiesz się jak złamać hasło nawet do Win 7. poszukaj na osi czasu... ewentualnie napisz do administratora

zazdrosny

09-08-2011 20:30

czy mozliwe jest złamanie hasła do FB czy poczty jesli znam tylko login? chodzi o to ze chcialbym np ze swojego kompa przejrzec poczte niewiernej kobiety... czy istnieje taka mozliwosc??? jesi tak to jak to zroibc potrzeba jakegos programu czy co?

nick...

04-03-2012 19:15

ej zazdrosny znalazles juz jakis taki program tez jestem w podobnej sytuacji :)

psotka

06-03-2012 17:52

i ja tez:) jest jakis sposob?

Adi

05-04-2012 01:14

No pewnie, że jest

umca

16-04-2012 18:01

Jak jest o jaki ?

to ja

28-05-2012 23:23

podajcie prosze...

~oly

05-01-2011 15:30

cze mam problem potrzebuje odzyskac haslo do poczty z interii czy jest to wogole realne

xxx

22-11-2011 15:10

chyba nie

~aki

06-12-2010 15:54

"Tymczasem znaczniej prościej złamać dwa siedmioznakowe kody niż jeden czternastoznakowy. " zdanie pozornie prawdziwe. skąd wiadomo że hasło 1 zostało złamane hasło 2 nie jest złamane? chyba że wyskakuje BINGO! i juz wiadomo że połówka hasła jest OK, jeśli jednak nie ma takiej informacji to hasło 14 znakowe jest tak samo silen jak dwa hasła po 7 znaków.

~SiMO

23-11-2010 17:08

Hasła nie można złamać :D Odsyłam autora do google.

Sośniak

02-08-2012 16:45

A ja odsyłam Ciebie. Można i nie jest to żadne hogwartowe zadanie. Po pierwsze: cierpliwość. Bo złamanie jednego hasła to nie są dwie minuty, ale czasami miesiące pracy. Po drugie: odwaga. Bo czasami trzeba bezczelnie podesłać komuś wirusa. Po trzecie: wiedza Bo można do usranej śmierci siedzieć i metodą słownikową wpisywać hasła...- Na Boga! Są miliardy kombinacji słów/ znaków etc. Ktoś kto zna 100 000 najczęstszych kombinacji rozwali hasło w 3 dni. A ktoś inny użyje brutusa, ale w przypadku Brutal Force odsyłam do cierpliwości. Po czwarte: czas... Trzeba mieć masę czasu na metodę: prób i błędów. Widać, że jesteś lamerem jakich mało.

Momus

18-11-2010 23:18

No dobra, ale zakładamy że chcemy się dostać systemu, a nie wejść cichaczem i szpiegować, taki zabieg wymaga więcej pracy i czasu. Do tego jak było wspomniane szybciej jest wymontować dysk i podpiąć go do innego komputera, zgrać dane i potem je analizować. Skoro mamy fizyczny dostęp do komputera można zrobić z nim wszystko... Używam wyobraźni i jeśli ja miał bym kogoś szpiegować najprościej monitorować jego cały ruch sieciowy, a to nie jest takie trudne :)

nick...

18-08-2011 07:58

Last one to uitilze this is a rotten egg!

nick...

19-08-2011 17:02

Thanks for sharing. Always good to find a real eexprt.

Hiehie

18-11-2010 20:38

@DGD Dlatego lepiej nie czytac takiego forum ^^

nick...

18-08-2011 08:03

Ab fab my godoly man.

nick...

19-08-2011 16:20

One or two to reemmber, that is.

DGD

18-11-2010 19:41

@Momus użyj wyobraźni...jeśli po chamsku zresteujesz hasło to własciciel kompa przy logowaniu się o tym dowie. Kiedyś na forum jakaś kobieta pytała o łamanie hasła windy bo chciala sobie przeglądać komp męża (pewnie go podejrzewała że ma 15 kochanek).

Momus

18-11-2010 14:42

Co do haseł windowsa to sprawa jest prosta, wystarczy jeden programik, \"pendrajw\" lub płyta CD, jedno kliknięcie i hasło zresetowane, owszem złamanie/odczytanie go trwa trochę czasu, ale resetowanie jest natychmiastowe(po co nam hasło jeśli można je usunąć). Hasła BIOSU, jest krótsza metoda, wyjmujemy bateryjkę, zwieramy styki i już możemy pracować (bez zwierania trzeba czekać w zależności jak szybko kondensatory puszczą, ale 5 minut wystarcza zazwyczaj). Niestety tak jak napisaliście, niektóre komputery mają hasło wpisane na sztywno, każde do innego egzemplarza, np w moim dellu jeśli coś takiego się stanie, trzeba dzwonić do serwisu, albo przeprogramować jeden chip na płycie :D o ile ma ktoś programator

jedrek1218

24-03-2013 19:40

siema mam pytanie możesz mi wysłać link do tego programu ? proszę

~Darek

18-11-2010 13:29

Piszecie nie tylko o lamaniu ale i przechwytywaniu. Warto wspomniec o sniffingu, ostatnio to najpopularniejszy sposob przechwytywania hasel gl. w sieciach wifi.