Nintendo zapowiedziało, że konsola 3DS, która nie wymaga specjalnych okularów do oglądania materiałów 3D, zadebiutuje na amerykańskim rynku 27 marca w cenie 250 dolarów.
Nintendo zapowiedziało, że w momencie premiery 3DS, będzie dostępnych 30 gier na tą platformę. Wśród nich takie tytuły jak Pilotwings Resort, Nintendogs and Cats, Steel Driver. Nowa konsola będzie komaptybilna z grami przeznaczonymi dla wersji DS oraz DSi. Nintendo 3DS będzie także w stanie rejestrować trójwymiarowe zdjęcia oraz filmy.
Ebook 20 lat polskiej sieci to kompletna charakterystyka polskiego internetu (oraz polskiego internauty). Odpowiadamy na pytanie, jak wygląda nasz kraj na tle bliższych i dalszych europejskich sąsiadów pod względem popularyzacji szerokopasmowych łączy internetowych i rynku mobilnego. Wymieniamy również wady i zalety korzystania z bezpłatnych punktów dostępowych.