RapidShare za darmo i bez limitów

Tylko w PC World - darmowy kod dostępu do RapidShare, największego na świecie serwisu wymiany plików - równowartość 52 GB downloadu gratis! Dodatkowo 50 GB uploadu.

RapidShare to najpopularniejszy i największy na świecie serwis wymiany plików. Oferuje on jeden z najszybszych i najprostszych sposobów na przechowywanie i pobieranie plików o dużych rozmiarach, liczonych w dziesiątkach czy setkach megabajtów.

Dysponując kodem z kuponu zamieszczonego w nowym numerze PC Worlda (5/2011), możesz korzystać z RapidShare'a bezpłatnie przez 10 dni (na aktywację kuponu masz 60 dni). Przez ten czas możesz skopiować z niego aż 52 GB dowolnych plików i wgrać 50 GB własnych z maksymalną możliwą prędkością transferu i bez oczekiwania na rozpoczęcie pobierania.

Zobacz również:

Problemy z kuponem RapidShare

Serdecznie przepraszamy wszystkich czytelników, którzy napotkali problemy związane z funkcjonowaniem kuponów bezpłatnego dostępu do serwisu RapidShare.

Kupon, który znaleźliście w PC Worldzie 5/11 jest rzeczywiście ważny aż do 11 czerwca br., tzn. można na jego podstawie założyć konto w RapidShare nie później niż w podanym terminie, jednak samo konto pozostaje aktywne przez nieco ponad 10 dni (250 godzin) od momentu założenia.

Głęboko ubolewamy nad faktem wprowadzenia Was w błąd, zapewniamy jednak, że pracujemy już nad stosowną formą rekompensaty (będzie gotowa do piątku, 22.04), by nikt z Was nie czuł się pokrzywdzony lub, co gorsza, oszukany.

Więcej informacji o rekompensacie znajdziecie pod tym adresem

Redakcja PC World

Możesz, rzecz jasna, nagrać na płytę CD film z ostatnich wakacji, fotografie ze ślubu lub zdjęcia swoich pociech, a następnie wysłać nośnik tradycyjną pocztą. Jednak znacznie wygodniej i szybciej dostarczysz innym te materiały przez Internet. RapidShare udostępnia tak dużą powierzchnię dyskową, że można zmieścić na niej nawet filmy pełnometrażowe, a ponadto dysponuje wydajnymi serwerami, aby zapewnić szybką transmisję twoich plików.

Skorzystaj z kuponu wydrukowanego na przedostatniej stronie majowego numeru PC Worlda 2011, aby uzyskać pełny dostęp do serwisu RapidShare bez ograniczenia prędkości transferu i pobierać dowolne pliki lub wymieniać się swoimi z innymi użytkownikami.

Kupon stanowi równowartość 180 tzw. rapidów (jednostek przeliczeniowych obowiązujących w serwisie RapidShare, którymi można doładowywać konto) i uprawnia do pobrania z RapidShare’a maksymalnie 52 GB danych i przechowania na nim 50 GB danych. Z tego artykułu dowiesz się, jak utworzyć konto w serwisie RapidShare, jak wykorzystać kod z załączonego kuponu, a także jak wgrywać i pobierać pliki.

Uwaga: załączony kupon jest ważny do 11 czerwca 2011 roku. Aby go wykorzystać, trzeba założyć konto w serwisie RapidShare. Konto jest bezpłatne, a jego utworzenie i późniejsze używanie nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami.

Jak wykorzystać kupon RapidShare

Zanim będziesz mógł skorzystać z kuponu, musisz utworzyć konto w serwisie RapidShare. Przywołaj w tym celu witrynę www.rapidshare.com i kliknij Register for free. W pole tekstowym Username wpisz dowolną nazwę. Ponadto podaj swój adres e-mailowy i ustaw hasło. Potwierdź, klikając Create Account. Jeśli nazwa, którą wybrałeś, jest już zajęta przez innego użytkownika, poinformuje cię o tym komunikat na ekranie. Wówczas musisz wpisać inną nazwę.

Gdy wykonasz te czynności, RapidShare natychmiast wyśle na podany przez ciebie adres e-mail wiadomość zawierającą link potwierdzający. Twoje konto nie zostanie uaktywnione, zanim nie klikniesz otrzymanego linku. Następnie kliknij Sign In w prawym górnym narożniku strony RapidShare. Na ekranie pojawi się nowe okno. Wpisz w pole Username wybraną uprzednio nazwę użytkownika, a w polu Password hasło zdefiniowane podczas rejestracji. Potem potwierdź, klikając Login.

Realizowanie kuponu. Zaloguj się na koncie, które właśnie utworzyłeś lub którego używałeś dotychczas. Teraz możesz zrealizować swój kupon otrzymany wraz z PC Worldem. Aby to zrobić, kliknij Rapids, a następnie Recharge Rapids with a coupon. Teraz wprowadź kod znajdujący się na kuponie i kliknij My RapidShare. Wówczas pojawi się na ekranie twoje indywidualne zestawienie danych na koncie, a w polu RapidPro valid until: zostanie wyświetlona data ważności kuponu.