Nowe pakiety internetowe w sieci Plus

Dzisiaj Plus wprowadził dwa nowe Pakiety internetowe Non Stop. Oferta dotyczy abonentów Plusa na Kartę oraz Plusa Mix.

Do wyboru Plus daje dwa Pakiety internetowe Non Stop. Tańsza wersja kosztuje 9 zł miesięcznie (w standardzie 150 MB danych). Droższy to koszt rzędu 15 zł miesięcznie (500 MB danych) Są one cykliczne i odnawiają się co 31 dni.

W przypadku Pakietów Non Stop, Polkomtel S.A. zastrzega sobie możliwość zmiany parametrów technicznych transmisji po przekroczeniu określonej ilości danych. Oznacza to, że za dodatkową transmisję na terenie Polski, nie są pobierane żadne opłaty, a jedynie zmniejsza się prędkość ich przesyłu (do 32 kb/s).

Zobacz również:

Klienci, którzy chcą przywrócić pełną prędkość, mogą to zrobić poprzez wyłączenie pakietu i jego ponowne aktywowanie.Można to zrobić poprzez: wpisanie na klawiaturze kodu aktywacyjnego albo poprzez stronę internetową operatora.

Z przedstawionej oferty pakietów internetowych mogą skorzystać posiadacze Plusa na Kartę - taryfy: Simplus, Twój Profil i 36i6 oraz Plusa Mix - taryfy: Mix4, Mix4 duo, Mix4 duo dla Abonentów oraz MixV.

9 komentarze

Dodaj komentarz

użytkownik

22-03-2012 21:07

Witam :) jestem posiadaczem mix i abonamentu w Plusie więc wygląda to tak : dostajesz sms-a od operatora że wykupując np. pakiet Non stop za 9 zl. możesz swobodnie bez obawy o koszty korzystać w swoim telefonie z internetu no i tak zrobiłem , mając na koncie ok. 30 zl wszedłem na you tube po paru minutach sprawdziłem konto a tu parę groszy zostało i sms od operatora o niskim stanie konta !!! moja interwencja u konsultanta nic nie dała ale dowiedziałem się że owszem mogę korzystać z internetu w komórce ale nie mogę słuchać muzyki i oglądać filmów bo to inna transmisja danych ( strumieniowa ) i takiej pakiet nie obejmuje i za tą transmisję płaci się extra !!!! - dobry przekręt prawda ?. Operator nie powiadomił mnie o tym w sms-ie że za oglądanie filmów itp. płaci się extra. I jeszcze jedno np. był uruchomiony darmowy dostęp do serwisu Wykop.pl no to wszedłem sobie na ten serwis w komórce otworzyłem jeden link drugi i po pieniądzach !!! okazało się bowiem że na wykopie tylko za darmo to sobie można tytuły linków poczytać bo klikniecie na nie żeby zobaczyć zawartość to opłata extra !!! ( transmisja strumieniowa ) o czym tez nikt nie informuje. I wszystko zgodnie z prawem. Złożyłem reklamację opisując swoje przypadki dostałem piękne pismo gdzie wyjaśnia mi się że transmisję strumieniową płaci się extra i że jeśli z takiej korzystałem to opłata pobrana została prawidłowo. Moje pytanie zawarte w reklamacji dlaczego nie zostałem o tej dodatkowej opłacie uprzedzony zostało bez odpowiedzi . Przestrzegam przed aktywcją pakietów Non Stop !!!! w PLUSGSM Pozdrawiam

Piotrek

02-10-2011 19:41

Jak wyłaczyc pakiet?

~Chard

30-05-2011 18:21

ORANGE NIE JEST ZA MURZYNAMI JEST TARYFA ORANGE FREE I TAM DOSTAJESZ ZA 25 ZŁ DOLADOWANIA DOSTAJESZ 1 GB NA ''TRANSMISJĘ'' MIAŁEM TEN BLUCONEKT ZA 9 ZŁ I JAK SIE SKOŃCZYŁ LIMIT 100 MB TO MOŻNA BYŁO WYŁĄCZYĆ TELEFON STOWKA TO ZA MAŁO ZA 9 ZŁ ATRAKCYJNIE WYGLĄDA TEN PAKIET 500 MB 15 ZŁ JAK SIE NIE DOLADUJE TO TRUDNO POZOSTAJE TYLKO ZACISNĄĆ ZĄBKI I JEDYNIE MEILE ODBIERAĆ ORAZ ZŁOŚĆIC OTWIERAJĄC NP duży ''ONET'' :P

~Nazir50.

26-05-2011 11:13

@"~Mis Puszapek" Myślę że autor to nabytek podobnych znawców tematu jakich mają na wortalu dobreprogramy pl :D Tam też linuksiarze wiodą większość i wiedza do bani o wszystkim a najlepiej o linux. :D Prawda wygląda tak z tym netem że jest to limit 150MB za 9zł. a operator oszukuje i takie praktyki powinny być zakazane prawnie bo sprzedają usługę jako net bez ograniczenia-limitu a w praktyce jest nadal limit np:150MB i do szybkości 1Mb/s jak się doszukać w regulaminie tej usługi po przekroczeniu 150MB za 9zł. net działa ale może być już pobierana opłata jak za transfer danych lub ogranicza się szybkość do 56kb :D Reasumując to co oferują w reklamie PLUS i inni jako internet bez ograniczeń-limitów to lipa i oszustwo na szkodę abonenta i powinno być zakazane przez UiK i nałozone kary na operatorów za wprowadzanie w błąd aczkolwiek za zgodą abonenta jak aktywuje taką usługę.

~Nazir50.

26-05-2011 10:59

Dodam że Era od dawna ma usługę bluconect max za 9zł. i działa, a Ci w Plus i Orange dalej za murzynami i oferty drogo i dla głupawch dzieci i blondynek aby wciskać badziewny smartfon z android.

~Nazir50.

26-05-2011 10:55

Plus to taki drugi Orange... Dużo bajerowania dla naiwnych dzieci i głupawych pań którym da się wciskać telefon z android na abonament dla ich dzieci a wszystko do bani i drożej gorzej niż Era(T-Mobel).

~Mis Puszapek

26-05-2011 09:00

Kolego Jaskula. Weźmie sobie przeczyta co napisał, i się opamięta, tak? Jakie mać wasza bolszewicka, nielimitowane, jak jest 150 i 500MB? To te wartości to czasem nie jest właśnie LIMIT? Ja tam nie wiem, co kolega bierze, ale chcialbym wiedzieć od kogo, bo kopa daje przedniego, pozwalając banialuki wypisywać. Póki co, kolega ma 3 wyjścia: 1. siadł i wstydził się, nie reagując na własne brednie upublicznione na tym serwisie w ramach płatnej (mam nadzieję, że kolega wypisywania bzdur nie traktuje jako hobby, bo to byłby obawiam się problem natury medycznej); 2. walnął baranka w ścianę, coby klepeczka zaskoczyła; 3. zmienił tytuł artykułu oraz sformułowania użyte w artykule, proponuje użyc sformułowań w stylu: "150 i 500MB danych - limity w sieci Plus" lub podobne. Z nadzieją, że kolega Jaskul przestanie zataczać kółka i wypisywać kłamstwa w żywe oczy licząc na kompletną niezdolność do czytania ze zrozumieniem gości portalu... Tak w ogóle, to zakładanie braku inteligencji oraz całkowitego zidiocenia czytelnika może być uznane za obrazę, kolego Jaskul, ktoś sprawę może wytoczyć :)

~wjw

26-05-2011 08:56

Niech się Plus wypcha taką łaską. A reszta abonentów ? Kończy mi się właśnie umowa i żegnam iPlusa. W porywach 2 Mb/s a zwykle 1 Mb/s. Przechodzę do Netii.

~Gość

26-05-2011 01:03

Kiedy dawniej na łączach stałych, po przekroczeniu limitu transfer spadał, to się właśnie nazywało LIMITOWANE łącze. Tak więc autor artykułu się myli. Plus wprowadził co prawda łącze stałe (bez opłat za ilość danych), ale limitowane.