Porady do Windows 7 - konfiguracja sieci i udostępnianie zasobów

Wykorzystaj możliwości sieci lokalnej i udostępniaj pomiędzy komputerami różne zasoby. Wystarczy poświęcić jedynie chwilę na odpowiednią konfigurację systemu, by wszyscy użytkownicy mogli korzystać z jednej drukarki i mieli dostęp do twoich zdjęć, filmów i dokumentów.
Największą zaletą pracy komputerów w sieci jest możliwość korzystania ze wspólnych zasobów. Nie trzeba kopiować plików, by móc z nich korzystać na różnych stanowiskach, wystarczy jedna drukarka. Oszczędza to czas, pieniądze i zwiększa wydajność. Aby jednak korzystać ze wszystkich dobrodziejstw sieci, nie wystarczy połączyć pecety kablem. Należy jeszcze udostępnić wspólne zasoby, i to w taki sposób, by wszystkie dane były bezpieczne. Dzięki naszym poradom bez problemu skonfigurujesz lokalną sieć (zarówno tę kablową, jak i bezprzewodową) i udostępnisz swoje zasoby innym użytkownikom.

Aby przejść do konkretnej porady, wystarczy kliknąć jeden z poniższych linków:

Tagi: Windows 7, porady, sieć, udostępnianie
Ocena:
Twoja ocena:

Komentarze

Polecane

PC World z prezentem!

Tak, zamawiam 12 wydań PC World po 14,09 zł każde (zamiast 19,90 zł) od numeru 6/2012.
Dodatkowo program Panda Antyvirus Pro 2012,
chroniący aż 3 komputery, dostanę za darmo.

PC World 6/2012
Nowy numer PC World 6/2011
Razem: 169


  • Z darmową wysyłką
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie mojego adresu email do celów marketingowych. rozwiń »

Pobierz bezpłatnego e-booka

20 lat polskiej sieci
Ebook 20 lat polskiej sieci to kompletna charakterystyka polskiego internetu (oraz polskiego internauty). Odpowiadamy na pytanie, jak wygląda nasz kraj na tle bliższych i dalszych europejskich sąsiadów pod względem popularyzacji szerokopasmowych łączy internetowych i rynku mobilnego. Wymieniamy również wady i zalety korzystania z bezpłatnych punktów dostępowych.
Jeśli chcesz otrzymać darmowego e-booka, wpisz swój adres e-mail. Wyślemy Ci go natychmiast!
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie mojego adresu email do celów marketingowych. rozwiń »