Sportowo i mobilnie - aplikacja Steel ABS A6W

Sport to zdrowie. Dziś, w dobie smartfonów o naszą aktywność i kondycję fizyczną dba także wiele aplikacji mobilnych. Wśród nich Steel ABS A6W, która szczególnie troszczy się o systematyczny trening mięśni brzucha.

Metod na zrzucenie zbędnych kilogramów i płaski brzuch jest wiele. Jednak każda wymaga regularności. Szybkie tempo życia powoduje, że często zapominamy o systematycznych ćwiczeniach i aktywności. Jak temu zapobiec ? W jaki sposób wykorzystać telefony, z których korzystamy na co dzień, aby wspierały nasz trening? Tak zrodził się pomysł stworzenia mobilnej aplikacji Steel ABS A6W.

Zaaplikowana aktywność

Bezpłatna, androidowa aplikacja Steel ABS A6W wykorzystuje sprawdzony i najbardziej popularny trening mięśni brzucha zwany "Aerobiczną Szóstką Weidera" (A6W). Zestaw sześciu aerobowych ćwiczeń fitness podany w formie prostej instrukcji z wizualizacjami, wspomaga nasz trening. Dodatkowo, przejrzysty interfejs ułatwia użytkownikowi nawigację. Ćwiczenia należy wykonywać precyzyjnie, przeznaczając na nie ok. 40 minut dziennie przez 42 dni. Jak o to zadbać? W aplikacji Steel ABS A6W o naszą mobilizację i systematyczność troszczy się osobisty trener - Ivan. Wydawane przez niego komendy głosowe wyznaczają poszczególne etapy naszego treningu, tempo, serie oraz ilość powtórzeń.

Zobacz również:

Ekran aplikacjiKliknij, aby powiększyćEkran aplikacjiSpersonalizowany trening

Steel ABS A6W posiada kilka użytecznych funkcji. Przede wszystkim pozwala dostosować trening do naszych predyspozycji i potrzeb. W ten sposób, A6W możemy rozpocząć od dowolnego etapu a także określić długość przerw pomiędzy poszczególnymi seriami . Co ważne, status naszego treningu wyświetlany na ekranie smartfona przypomina o kolejnym poziomie a także pozwala kontrolować harmonogram. Zabawne komiksowe historyjki trenera Ivana oraz opcja dzielenia się statusem własnego treningu i rezultatami na Facebooku motywują do ćwiczeń ze Steel ABS A6W. Twórcy aplikacji intensywnie pracują nad jej rozwojem i już wkrótce pojawią się użyteczne, społecznościowe funkcjonalności. Wśród nich opcja zapraszania do treningu znajomych i obserwacja ich statystyk. Wprowadzone do aplikacji elementy grywalizacyjne mają mobilizować do wspólnych ćwiczeń i aktywności fizycznej. Mobilny charakter aplikacji sprawia, że możemy jej używać w dowolnym czasie i miejscu. To bez wątpienia jedna z największych zalet tego rozwiązania. Aby korzystać z Steel ABS A6W wystarczy jedynie telefon wyposażony w system operacyjny Android oraz płaskie podłoże.

W wersji bezpłatnej użytkownicy korzystają z Steel ABS A6W do ostatniego dnia treningu. W tym wariancie w górnym panelu pojawiają się niewielkie banery reklamowe a komendy głosowe są aktywne do szóstego dnia ćwiczeń. Te elementy odróżniają wariant podstawowy od płatnej i rozbudowanej wersji PRO bez reklam i z głosem Ivana przez cały trening.

Pobierz aplikację

Aplikację Steel ABS A6W pobierzecie ze sklepu Google Play. Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej aplikacji Steel ABS A6W oraz jej kanale Youtube.