Tablet OMEGA 7'' z Androidem 4.0 i wbudowanym Wi-Fi!

Firma Platinet wprowadziła do oferty kolejny tablet, tym razem pod własną marką Omega. OMEGA T107 to tablet, dzięki któremu można połączyć się ze światem za dotknięciem palca. Jest potężnym i elastycznym rozwiązaniem dla osób, którym zależy na 7-calowym pojemnościowym ekranie dotykowym o rozdzielczości 800x480 i intuicyjnym systemie Android4.0. Przeglądanie bezprzewodowo Internetu dzięki wbudowanemu modułowi Wi-Fi, dostęp do tysięcy aplikacji i innych narzędzi pracy, a wszystko to zamknięte w eleganckiej i stylowej obudowie.

Tablet Omega T107 posiada 7-calowy dotykowy ekran pojemnościowy obsługujący multi-touch. Najnowszy system Android 4.0 Ice Cream Sandwich, który jest w tablecie Omega łączy w sobie elegancję oraz prostotę użytkowania. Procesor ARM Cortex A8 o taktowaniu 1.2GHz w połączeniu z 512MB RAM pozwala na swobodne i płynne korzystanie z urządzenia.

Najważniejsze parametry tabletu T107:

- system operacyjny Android 4.0

- 7 calowy pojemnościowy ekran dotykowy; rozdzielczość 800×480

- procesor ARM Cortex A8 1.2GHz

- wbudowane Wi-Fi

- USB2.0 High Speed do połączeń z PC, obsługa funkcji OTG

- pamięć 4GB flash

- kamerka 0.3MP z frontu do prowadzenia wideokonferencji

- dekodowanie 1080P HD, obsługa wszystkich popularnych formatów wideo

- bateria 3200mAh

Gwarancja 2 lata.

OMEGA TABLET 7″ T107 ANDROID 4.0 4GB 512MB RAM A8 1.2GHz - T107

Sugerowana cena detaliczna wynosi 299 zł.



Zobacz również:

32 komentarze

Dodaj swój

berta

29-01-2014 12:07

kilka dni temu odesłali mi naprawiony tablet (problemy z systemem). Trwało to dokładnie 2 tygodnie i 2 dni. Więc ja nie narzekam ani na firmę, ani na sam tablet.

zawiedziony

21-01-2014 22:56

Uważajcie na tablety OMEGA nigdy nie otrzymacie od nich naprawy gwarancyjnej!!! zawsze stwierdzą to usterką mechaniczną, miałem z tą firmą parę przykładów. FIRMA ZŁODZIEJSKA I OSZUSTÓW!!!

precz z platinet

21-01-2014 22:55

Uważajcie na tablety OMEGA nigdy nie otrzymacie od nich naprawy gwarancyjnej!!! zawsze stwierdzą to usterką mechaniczną, miałem z tą firmą parę przykładów. FIRMA ZŁODZIEJSKA I OSZUSTÓW!!!

lollol

05-01-2014 16:44

Bzdura. Wszystko jest

Jadwiga ;3

02-09-2013 22:50

Witam mam problem :/ tablet nie wyszukuje mi sieci wi-fi :cc wie ktoś co mogę zrobić ? ;C

Pęknięta

02-06-2013 21:39

pękła mi szybka w tym tablecie. ktoś się może orientuje ile będzie kosztować jej wymiana ?

krzysieklodz

03-05-2013 22:45

mam problem zawiesil mi sie probowalem resetowac ale nic nie daje po zalaczeniu na srodku wyswietlacza pojawia sie robocik i to wszystko co dalej zrobic czy oddac do serwisu

niezadowolony

09-04-2013 19:00

Nie radze go kupować. po 3 miesiącach wypaliły się piksele a serwis odmówił gwarancji o stwierdzili że to uszkodzenie mechaniczne. Pani która odbierała go w sklepie spisała protokół i nie stwierdziła żadnych uszkodzeń mechanicznych a serwis tak. Sprawa tak się nie skończy nie daruje im tych kilku stówek. Platinet frma złodzieji i oszustów

tunga

15-03-2013 16:11

Tablet jest super,mam go juz pół roku i nie mam z nim żadnych problemów. Bardzo polecam.

Lol

07-03-2013 21:20

Nie radze tego kupować. Kupiłam i okazało się, że nie ma android marketu i nie da się ściągać gier ani innych aplikacji, a w serwisie nie naprawili. Naprawdę nie polecam.

ciekawski

24-02-2013 13:22

witam ,czy on ma wbudowany gps i można go używać jako nawigacji

Greg1111

28-01-2013 11:38

dajcie mi telefon do serwisu pękł mi wyświetlacz ile naprawa może kosztować mój meil grzegorzk651@wp.pl

tomal

10-01-2013 20:42

to prawda że z tego tabletu da się dzwonić

JA

28-12-2012 22:27

EJ - mi nie działa Sklep Play - nie wiecie czemu może ?? Wyskakuje mi takie coś "Niestety, aplikacja Sklep Google play została zatrzymana" :/

nick...

09-02-2013 21:54

mi też udało CI się t onaprawić ?

pikny

05-12-2012 14:51

Tablet bardzo dobry żadnych problemów z nim nie mam

matias74

29-11-2012 23:57

Posiadam tablet od dwóch tygodni, jak na razie wszystko w porządku raz się zawiesił, ale reset załatwił sprawę. Mam tylko pytanie. Jak odtworzyć film z dysku zewnętrznego. Próbowałem go podpiąć pod usb ale tablet nie reagował, tylko wświetlił że karta sd jest uszkodzona, której nie mam.

madzia

23-11-2012 22:53

też mam ten problem z podłączeniem internetu i mam przejścówkę USB do modemu ale nic mi nie działa czy ktoś wie co z tym zrobić żeby dzałał internet

ela

17-11-2012 10:28

dostałam ten tablet w prezencieylko ze ekran jest rozwalony i nie wiem gdzie go mam zaniesc do naprawy prosze o pomoc piszczie na e-maila lilianka17@op.pl z gory dziekuje

Arya

12-11-2012 16:49

Mam go od wakacji. Sprawuję się w miarę dobrze. Bateria trzyma tak spokojnie 4h. Ładowanie zajmuje mniej więcej tyle samo, ale akurat dla mnie to nie problem. Reaguje sprawnie. Nie zawiesza się. Proste gierki i aplikacje z marketu chodzą na nim płynnie. Jak na sprzęt za takie pieniądze duży plus

Ksymena

25-09-2012 14:38

Mam ten tablet od sierpnia, ogólnie jestem zadowolona. Jedynym problemem jest częste zawieszanie się. Zaobserwowałam, że najczęściej zawiesza się pod koniec żywotności bateryjki. Użytkownikom polecam noszenie przy sobie "urządzenia" do resetowania. Sama musiałam prosić o wykałaczkę w Pizza Hut.

m.

24-09-2012 20:02

jak podlaczyc modem play do tego tableta?

nick...

20-08-2013 16:16

Kliknij, żeby dodać komentarz

Tomis

19-09-2012 22:16

Fajny jest Polecam:P

alt1

06-08-2012 15:14

ja też szukam pomocy w podłączeniu modemu do internetu mobilnego w tym tablecie

jareklew

16-07-2012 15:50

Zakupiłem wczoraj i muszę przyznać, że jestem zadowolony.Jak za takie pieniądze to mozna powiedzieć że chodzi rewelacyjnie.Testowałem duzo drozsze tablety i niestety pozostawiały dużo do życzenia jak z 800 zł

nick...

01-09-2012 22:06

Kliknij, żeby dodać komentarz

feder8

14-07-2012 12:56

a wiesz jak podlaczyc modem z playa bo mam duzy problem z tym. Prosze o odpowiedz na mail feder8@wp.pl

dj

24-05-2013 19:03

Kliknij, żeby dodać komentarz

nick...

24-05-2013 19:06

ten tablet nie obsługuje systemu 3g więc nie podłaczysz żadnego modemu przenośniego z internetem ....internet działa tylko przez WI-FI

Benek

10-09-2012 21:01

zastosuj przejściówkę mini usb na usb i wtedy podepniwsz modem.

zadowolony_klient

14-06-2012 01:15

Jestem szczęśliwym posiadaczem tego tableta od tygodnia i oto moje wrażenia: -na starcie zaznaczam: SKYPE, GOOGLE PLAY, CHROME jako domyślna przeglądarka (Internet) itp itd -bateria trzyma czasem do 8-10h(!) -filmy ogląda się przecudownie, obraz czyściutki, -troszeczke cichy głośnik ale i tak sam w sobie świetny, -osobna aplikacja do YT pozwala na szybszy bufor filmów, -pełne wspomaganie Facebooka, -Fruit Ninja i Angry Birds chulają spokojnie ;) Jestem bardzo zadowolony z tego tableta. W porównaniu z innymi tabletami bardziej znanych mark przy niektórych ma lepszą specyfikację. O ile dobrze kojarzę tablet np.: Manty za 400zł miał tylko 1GHz procek, 256RAM i 2GB flash... Więc co tu dużo mówić, Omega T107 idealny na skromniejszą kieszeń