Problem z YouTube - jak rozwiązać?

YouTube odwiedza co dnia miliony użytkowników. Nie wszyscy jednak mogą cieszyć się znalezionymi tam klipami czy filmami. Co robić, gdy pojawia się problem z YouTube?

YouTubeKliknij, aby powiększyćYouTube

Oczywiście nie sposób przewidzieć wszystkich możliwych defektów, ale często spotykamy się z sytuacją, gdy zamiast filmiku widzimy ciemny prostokąt, a na nim napis informujący nas, że wtyczka uległa awarii. Czasem jest to sam ciemny ekran - filmik nie chce się wczytać bądź uruchomić. Co robić wówczas? Gdy pojawi się taki problem z YouTube, może to oznaczać, że mamy nieco przestarzały soft.Proponujemy zatem wykonać którą z poniższych akcji lub też wszystkie razem:

- aktualizujemy Javę do najnowszej wersji

- aktualizujemy Adobe Flash Player do najnowszej wersji

- odświeżamy cache przeglądarki (lewy CTRL+F5)

- skanujemy komputer programem antywirusowym

Jeśli problem z YouTube nadal istnieje, przyczyną może być któraś z wtyczek przeglądarki. Jeśli nadal występuje problem, warto spróbować wyłączyć podejrzaną lub też wszystkie naraz i jeżeli po tej operacji problem z YouTube zniknie, włączać je po kolei, sprawdzając w ten sposób, przy której pojawi on się znowu.

22 komentarze

Dodaj swój

jdgbsdudd\

23-10-2014 20:13

boli cie glowa krutko

mateusz nowak

23-10-2014 20:13

boli cie glowa krutko

elokmen

18-04-2014 14:58

jak mam coś takiego jak na youtube (sory za błendy) chce coś oglądać to czarny ekran a filmik,głos leci co mam zrobic pomocy tylko 3/10 filmików działają prosze o pomoc

krótko

21-03-2014 20:11

Dodałam filmik na YouTube około godziny tematu ,a cały czas wyswietla mi sie brak wyswietleń mimo iż jest kilka łapek w góre , a film widziało przynajmniej 20 razy . Co robić ?!!!!!! Szybko

garm

15-03-2014 00:41

Mam taki problem: włączam filmik na youtubie, wszystko idzie normalnie, ale gdy np. włączę inny filmikteż z youtube'a w nowej karcie(korzystam z liska), to zatrzymuje mi filmik pierwszy, czemu tak się dzieje, przedtem włączyłem trzy filmiki w osobnych kartach i wszystkie szły?

Garm

15-03-2014 00:41

Mam taki problem: włączam filmik na youtubie, wszystko idzie normalnie, ale gdy np. włączę inny filmikteż z youtube'a w nowej karcie(korzystam z liska), to zatrzymuje mi filmik pierwszy, czemu tak się dzieje, przedtem włączyłem trzy filmiki w osobnych kartach i wszystkie szły?

wiktor

12-03-2014 19:47

moj problem :mam włączoną piosenkę i mam dwa paskie np. facebook , i you tube gdy klikam pasek facebooka piosenka sie zatrzymuje a gdy ponownie wchodze na pasek yt ,piosenka sie włacza. Co zrobic zeby puosenka leciala w tle? (mam w.81. ale nwm czy to cos zmienia. i przegladarke google chrome)

wiktor

12-03-2014 19:46

moj problem :mam włączoną piosenkę i mam dwa paskie np. facebook , i you tube gdy klikam pasek facebooka piosenka sie zatrzymuje a gdy ponownie wchodze na pasek yt ,piosenka sie włacza. Co zrobic zeby puosenka leciala w tle? (mam w.81. ale nwm czy to cos zmienia. i przegladarke google chrome)

dominika

04-12-2013 18:11

mam problem bo gdy slucham piosenki to zmienia mi sie na cos dziwnego w stylu disco polo czy cos wg nie wiem co robic tekst piosenki jest ok ale jak ja slucham i dzieja sie jakies dziwne rzeczy co robic?????????

domka

04-12-2013 18:09

czesc

sławek

07-11-2013 19:42

witam potrzebuję pomocy gdy puszcze piosenkę na you tube jest ok ale jak chcę ją zmienić na inną to tytuł piosenki wskakuje na pasek ale piosenka leci cały czas ta samaznaczy poprzednia i nie wiem co robić

sławek

07-11-2013 19:39

a

sebo70

30-10-2013 22:32

Mój problem wygląda tak: nie mogę komentować, dołączać filmów do moich playlist, ani nawet dać kciuka! Jedyne, co widzę to wiadomość: Komentarze są chwilowo niedostępne. To 'chwilowo' trwa już ponad tydzień, a mój brat na ten przykład nie ma takiego problemu! Ktoś wie, jak skontaktować się z tymi z youtuba, bo te ich oficjalne informacje w dziale pomocy są kompletnie nieprzydatne w mojej sprawie. Na domiar złego, nie mogę umieścić mojego pytania na tym ich oficjalnym forum, bo otrzymuję Błąd 401. Będę bardzo wdzięczny za pomoc. Mój e-mail: sebo70_1988@o2.pl

Pewien z YT

21-10-2013 14:03

Ja mam taki denerwujący problem że ładuje mi się tylko połowa strony! (ładuje się kilka pierwszych okienek z filmikami a reszta jest pusta, nie mogę kliknąć Ustawienia, Nie ładują mi się komentarze, gdy klikam pod filmikiem "Pokaż więcej" nic się nie dzieje) Pomóżcie mi! :(

H Tur

01-10-2013 09:53

Zacznij od aktualizacji kodeków. A czy powyższe zabiegi nie pomagają?

dfdf

30-09-2013 21:55

ja mam taki problem że włączam jaki kolwiek filmik i jeśli jest w pomiejszonym oknie działa normalnie a gdy powiększe na cały ekran wtedy zacina się w jakimś momencie i muzyka leci dalej a obraz stoi w miejscu. jak to naprawić ?

krolik

30-09-2013 21:55

ja mam taki problem że włączam jaki kolwiek filmik i jeśli jest w pomiejszonym oknie działa normalnie a gdy powiększe na cały ekran wtedy zacina się w jakimś momencie i muzyka leci dalej a obraz stoi w miejscu. jak to naprawić ?

królik

30-09-2013 21:55

ja mam taki problem że włączam jaki kolwiek filmik i jeśli jest w pomiejszonym oknie działa normalnie a gdy powiększe na cały ekran wtedy zacina się w jakimś momencie i muzyka leci dalej a obraz stoi w miejscu. jak to naprawić ?

ehh

07-03-2013 21:28

to samo co minecraftowski234

mibex