Jak doładować komuś konto w Plusie? (doładowywanie kont osobom trzecim)

W sieci Plus możemy posiadać telefonu bez abonamentu, na kartę. Rozwiązanie to jest o tyle wygodne, że nie musimy wówczas podpisywać żadnych zobowiązań i sami kontrolujemy stan konta. Doładowujemy telefon za wybraną kwotę, możliwe jest także doładowywanie kont osobom trzecim. Poniższa porada wyjaśnia, jak doładować komuś konto w Plusie?

Aby doładować telefon, potrzebny jest nem Telekod. Można nabyć go w terminalach płatniczych (np. w supermarketach), jak też i jako karty-zdrapki. Składa się on z szesnastu cyfr. Jeśli zaś chodzi o nominały, najmniejszy dostępny to 5 PLN. Warto pomyśleć o doładowaniu za większą kwotę, ponieważ otrzymujemy wówczas gratis bonusy. Jeśli zdecydujemy się na doładowania od 100-149 PLN, operator przyzna nam dodatkowe 15 PLN, a doładowanie powyżej 150 złotych to automatyczne dodanie do stanu konta 30 PLN.

PlusKliknij, aby powiększyćPlus

Jeśli chcemy doładować konto sobie, wyjaśnione jest to w innej poradzie. A jak doładować komuś konto w Plusie? Odbywa się to dość podobnie - wpisujemy na klawiaturze *123*, a następnie cyfry Telekodu - bez żadnych przerw. Po wpisaniu naciskamy *, a następnie wprowadzamy numer telefonu, który chcemy doładować. Kończymy operację przez naciśnięcie "krzyżyka" i wciśnięcie klawisza "Zadzwoń" (czyli zielonej słuchawki).

W skrócie wygląda to tak: #*123*TELEKOD*NR_TELEFONU#

38 komentarze

Dodaj komentarz

boczek952

23-11-2014 01:22

Do doładowywania telefonu polecam serwis www.doladujtelefon.pl . Zawsze z niego korzystam jest to sprawdzony sposób nigdy mnie nie zawiódł . Często żona właśnie mi doładowuje mi konto za jego pośrednictwem z racji tego że wyjeżdzam na delegacje i nie mam na to czasu :D

siwa

10-11-2014 21:21

pomocy chce zasilić mężowi konto w tel przez internet mam nr telekod on jest za granicą i niemoże włożyć karty do tel bo mu się połamała byłam dzisiaj w punkcie plusa i powiedzieli mi że moge mu zatankować przez internet pomóżcie bo czeka nas kara umowna 6 stów

siwa

10-11-2014 21:21

pomocy chce zasilić mężowi konto w tel przez internet mam nr telekod on jest za granicą i niemoże włożyć karty do tel bo mu się połamała byłam dzisiaj w punkcie plusa i powiedzieli mi że moge mu zatankować przez internet pomóżcie bo czeka nas kara umowna 6 stów

aneta

23-10-2014 16:06

można doładować tak jeśli ma się abonament ???

D

20-10-2014 13:24

Ktoś wie jak doładować/przelać już dostępne w plusie środki na numer z innej sieci?

D

20-10-2014 13:18

Ktoś wie jak doładować/przelać środki juz dostepne na karcie w plusie na numer z innej sieci?

tomiczek

30-08-2014 17:34

"nie chcem ale muszem" ;) lecisz Wałęsą :D

wojtek164

24-08-2014 08:49

Potwierdzenie nie przychodzi przy poprawnym doładowaniu, ale przy błędnym przychodzi sms z informacją.

wiola

01-08-2014 07:43

ten kod dziala,ale probowalam sms na 5511 i nie dziala

ja

15-07-2014 21:45

dziekuję za wskazówki-super!

mjm

06-07-2014 13:22

dziekuje za informacje,probowalam doładować komus konto i ciagle wyskakiwal blad,dopiero Twój komentarz mi pomogl,dzieki raz jeszcze

szwagier

20-06-2014 13:27

Wszystko działa tylko 2 uwagi - bez krzyżyka z przodu *123*telekod* numer osoby w plusie#. Bez tego # w przykładzie na początku. I po drugie nie przychodzi żadne potwierdzenie nigdy ,że osoba ma doładowane konto !!!! Tu sieć zrobiła błąd . Ja muszę dzwonić do syna czy mogę wyrzucić kartę za każdym razem. Pozdrawiam użytkowników plusa.

dorota

10-11-2014 20:21

bardzo Panu dziękuje, Pana rada jest skuteczna na 100%pozdrawiam serdecznie

iwo

25-05-2014 13:51

mi

nhygbtr

09-04-2014 19:06

a jak chcem komus doladowac w plusie z mojego konta na inne jaki kod ??

nhygbtr

09-04-2014 19:06

a jak chcem komus doladowac w plusie z mojego konta na inne jaki kod ??

dyzio

07-04-2014 23:12

super dziala

madzia

29-03-2014 19:30

a można w ten sposób doładować konto komuś w white mobile z plusa ????

swietłana

29-03-2014 19:29

a można w ten sposób doładować konto komuś w white mobile????

andzia

17-02-2014 18:27

działa :) doladowalam chłopakowi i działa?

Milkaa

11-02-2014 12:25

Super sprawa ;) Polecam

Panix

25-12-2013 21:28

Nie dajcie się oszukać. http://tnij.org/doladujkontoo Jedyna działająca strona z darmowymi doładowaniami, trzeba tylko umiec szukac

nikita

08-12-2013 13:34

Nie dziala..

Tośka

02-12-2013 14:27

korzystałam i działa :)

shg

10-11-2013 21:31

musi dochodzic :D

eml

26-10-2013 17:28

niestety nie ma żadnego potwierdzenia :/

sykus

15-09-2013 21:03

a doladuje komus telefon w plusie z moich srodkow na koncie w oreng mozna tak robic esli mozna w plusie to jak

Narvii

27-07-2013 15:11

Przychodzi jakieś potwierdzenie że ktoś ma załadowane czy co?

arek

21-07-2013 21:06

a czyjest mozliwosc doladowania konta w plusie, gdy zgubilem karte a mam w plus mix, ale nie mam tez karty z plusa z której moglbym doladowac ten numer .

Rasta

11-07-2013 14:22

Dzięki ! xD Przydaje się często ;)

magda

29-06-2013 20:38

właśnie tylko bez tego płotku na przodzie...

asia

29-06-2013 15:46

pomysłowe^^

Krystian

04-06-2013 17:56

Działa . Polecam ;)

kamil

27-05-2013 19:15

działa ten kod od kiedy zostal stworzomy"_:)

jaa

05-04-2013 19:40

działa to?

Marek

02-01-2013 12:31

Tylko bez tego płotku tam z przodu przykładu... ;)

Robert

31-12-2012 13:04

W skrócie powinno wyglądać tak: *123*TELEKOD*NR_TELEFONU#

nick...