WirelessKeyView: jak odzyskać zapomniane hasło do Wi-Fi

Jeżeli zapomnieliśmy hasła do bezprzewodowej sieci, z której korzystaliśmy istnieje prosty sposób na jego odzyskanie - wystarczy posłużyć się darmowym programem WirelessKeyView.

WirelessKeyView w łatwy sposób odczyta zapisany w naszym systemie klucz zabezpieczający. Program nie wymaga instalacji, a jego obsługa nie przysporzy nikomu trudności. Działa na systemach z rodziny Windows: XP, Vista i 7. Odnaleziony klucz można wyeksportować do plików txt/html/xml.

Aplikacja pokazuje tylko klucze, które znajdzie w naszym komputerze. Nie może więc posłużyć do łamania zabezpieczeń innych, znajdujący się w naszym zasięgu sieci Wi-Fi.

Zobacz również:

Aby odzyskać hasło do bezprzewodowej sieci należy pobrać program WirelessKeyView z naszej bazy programów (Wersja 32bit / Wersja 64 bit), zainstalować go i uruchomić.

WirelessKeyViewKliknij, aby powiększyćWirelessKeyView

Hasło odnajdziemy w sekcji Klucz (Ascii).

Uwaga! Niektóre programy antywirusowe mogą mylnie wykryć w aplikacji WirelessKeyView zagrożenie niskiego poziomu (nazwane najczęściej WirelessKey/PassView/PasswordRevealer). W takim wypadku należy przed pobraniem aplikacji wyłączyć tymczasowo ochronę antywirusową i włączyć ją ponownie - już po odzyskaniu klucza. WirelessKeyView jest w pełni bezpiecznym programem.

SkydriveKliknij, aby powiększyćSkydrive

3 komentarze

Dodaj komentarz

~am

30-05-2015 18:48

mam taka sam problem co wy :(

ola

09-11-2013 23:10

dokładnie. mam taką samą sytuację, brak kodu ASCI :((

pf

26-10-2013 22:22

olać takie odpwiedzi, co kiedy podany jest sam hex którego nijak nie idzie dobrze przekonwertować a nie jest odczytany kod ASCI ?????????