Firefox nie wyświetla filmików YouTube - co robić?

Wszyscy użytkownicy Firefoxa mogą niespodziewanie natknąć się na dość nieprzyjemną sytuację - po wejściu na dowolną stronę YouTube okazuje się, że nie ma możliwości oglądania klipów. Co wówczas robić?

Sytuacja taka przytrafia się niczym przysłowiowy grom z jasnego nieba, a szybkie sprawdzenie YouTube za pomocą innej przeglądarki (jak Internet Explorer czy Chrome) pozwala stwierdzić, że strona działa prawidłowo i filmiki są wyświetlane. Problem musi więc leżeć w Firefoxie i rzeczywiście - nawet po aktualizacji flasha nic się nie zmienia. Na szczęście nie ma powodów do paniki, bowiem rozwiązanie jest dziecinnie proste.

YouTube problem z filmikamiKliknij, aby powiększyćYouTube problem z filmikami

W celu naprawy problemu otwieramy Firefoxa, wchodzimy w menu Narzędzia i wybieramy Opcje. Przechodzimy do zakładki Zaawansowane, a następnie Sieć. Tu klikamy na oba przyciski "Wyczyść teraz". Jeden pozwoli na oczyszczenie pamięci podręcznej, drugi - treści dla trybu offline.

Zobacz również:



FF - zaawansowane opcje sieciKliknij, aby powiększyćFF - zaawansowane opcje sieci

I... to już wszystko. Piszący te słowa miał taki problem i pokazany wyżej sposób zadziałał w 100%.

37 komentarze

Dodaj swój

amigoos

01-08-2014 22:34

wyłaczyłem wtyczkę i działa

Easy

16-07-2014 14:35

Dzieki wielkie, pomogło!! )

olek

03-07-2014 20:10

w przeglądarce masz narzędzia łosiu, napisał jak krowie na rowie, Apropos - ja wyczyściłem i nadal mi wyskakuje błąd przy otwieraniu youtube w firefoxie, jakies pomysły???

kondor

16-06-2014 22:11

działa :D

kondor

16-06-2014 22:11

działa :D

Ryba

13-05-2014 20:15

Dziękuję, śmiga ja ta lala, szacun i jeszcze raz dziękuję

katrin250

27-04-2014 15:52

mi niestety ale nie pomogło :(

katrin250

27-04-2014 15:52

mi niestety ale nie pomogło :(

H Tur

25-04-2014 10:42

Jakie menu START? Na górze w Firefoxie są Narzędzia. Między Zakładki a Pomoc :)

kapsel

25-04-2014 09:01

mam problem tylko mam w menu start kliknąć czy gdzie? bo w menu start nie mam narzędzi

kapsel

25-04-2014 09:01

mam problem tylko mam w menu start kliknąć czy gdzie? bo w menu start nie mam narzędzi

kapsel

25-04-2014 08:59

ale mam kliknąć menu start?

kapsel

25-04-2014 08:59

ale mam kliknąć menu start?

kapsel

25-04-2014 08:59

ale mam kliknąć menu start?

LEO

10-04-2014 13:40

SUPER !!! JA TEZ TAK ZROBIŁEM JAK NAPISAŁ Henryk Tur PCWorld.pl TERAZ JEST WSZYSTKO OK. FILMIKI NA YOUTUBE ODTWARZAM. DZIĘKI !!!

:)

05-03-2014 11:36

Działa!!! :)

wiwo

26-02-2014 18:32

super

Adaśko

20-02-2014 03:21

Dziękuję, pomogło mi dopiero to mimo, że wcześniej zaktualizowałem QuickTime, flash, java i inne dodatki. Na innym kompie miałem problem z otwieraniem i zapisywaniem plików i tam musiałem całą przeglądarkę odinstalować razem ze wszystkimi plikami siedzącymi w systemie po deinstalacji (wyszukałem na dysku systemowym pliki z nazwą mozilla i pokasowałem). Po ponownej instalacji Firefox działa jak należy.

Adaśko

20-02-2014 03:21

Dziękuję, pomogło mi dopiero to mimo, że wcześniej zaktualizowałem QuickTime, flash, java i inne dodatki. Na innym kompie miałem problem z otwieraniem i zapisywaniem plików i tam musiałem całą przeglądarkę odinstalować razem ze wszystkimi plikami siedzącymi w systemie po deinstalacji (wyszukałem na dysku systemowym pliki z nazwą mozilla i pokasowałem). Po ponownej instalacji Firefox działa jak należy.

dupa

24-01-2014 23:07

dupa jasiu nie pierniczcie że to działa

guzik

24-01-2014 23:06

dupa jasiu nie pierniczcie że to działa

JOHNY

05-12-2013 16:11

dzieks

Magda

27-11-2013 18:09

Dzięki pomogło :)

miłośnik YT

27-11-2013 11:06

100% działa, dziękuję, a już chciałemreinstalowac FF

Eddor

24-11-2013 11:59

100% dziala i takie proste...lol

michalak1105

05-11-2013 14:08

nie działa

Tiamat

28-10-2013 15:42

Narzędzia, opcje, zaawansowane, sieć....nie działa.

tiamat

28-10-2013 15:42

Narzędzia, opcje, zaawansowane, sieć....nie działa.

mes

23-10-2013 11:49

nie działa

Seba621

06-10-2013 00:20

dzięki pomogło :)

Raido Lato aka Radh

03-09-2013 22:00

Pomogło, dzięki.

jakuub

01-09-2013 16:23

dzięki

sienna

08-08-2013 11:48

nie pomogło mi nic! :/

Wafel

10-06-2013 12:32

Dziala:) Mi pomoglo wielkie dzieki! *528*

Jurek58

17-11-2012 00:23

Niestety to nieprawda. Po zainstalowaniu Aktualizacji Adobe Flasha utraciłem dźwięk na youtube, na Firefix i Chrome. Ani wyczyszczenie pami.ęci podręcznej, ani historii i ciasteczek nic nie dało. Na Explorerze dźwięk był. Musiałem pobrać z archiwum Adobe starszą wersję Flasha, 11.3, zainstalować. Dźwięk pwrócił na wszystkich przeglądarkach. Po aktualizacji przeglądarek itd. ponowiłem próbę zainstalowania flasha 11.5, dźwięk na safari, firefox i chrome zniknał ponownie, mósiałem wrócić do starszej wersji. W mojej ocenie to Adobe Flasch Player 11.5 powoduje te wszystkie komplikacje.

H Tur

05-11-2012 16:14

Bez aktualizowania flash także powinno zadziałać. Przecież wcześniej filmiki też się wyświetlały.

homikprzezh

05-11-2012 15:57

To znaczy, że mogę zaktualizować Flasha do najnowszej wersji i wykonać przedstawione w artykule kroki i filmiki będą się wyświetlać?