Jak ściągnąć piosenki z YouTube (Youtube na MP3)?

Serwis YouTube to nieprzebrane bogactwo teledysków oraz utworów audio. Jak najlepiej pobierać klipy zamieszczane na jego stronach?

Na rynku obecnie wręcz roi się od aplikacji oraz dodatków do popularnych przeglądarek internetowych, dzięki którym możemy nie tylko pobrać dany klip, ale też od razu przekonwertować go na format audio, jak .mp3 czy .wav. Oczywiście w jednym tekście nie sposób wymienić ich wszystkich, dlatego też chciałem polecić programy, których używam od dłuższego czasu i którym nie mam absolutnie nic do zarzucenia.

Pierwszy to Any Video Converter. Choć nazwa sugeruje, że służy on do tylko i wyłącznie do zmiany formatów pomiędzy klipami wideo, jest to dość mylące wrażenie. W oknie aplikacji mamy po lewej stronie opcję DODAJ URLs, gdzie należy wkleić link do strony z filmikiem, jaki chcemy pobrać. Po prawej natomiast mamy gotowe profile, pozwalające na otwarcie okienka z możliwością wyboru formatu pliku po przekonwertowaniu. I tak wybierając audio użytkownik otrzymuje do wyboru formaty jak .mp3, .ogg, .wav, a nawet .flac. Oprócz tego mamy osobne profile dla posiadaczy smartfonów, urządzeń Apple czy też Sony. Po prostu wybieramy, w jakiej formie ma zostać zapisany klip na naszym dysku i gotowe. Klikamy na KONWERTUJ TERAZ i po chwili mamy gotowy plik w pożądanym formacie.

Any Video ConverterKliknij, aby powiększyćAny Video Converter

Polecić mogę również programy od DVDVideoSoft Limited. Mamy tu specjalistyczne, dostępne za darmo aplikacje jak Free YouTube to iPhone Converter, Free YouTube to MP3 Converter czy też Free Video to Sony PSP Converter. Ich nazwy mówią same za siebie, natomiast obsługa jest również dziecinnie prosta jak powyższego.Wszystkie wymienione można znaleźć na naszych stronach. Wszystkie dostępne są całkowicie za darmo!

12 komentarze

Dodaj swój

POLECAM

28-03-2014 11:47

http://www.youtube.com/watch?v=pHDZob3E7r4

m.m.

06-03-2014 18:06

No dobra a kiedy już mam free you tube to mp3 converter, i chcem siciągać, co dalej?

pobieranie

10-12-2013 22:56

krótsze pobieranie ? chyba jak masz wolnego neta. Dłuzej mi pobiera przez downloader niz ze strony producenta. Zawsze tak będzie men ...

penknife

16-02-2013 22:31

a ja tam sobie chwalę JDownloader'a, który ściąga mi wszystko to co ja chcę

papuzka

03-02-2013 21:52

VSO Downloader 2 - przechwytuje szybko wszystkie klipy z odtwarzanego strumienia Audio-Video np klip muzyczny zawiera 30 utworów trwających w sumie 60 min, to po kilku min odtwarzania mamy zapisane wszystkie; - konwersja do mp3 zewnętrznym programem np FormatFactory;

jorg35

28-01-2013 09:58

Jak ktoś ma Firefox to wystarczy dodatek do FF-https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/easy-youtube-video-downl-10137/?src=search

adam20

27-01-2013 15:33

Prywatnie polecam "YouTube Song Downloader" - darmowy - po polsku - mp3 od razu - wyszukać można zarówno piosenki jak i całe albumy - ściągnąć można muzykę lub/i avi

940777

26-01-2013 13:11

Nie polecam programów z IGD. Ściąga się to dwa razy (najpierw jakiś dziwny instaler), trwa długo i na siłę chce zmieniać stronę startową. Na końcu gdzieś zapisał ściągnięty plik, nie mogę go znaleźć. Przy okazji - korzystam z Freemake Video Downloader i działa bez zarzutu. Od razu można konwertować plik video do MP3, a do tagowania polecam doskonały MusikBee (tagować można w trakcie odtwarzania, nie tylko pliku ale całego folderu z ułatwionymi opcjami kopiowania informacji z innych plików, na życzenie można do pliku wpisać grafikę i to także taką, którą sami wyszukamy w sieci lub proponowaną przez aplikację).

H Tuir

26-01-2013 17:12

Co się tyczy downloadera, służy on pobieraniu aplikacji z naszych serwerów, co zajmuje znacznie krótszy czas niż od producenta. Zmiany można odznaczyć podczas uruchamiania, a zapisywany plik jest zapisywany tam, gdzie downloader. BTW - Any Video Converter uruchamia się u mnie ok. 2 sekund.

940777

26-01-2013 20:01

z tym krótszym pobieraniem to nieprawda, jest akurat odwrotnie (ściągnąłem plik i to w nowszej wersji! o większym rozmiarze 25 MB zamiast 20 MB w kilka sekund - (transfer z Download Accelerator Plus) i nie ma reklam w czasie ściągania pliku. Biorąc pod uwagę ściąganie raz pliku do ściągania (niby przyśpieszonego) a potem uruchamianie go dla ściągnięcia właściwej aplikacji trudno mówić o przyśpieszeniu. Do tego dochodzą problemy z akceptacją tego "przyśpieszacza" przez Nortona co czyni całość mało efektywną. Zdecydowanie lepiej było ściągać pliki z Waszych serwerów przed tym "udoskonaleniem". Przy Waszym pliku odznaczyłem zaznaczoną (po co?) nową stronę z nową wyszukiwarką i tak nie zapobiegło to podmianie strony w IE10. Ręcznie musiałem przywrócić poprzednie ustawienia.

H Tur

26-01-2013 21:02

Przy małych plikach to jest różnie, ale czasami wrzucamy pliki mające ponad 1 GB. Wtedy szybkość jest zdecydowanie większa - zauważalnie. Co do samego downloadera - to nie moja działka, sorry.

Elfisher

26-01-2013 12:09

a ja polece od siebie program aTube Catcher. maly, szybki i bardzo wygodny. pobiera filmy i muzyke w naprawde wielu formatach. wystarczy tylko wybrac jaki nam odpowiada. wszystko odbywa sie bardzo szybko i sprawnie. od bardzo dawna z niego korzystam i jeszcze nigdy mnie nie zawiodl. programy typu any video converter maja ta wade ze sie dlugo uruchamiaja.