NC+ ma nową ofertę na kartę. Cena od 15 złotych przy jednorazowej wpłacie 180 zł

Platforma cyfrowa NC+ uruchomiła nową usługę: płatną telewizję na kartę. Podstawowy pakiet został wyceniony na 15 złotych. Aby tyle zapłacić należy się jednak liczyć z wykupieniem co najmniej 12 doładowań na raz.

Najnowsza oferta platformy cyfrowej NC+ przeznaczona jest dla osób, które nie chcą się wiązać umową. W ramach podstawowego pakietu SMART HD+ oprócz kanałów ogólnodostępnych otrzymujemy blisko 30 kanałów płatnych:

Oferta prepaidowa NC Oferta prepaidowa NC
Za dodatkową opłatą możemy skorzystać z pakietu Multi+:

Oferta prepaidowa NC  ALIGN: centerOferta prepaidowa NC ALIGN: center
Dostępność

Nowa oferta prepaidowa dostępna jest dla aktualnych klientów telewizji na kartę (SD), natomiast od 1 czerwca rozpocznie się sprzedaż kart startowych dla nowych klientów.

Zobacz również:



Jaki trzeba mieć sprzęt?

Dekoder zgodny ze standardem DVB-S2;MPEG-4 z Conax. W przypadku starszych dekoderów SD z Conax możemy liczyć na dostęp do kanałów zgodnych ze standardem DVB-S; MPEG-2 i w wersji SD.

15/25 złotych tak, ale...

Jak widać na dołączonych obrazkach podstawowy pakiet SMART HD+ kosztuje "od 15 złotych", natomiast Multi+ "od 10 złotych", co oznacza, że minimalne kwoty zapłacimy jedynie w przypadku wykupienia określonej liczby doładowań:

SMART HD+ za 15 zł: Przy jednorazowej wpłacie za okres co najmniej 12 miesięcy

Multi+ za 10 zł: Przy jednorazowym doładowaniu na min. 3 miesiące na Pakiet Smart HD+ i Multi+

Poniżej tabela opłat:

Oferta prepaidowa NC Oferta prepaidowa NC

Więcej informacji znajdziecie tutaj.
________________________
O opinię na temat NC+ nie pytam, gdyż chyba ją znam...Interesuje mnie jednak, jak oceniacie nową ofertę?

32 komentarze

Dodaj komentarz

artur

27-11-2014 22:06

po co kupujecie pedaly po to zeby nazekac wlasne dupy se ogladajcie

jachuda do krytyka glaba

08-11-2014 16:17

glab s cipie wielgi ,jak slon 1

oszukana

15-09-2014 17:06

niestety zostałam oszukana w skepie kupując dekoder i aktualnie okazuje się ze jednak będe zmuszona wiązać sie umową z szanowną firmą nc+....

oszukana

15-09-2014 17:06

niestety zostałam oszukana w skepie kupując dekoder i aktualnie okazuje się ze jednak będe zmuszona wiązać sie umową z szanowną firmą nc+....

wili

04-09-2014 21:27

ta telewizja to sa oszusci,, pomylilem sie o z kontem bankowym, i juz bylo po pieniadzach 200 zlotych, szanowna telewizja powiedziala mi ze juz pieniedzy niema i niebedzie,a na list polecony nawet nieodpowiedzieli,,no ale co tu dodac,,wiadomo Polak potrafi i jest z tego znany.

Stella189

14-07-2014 14:46

Masz rację.Zawsze mnie zastanawiało dlaczego oferty na kartę są takie ubogie.To co oni oferują to ja miałam na darmowej telewizji-za darmo.Powinno być więcej ciekawych kanałów tematycznych typu Animal Planet,ID,CI Polsat i inne.A nie jakieś gówno dla dewotek po sześćdziesiątce co z kurami chodzą spać.Albo kupę bajek dla dzieci i sportu.

sylwestr72

17-01-2014 17:43

wyzysk w biały dzień w poprzedniej ofercie en na kartę było bogatsze zestawienie programów za mniej a teraz dali jakieś kiczowate kanały z cyfry i ten chłam ma zastąpić National Geogravic Nie polecam nikomu

Przemek

14-01-2014 14:11

jet tu ktos kto wie jak doładowac kontow nc+ przez internet??? tak jak było w n

Przemek

14-01-2014 14:11

jet tu ktos kto wie jak doładowac kontow nc+ przez internet??? tak jak było w n

BBC

03-01-2014 08:53

W tyłek sobie włóżcie tą elastyczną ofertę. Dlaczego nie ma ofert na doładowanie bez umów,kiedy chcę to wykupuję sobie pełen pakiet miesięczny. Nie chce nie wykupuję, jesteście w tyle w Europie ale także za krajami afrykańskimi.

POLNY

24-12-2013 08:42

A TABELA OPŁAT TO TAK ZROBIONA ŻEBY SIĘ NIKT NIE POŁAPAŁ

Zbigniew_G

15-12-2013 21:48

NC+ na kartę to oszuści. Przelałem na ich konto 19,90 i wysłałem sms z nr karty, a w zamian dostałem odp. "ponowna aktywacja karty nie jest możliwa" i pieniądze poszły się je...

Robert960

24-11-2013 13:10

telewizja nc+ na kartę jest nie ok ja doładowałem 20go października i czekałem jak włączą do 3 listopada nie doładowali zadzwoniłem i ok doładowali twierdząc że nie widzieli sygnału (a u mnie kanały bez opłat działały) czyli sygnał był dziś wyłączyli mi kanały które opłaciłem na miesiąc mimo że powinni moim zdaniem wyłączyć dopiero 3 grudnia po upływie miesiąca od momentu włączenia pakietu ale wychodzi że dwa tygodnie wzięli kasę a nie doładowali czyli ważne kiedy dostali przelew a że się nie wywiązali to uważają że są ok, a poza tym podczas rozmowy z konsultantem która mnie kosztowała 1,23pln za minutę to konsultant jeszcze przedłużał jak tylko mógł a to mruczał mi w słuchawkę chrypał i się zastanawiał bardzo długo nad odpowiedziami ale na pewno to taktyka naciągaczy i tyle wiec nie polecam tej tv jakość też nie najlepsza strasznie się tną niektóre programy i tyle. Robert. Pietraszek

Robert960

24-11-2013 13:08

telewizja nc+ na kartę jest nie ok ja doładowałem 20go października i czekałem jak włączą do 3 listopada nie doładowali zadzwoniłem i ok doładowali twierdząc że nie widzieli sygnału (a u mnie kanały bez opłat działały) czyli sygnał był dziś wyłączyli mi kanały które opłaciłem na miesiąc mimo że powinni moim zdaniem wyłączyć dopiero 3 grudnia po upływie miesiąca od momentu włączenia pakietu ale wychodzi że dwa tygodnie wzięli kasę a nie doładowali czyli ważne kiedy dostali przelew a że się nie wywiązali to uważają że są ok, a poza tym podczas rozmowy z konsultantem która mnie kosztowała 1,23pln za minutę to konsultant jeszcze przedłużał jak tylko mógł a to mruczał mi w słuchawkę chrypał i się zastanawiał bardzo długo nad odpowiedziami ale na pewno to taktyka naciągaczy i tyle wiec nie polecam tej tv jakość też nie najlepsza strasznie się tną niektóre programy i tyle. Robert. Pietraszek

ajlikj jio

27-09-2013 16:47

lipa to prawda

ZYGMUNT

18-09-2013 20:02

Witam wszystkich. NC+ NA KARTĘ JAK KUPICIE,A PO DŁUŻSZEJ PRZERWIE JAK SIĘ NIE UŻYWA TELEWIZORA TO KANALY ZOSTAJĄ ZABLOKOWANE JUZ DRUGI RAZ MNIE TO SPODKAŁO. DZIĘKUJĘ BOGU, ŻE NIE ZAWARŁEM UMOWY TYLKO NA DOŁADOWANIE.

emeryt

24-07-2013 22:54

Na prawdę naciągają.Podpisałem umowę na 19 zł.Po trzech mies.kazano mi płacić 24 zł.Dzięki za naciąganie.Wypisałem się z tego dziadostwa.

nick

13-07-2013 09:31

naciągacze i tyle

rex

23-06-2013 10:23

nie około 30 tylko 20 reszta to darmowe programy z astry i hotbirda.

Grzegorz

12-06-2013 15:10

proszę nie opłacajmy tego badziewia a zmusimy ich do normalności i pełnej oferty programowej nie różniącej się nic od abonamentu może troszkę w zmienionej cenie ale na karte

Grzegorz

12-06-2013 15:10

proszę nie opłacajmy tego badziewia a zmusimy ich do normalności i pełnej oferty programowej nie różniącej się nic od abonamentu może troszkę w zmienionej cenie ale na karte

michu

10-06-2013 20:24

ja mam abonament 43 zl a dokladaja mi 100 kanalow i bede mial 64zl w tym dekoder hd dawaja

Krytyk

04-07-2013 09:16

Dają, a nie dawają głąbie! Poza tym to nie jest tanio ;) Za 40zł możesz mieć kablówkę z prawie wszystkim co ma nc+

antync

28-05-2013 15:04

Teraz 300/12mc = 25zł. Nie warto za pakiet który jest wart 10zł.

Donald

28-05-2013 15:02

Znowu lipa mam pakiet Cyfry start za 9,90zł wcześniej płaciłem 24 zł. A teraz a NC na kartę wychodzi 28zł. Ale ładują nas . Znowu Prezes się popisał.

Oxymoron

27-05-2013 21:39

Poczekam, aż zmieni się prezes nc+, który wcześniej doprowadził do upadku Platformę n, a jeszcze wcześniej kierował Orange z mizernym skutkiem w. Najlepiej niech wraca do Francji.

Bolverk

27-05-2013 00:21

W ofercie kablowej lokalnego dostawcy (Brodnica i okolice) te kanały i wiele więcej (ponad 90) są w cenie 38 zł. A ja jeszcze od tego dostawcy dostaję darmowe kanały analogowe, w ilości 52. Niech to przebiją:)

tomi

26-05-2013 09:23

obecnie w n hd na kartę mam nat geo wild i animal planet, w nowej nc+ tego nie ma za to tylko planete - wiec bardzo im dziekuję ale nie skorzystam

LC4

26-05-2013 08:16

Nędzna oferta...

nick...

27-05-2013 14:01

Zobacz lepiej czym się rożni lista programów DVBT, tu masz dodatkowo tylko discovery i turbo z tych sensownych dodatków bo mało kogo obchodzi tv rolnik. Za te dwa kanały płacić kolejny abonament to jest żaaaaaaaaałosne. Dali by canal+ i HBO to by miało może jakiś sens. Ludzie nie dajcie....

Wciąż jestem anty

25-05-2013 17:46

O opinię na temat NC+ nie pytam, gdyż chyba ją znam... :D

mieczman

25-05-2013 16:07

Za to samo płacę aktualnie 24zł, więc jakiś postęp pokory widać?