GoClever Quantum 4, czyli nowy smartfon za 399zł, teraz w promocji za 299zł

Znana z produkcji tanich i całkiem niezłych tabletów firma GoClever chce podbić rynek smartfonów. Do oferty trafił oferujące całkiem niezłe parametry jak na swoją cenę telefon o nazwie GoClever Quantum. Jego cena sklepowa wynosić będzie 399zł, a dla pierwszych klientów dostępny będzie nawet sto złotych taniej.

GoClever Quantum to nowy smartfon na polskim rynku, który ma podbić serca użytkowników bardzo niską ceną, jednocześnie posiadając całkiem przyzwoite parametry. Będzie to urządzenie o ekranie IPS o przekątnej 4 cali i rozdzielczości 800 na 480 pikseli. W środku znalazł się też procesor o taktowaniu 1,2 GHz oraz 512 MB pamięci RAM. Telefon będzie mógł także współpracować z dwoma kartami SIM jednocześnie, z których jedną może być Aero2.GoClever QuantumKliknij, aby powiększyćGoClever QuantumAparat co prawda nie będzie robił powalających zdjęć, a ich rozdzielczość wyniesie tylko 2 megapiksele. Warty odnotowania jest natomiast fakt, że posiada on też kamerkę do wideorozmów o rozdzielczości 0,3 megapiksela, której często brakuje najtańszym smartfonom. Dużym plusem jest z pewnością system operacyjny w dość nowej wersji 4.2 Jelly Bean oraz sporo przydatnych preinstalowanych przez producenta aplikacji, jak np. nawigacja Mireo z pełną mapą Polski i pakiet biurowy.GoClever Quantum - foliaKliknij, aby powiększyćGoClever Quantum - foliaCena sklepowa za nowy smartfon GoClever Quantum to zaledwie 399zł. Co więcej, można go nabyć teraz jeszcze taniej. W sklepach Komputronik oraz Tanio.net prowadzona jest przedsprzedaż. Pierwsze tysiąc osób (po 500 na każdy ze sklepów) będzie mogło nabyć nowy telefon o 100zł taniej, czyli za 299zł. Do tego kupujący otrzyma za darmo komplet folii ochronnych z nadrukowaną na niej dowolną wybraną przez siebie grafiką.

Zobacz również:

10 komentarze

Dodaj komentarz

lol

26-01-2014 08:40

Przedsprzedaz? dajcie spokoj! po 3 miesiacach od przedsprzedazy jest w cenie 299zl :) i (ponoc) zostaly poprawione glosniki.

lol

26-01-2014 08:40

Przedsprzedaz? dajcie spokoj! po 3 miesiacach od przedsprzedazy jest w cenie 299zl :) i (ponoc) zostaly poprawione glosniki.

LeSnIaCzUn Official

17-10-2013 17:44

Dziś kurier mi go dowiuzł. pierwsze wrazenie bardzo ok pobawie sie z 3 dni i dam znac. w tej cenie balem sie o okran dotykowy ale nie ma z nim problemów rewelacyjny

chi mi penk

14-10-2013 13:13

Statek jeszcze nie dopłynął! Dostawy tych przedsprzedażowych już są przesunięte tydzień do przodu! Krążą słuchy, że Chińczycy się dowiedzieli jaka ma być cena i wykupili cały statek dla siebie!

wiru

14-10-2013 13:04

A to Ciekawe! A ja mam aktualną gazetkę ME (10-16.10) i tam go nie ma!

Andrzej

10-10-2013 18:34

Może nie warto było się śpieszyć-mam właśnie gazetkę media expert przed sobą a w niej Qantum w 36 ratach po 8,31 pln ;).Chyba faktycznie ten tysiąc się "rozmnożył" :)))

Andrzej

10-10-2013 18:34

Może nie warto było się śpieszyć-mam właśnie gazetkę media expert przed sobą a w niej Qantum w 36 ratach po 8,31 pln ;).Chyba faktycznie ten tysiąc się "rozmnożył" :)))

jaca

10-10-2013 12:06

Pula 1000szt telefonów w promocyjnej cenie 299zł to zwykły chwyt marketingowy. Pula jest znacznie większa i wynosi od kilku do kilkunastu tysięcy telefonów. Moim zdaniem w samym tylko komputroniku od momentu premiery, co kilka dni manipulowany jest stan magazynowy, tak aby zawsze pozostawało tylko kilkadziesiąt telefonów. Z moich obserwacji wynika, że limit telefonów w promocyjnej cenie wyczerpał się już co najmniej 3 razy.

User

28-09-2013 00:15

Szanowny Autorze! Jak można używać określeń typu: "Znana z PRODUKCJI (...) firma GoClever (...)"?! Pracując dla pisma komputerowego WYPADA WIEDZIEĆ o tym, że w Polsce praktycznie nie produkuje się sprzętu elektronicznego. Polskie filmy, posługujące się nazwami/markami: Pentagram, Manta, Modecom czy właśnie GoClever to firmy HANDLOWE, które NICZEGO NIE PRODUKUJĄ! Firmy te jedynie SPRZEDAJĄ GOTOWY towar, zamówiony przez siebie w Chinach. Wybierają z Chińskich katalogów odpowienie komponenty; nie tylko same podzespoły, ale nawet gotowe wzory obudów (stąd identyczne smartphone'y czy tablety sprzedawane pod różnymi markami). Wyroby, produkowane w chińskich fabrykach, mają nanoszone na obudowy odpowiednie logo/markę i tak przygotowane trafiają do polskich, pożal się boże, "producentów", którzy następnie jedynie je sprzedają. Pracownicy tych firm nie mają pojęcia o projektowaniu, elektronice czy programowaniu - wszystko robią Chińczycy! Stąd częste problemy z takimi urządzeniami, z powodu braku odpowiedniej kadry, zajmującej się optymalizacją kodu, sterowników czy tworzeniem dodatkowego/dedykowanego oprogramowania dla tych urządzeń. Właściciele/pracownicy polskich firm HANDLOWO-DYSTRYBUCYJNYCH często nawet nie znają dokładnych parametrów sprzedawanych pod swoim logo wyrobów, wprowadzając użytkowników w błąd (ich polskie serwisy zresztą też). Nie oznacza to oczywiście, że takie chińskie wyroby zawsze są złe. Sam używam np. "polskiego" smartphone'a Kruger&Matz LIVE (produkowanego w Chinach, a sprzedawanego przez polską firmę LechPol), z którego jestem zadowolony. Omawiany tu zaś Quantum 4 zamówiłem w Komputroniku dla córki. Piszę o tym wszystkim, ponieważ należy dostrzegać różnicę pomiędzy zaprojektownym, wystarczająco przetestowanym i odpowiednio zoptymalizowanym wyrobem (na co potrzeba sztabu ludzi i góry pieniędzy) a zamówieniem jego produkcji w Chinach. Na pocieszenie jednak mogę dodać, że sprzedaż taniej elektroniki pod różnymi markami na całym świecie odbywa się dokładnie tak samo.

Artur

24-09-2013 13:08

Liczę na to, że przeczytam u Was jak najszybciej recenzję GoClever Quantum 4 :) Kupiłem w przedsprzedaży http://tanio.net/smartfon-goclever-quantum-4.html , więc może być za późno, hahahaha, ale nie mogłem czekać. W przedsprzedaży kosztuje 299zł, więc to aż 25% mniej niż ma kosztować później :)