GTA 5 dla PC: premiera na początku 2014 roku!

GTA 5 w wersji na komputery PC to tytuł oczekiwany przez miliony graczy na całym świecie. Z najnowszych doniesień serwisu Eurogamer wynika, że zostanie on wydany w pierwszym kwartale przyszłego roku.

Sukces gry GTA 5 przerósł chyba oczekiwania jej twórcy, czyli firmy Rockstar. Był on tak ogromny, że pozwolił jej się nawet znaleźć w Księdze Rekordów Guinnessa, gdzie wygrywa obecnie aż w siedmiu kategoriach:Gra GTA V -rekordyKliknij, aby powiększyćGra GTA V -rekordyCo ważne, wyniki te udało się grze GTA 5 osiągnąć przy sporym ograniczeniu, gdyż dostępna jest ona jedynie na konsole. Oznacza to więc, że firma Rockstar może liczyć w przyszłości na miliony dolarów czekających obecnie w kieszeniach milionów (?) osób, które zainteresowane są wersją na komputery PC. Właśnie ich dotyczą ostatnie bardzo wazne doniesienia serwisu Eurogamer, który dotarł do wielu źródeł twierdzących, że GTA 5 dla PC zostanie wydany w pierwszym kwartale 2014 roku.

Przy okazji warto przypomnieć, że sytuacja ta przypomina sytuację, z którą mieliśmy do czyniania w przypadku GTA 4. Wówczas wersje dla konsol PlayStation 3 i Xbox 360 miały premierę pod koniec kwietnia 2008 roku, natomiast wersja na PC dołączyła do nich dopiero w grudniu.

Zobacz również:



Źródło: Eurogamer

32 komentarze

Dodaj komentarz

MartinGM

15-04-2014 23:57

Ja już sobie gram wersja trial , ale i tak jestem w siódmym niebie :3 https://www.youtube.com/watch?v=JHtlWanzBns

MartinGM

15-04-2014 23:56

Ja już sobie gram wersja trial , ale i tak jestem w siódmym niebie :3 https://www.youtube.com/watch?v=JHtlWanzBns

Loldk

24-02-2014 18:47

wyjdzie jak zawsze 180 dni po premierze na xbox i ps wiec w marcu gdzies okolice 17 marca

matueszgtaV

11-02-2014 16:10

W marcu na pewno nie wyjdzie :/

Rubi

30-01-2014 21:12

po pierwsze to było pewne że rockstar nie wyda gry przed świętami bo to by było za wcześnie a po drugie jak można ściągnąć grę która jeszcze na pc nie wyszła? 0.o -.-

Rubi

30-01-2014 21:12

po pierwsze to było pewne że rockstar nie wyda gry przed świętami bo to by było za wcześnie a po drugie jak można ściągnąć grę która jeszcze na pc nie wyszła? 0.o -.-

ddr

27-01-2014 16:19

a czas płynie i płynie... od premiery 133 dni a tu cisza od Rockstar bo jeszcze dużo ps3 na magazynach zalega a trza to opylić nim straci to sens

rak

22-01-2014 17:17

fr

tivolt

19-01-2014 13:58

tak na prawde jestem fejkiem jagby co

QZohanQ

18-01-2014 16:47

ludzie nie kapujecie co to znaczy pierwszy kwartał kur.. pierwszy kwartał od stycznia do marca wiec kur.a nie w kwietniu tylko od stycznia do marca poza tym jakoś znajdzie sie sposób żeby mody wgrywać.

tivolt

14-01-2014 09:22

ja wam powiem tyle mam ps3 mam na niego gta v ale mi tak hujowo sie gra ja wole zeby na kompa wyszlo bo mam kompa za 5000 zl i tyle R* musi to wydac na pc

tivolt

14-01-2014 09:22

ja wam powiem tyle mam ps3 mam na niego gta v ale mi tak hujowo sie gra ja wole zeby na kompa wyszlo bo mam kompa za 5000 zl i tyle R* musi to wydac na pc

Arczi

02-01-2014 23:33

Mam konsole xbox 360 i mocny komputer. Dlatego stwierdzilem ze nie bede sobie oczu psul dla wersji konsolowej i czekam na wersje PC

facepalm

30-12-2013 17:49

Tak będe wydawal ponad 500 na jedna gre, chyba cie gosciu pojebalo ...

Tony

30-12-2013 17:47

Bo wszyscy tutaj maja 10 lat i dostaja gry pod choinke, wracaj do Minikrafta. A propos piratów, nie wiem co masz do nich, jak ktos wymaga ode mnie zaplacenia ponad 200 zł to wole juz se to pobrac, bo ceny teraz sa naprawde czesto nieziemskie

posiadacz xbox360

22-12-2013 22:49

jezu a tak ciężko kupić używane ps3 za 500zł z allegro

oswi54

18-12-2013 22:00

Jacy kurwa hakerzy -.- chyba modderzy, i nie R* wręcz podziwiało pracę modderską -.- idź kurwić w mc

przemo1970

17-12-2013 13:01

Według mnie gra na PC wyjdzie w przyszłym roku. Ale nie myślcie sobie, że będzie można powklejać w nią mody. Rockstar pewnie ją odpowiednio zabezpieczy.Po ostatnich modach do Gta4 i San Andreas developerzy są wkurzeni, że hakerzy tak dobrze poprawili ich pracę. Przecież z Gta San Andreas hakerzy zrobili super grę. Ale to na szczęście podniosło poprzeczkę wysoko i wymusiło od Rockstar grę o lepszych parametrach graficznych-Gta4.

S.A.M.

11-12-2013 19:04

TAAAAAA JAAAAAAAAAAASNE PEWNIE DLATEGO BO TY TAK CHCESZ A MI SIĘ WYDAJE, ŻE PRĘDZEJ NA WIELKANOC 2014

HaX

06-12-2013 09:15

Jak sobie namalujesz. Dopiero w Maju 2014;)

Młody

11-11-2013 11:07

Rockstar wyda pewnie gta 5 przed Bożym narodzeniem aby większości osób wrzełą sobie to pod choinkę a nie Z TORRENTÓW .

GTApoland

09-11-2013 08:28

Ludzie nie tylko czekają na pc czekają też na xone i ps4 ale pc wyjdzie 1 z tej trójki a ma wyjść w kwietniu

GTApoland

09-11-2013 08:28

Ludzie nie tylko czekają na pc czekają też na xone i ps4 ale pc wyjdzie 1 z tej trójki a ma wyjść w kwietniu

Luk

08-11-2013 21:51

Na bank premiera GTA V na PC bęndzie w grudniu tego roku 2013.

Lukasz

08-11-2013 21:51

Na bank premiera GTA V na PC bęndzie w grudniu tego roku 2013.

maciek

07-11-2013 12:45

to wszystko nic można już ściągnąć torrent'a z rzekomą wersją na pc całość waży prawie 20 gb i nie zawiera nic poza spamem i trojanami cóż pewnie każdy ją ściągał, kto by nie chciał pograć w ten tytuł a tu d*pa zimna ściągnięty katalog to sam syf

maciek

07-11-2013 12:45

to wszystko nic można już ściągnąć torrent'a z rzekomą wersją na pc całość waży prawie 20 gb i nie zawiera nic poza spamem i trojanami cóż pewnie każdy ją ściągał, kto by nie chciał pograć w ten tytuł a tu d*pa zimna ściągnięty katalog to sam syf

DOMINIK .PARTY

02-11-2013 09:54

hahaha kiedyś grałem w GTA WICE CITY SAN ANDREAS (Y)

gościu

28-10-2013 21:32

jak już zarobili tyle miliardów to chyba nie zrobi im różnicy jak sobie sciagnę ją z torrenta :D

Price1942

27-10-2013 21:09

Grałem w wiele odsłon GTA na PC i czekam aż wyjdzie GTA V na PC. Mam nadzieje że ta odsłona jest tak samo dobra jak poprzednie.

piotro

14-10-2013 06:54

Gdzie pisze o xboxie one?

Lol

12-10-2013 22:06

Hahaha dobre premiera gta 4 na playstation 3 i xbox one miala .... Chyba autor zapomnial o xbox 360 !!!!