Plus Kazam, czyli tanie smartfony brandowane przez polskiego operatora

Operatorzy komórkowi w swojej ofercie umieszczają urządzenia od wielu różnych producentów, a najczęściej trafiają one jednocześnie do oferty wszystkich czterech głównych polskich sieci jednocześnie. Plus chce jednak promować jedną markę telefonów z Androidem jako własną i wprowadza do sprzedaży smartfony Plus Kazam.

Operator Plus będzie brandował swoją marką nowe telefony, których produkcją zajmie się firma Kazam. Została ona założona przez dwóch byłych pracowników brytyjskiego oddziału HTC. Będą to tanie urządzenia działające pod kontrolą systemu Android. Pierwszym telefonem od zielonego operatora będzie Plus Kazam 5.5.

Telefon Plus Kazam 5.5 charakteryzować będzie olbrzymi ekran o przekątnej 5,5 cala. Urządzenie ma być sprzedawane za złotówkę już przy abonamencie w wysokości 70 złotych miesięcznie, a w najtańszej taryfie dostępny będzie za 399zł. To znacznie mniej, niż urządzenia konkurencji o podobnej wielkości, które ostatnio stają się coraz popularniejsze wśród klientów.kazam 5.5Kliknij, aby powiększyćkazam 5.5Niestety, parametry nowego telefonu Plusa nie zachwycają. Plus Kazam 5.5 mimo ogromnego ekranu będzie miał rozdzielczość zaledwie 854 na 480 punktów. W środku znajdzie się dwurdzeniowy procesor 1,2 GHz, 0,5 GB pamięci RAM, 4 GB pamięci wewnętrznej, aparat 5 Mpix i wszystkie standardowe czujniki i moduły łączności.

Zobacz również:



Najprawdopodobniej w ofercie pojawi się też tańszy i mniejszy Plus Kazam 4.0. Parametry będzie miał podobne, ale będzie tańszy - trafi do sprzedaży za złotówkę w każdym z dostępnych abonamentów. Względem modelu Plus Kazam 5.5 jego mniejszy brat będzie miał ekran o krótszej przekątnej długości 4 cali i rozdzielczość 800 na 480 punktów oraz wolniej taktowany procesor 1 GHz.kazam 4.0Kliknij, aby powiększyćkazam 4.0Produktom Kazam można się przyjrzeć na stronie internetowej producenta. W Plusie pojawią się najprawdopodobniej pod zmienioną nazwą modele Trooper X5.5 oraz Trooper X4.0.

źródło: telepolis.pl

46 komentarze

Dodaj swój

emka329

25-09-2014 17:44

mam ten telefon i jestem bardzo zadowolona nie słuchajcie tych co są niezadowoleni bo jest lepszy nisz nie jeden z SONY

emka329

25-09-2014 17:43

mam ten telefon i jestem bardzo zadowolona nie słuchajcie tych co są niezadowoleni bo jest lepszy nisz nie jeden z SONY

emka329

25-09-2014 17:43

mam ten telefon i jestem bardzo zadowolona nie słuchajcie tych co są niezadowoleni bo jest lepszy nisz nie jeden z SONY

Hulio

24-04-2014 07:06

Telefon nie jest zły lecz jak się zepsuje to juz nie opłaca się naprawiać części tylko w warszawie w serwisie . nie polecam tego telefonu

wiesiek

24-03-2014 20:01

Mam go trzy tygodnie za taką cenę tel. Idalny

gramatyk

23-03-2014 16:33

Dawno nie czytałem czegoś takiego-to nie powinno zobaczyć światła dziennego z powodu licznych błędów wszelkiego rodzaju.

mc michal

23-03-2014 00:00

sony!!!!!!!!!!

jskd

22-03-2014 22:05

Mam ten telefon , od kilku miesięcy i powiem ,że nie zamieniła bym go na inny model, bo jest bardzo szybki i ma duży ekran .Polecam

gosc

21-03-2014 17:05

Może ktoś z posiadaczy wypowie się na temat działania GPS.

moni

14-03-2014 18:15

Mam go od ładnych 3 MC...polecam nie słuchajcie tych co tu wymadrzaja się ...telefon jak za taka cenę jest bardzo tajnym i dobrym sprzętem nie mam żadnych zastrzeżeń warto go kupić... Z moim choć po upadkach i innych dziwnych zdarzeniach nic się nie stalo

olaw408

11-03-2014 19:12

ja nie wiem czy kupic ten kazam 4 ? jak mi radzisz ?

ola

11-03-2014 16:56

Jestem na kupnie, który wybrać: Plus Kazan 5 czy Sony Xperia M

adrian365

06-03-2014 09:35

antyfan badziew to ty masz na imie.za takie pieniadze nie ma co wybrzydzac.nawet w najdroszym smartfonie znajda sie jakie wady.nie kture komentarze sa tak zalosne ze zygac sie chce.komentarze bogckich jełopow..

adrian365

06-03-2014 09:35

antyfan badziew to ty masz na imie.za takie pieniadze nie ma co wybrzydzac.nawet w najdroszym smartfonie znajda sie jakie wady.nie kture komentarze sa tak zalosne ze zygac sie chce.komentarze bogckich jełopow..

ixodes

02-03-2014 11:49

mam dwa takie same modele kazama 5.5 i w obydwóch słuchawki nie dzialaja jak należy ,czy to wada czy trzeba cos ustawić ?Mam ustawiony profil na zewn. i equalizer na standardowych ustawieniach tez takl macie? Gdzie jest plynna regulacja glosnosci ?

paulado

28-02-2014 11:52

Mam go od kilku dni. Kupiłam z mixie Plusie za 3 zł. Świetnie się prezentuje. Wielki wyświetlacz pozwala na swobodne serfowanie po necie. Obudowa tylna wymienna w dwóch kolorach : białym i drugi czarny z pokrowcem chroniącym wyświetlacz, co jest bardzo przydatne przy tych parametrach. Głośnik rewelacja, pozwala na swobodne rozmowy nawet na głośnej ulicy. Aparat robi niezłe zdjęcia, ostre i wyraźne. Meni bardzo przejrzyste . Android daje nam możliwość darmowego ściągnięcia wszelkich niezbędnych aplikacji , które umilają i ułatwiają życie :) Telefon jest super. Przeszło ich przez moje ręce już bardzo wiele ... ale ten jest zachwycający ... Warto mieć to cacko. Żadnych uwag nie mam a bywam wybredna jeśli chodzi o telefony ... Jestem bardzo zadowoloną posiadaczką :)) Polecam niezdecydowanym.

gura

21-02-2014 18:13

w androidowych gruchach wkurzający jest brak standaryzacji. jak widać na powyższych obrazkach, dwa modele od tego samego producenta mają inaczej usytuowane guziki poniżej ekranu. to nie jest babol tylko tego producenta!

ja

19-02-2014 19:14

wynalazek ale ok miałam samsunga wielka znana firma reklamowałam go reklamacja została odrzucona za naprawe chcieli 250 zł w nie autoryzowanym punkcje zapłaciłam 40 zł

nersata

13-02-2014 22:40

to salon cię naciaga, producent daje rok gwarancji na szybke w telefonie i dochuć swego

olka

12-02-2014 20:43

Heh heh tez mam ten problem ja mam kazama 5.5 ode mnie chcieli 400 zloty za szybke ... Nie wiem co teraz zrobię nigdzie nie ma dla niego części

korona kielce

12-02-2014 14:04

dobrt tel. mam go tydzień jest a zajebisty

robert

06-02-2014 10:37

mam pytanie jestem przed zakupem kazam 5 jak sie sprawuje internet?

megan

24-01-2014 08:51

Telefon mam dopiero tydzień i ten sam problem... Aplikacja przestała działać po ściągnięciu nowych aktualizacji ;/

kszyhuu

12-01-2014 20:08

mi sie telefon równiez podoba ale jest jeden minus, przestal mi dzialac aparat. Gdy go włączam to wyskakuje mi komunikat "aplikacja galeria zostanie zamknieta " wiec nie wiem co teraz znim zrobic poniewaz jestem za granicą i nie mam jak go oddac do serwisu ;/

kszyhu

12-01-2014 20:08

mi sie telefon równiez podoba ale jest jeden minus, przestal mi dzialac aparat. Gdy go włączam to wyskakuje mi komunikat "aplikacja galeria zostanie zamknieta " wiec nie wiem co teraz znim zrobic poniewaz jestem za granicą i nie mam jak go oddac do serwisu ;/

jamajka

07-01-2014 12:54

tak tak kazam telefonik w którym po niecałym miesiącu pobiła mi się szybka i mam problem bo nigdzie nie ma części a w plusie powiedzieli ze mam przygotować 300 stówki to ja już nie rozumiem szybka droższa od telefonu....

jamajka

07-01-2014 12:53

tak tak kazam telefonik w którym po niecałym miesiącu pobiła mi się szybka i mam problem bo nigdzie nie ma części a w plusie powiedzieli ze mam przygotować 300 stówki to ja już nie rozumiem szybka droższa od telefonu....

bert

05-01-2014 23:40

bardzo dobry telefon polecam

miron

31-12-2013 15:28

jaki to program do tego aby zrobić ta partycje bo chce kupić ten kazam. mój gg. 10702162

smart

07-12-2013 22:34

wypowiedz antyfan jest trochę nie na miejscu według niego to telefon ma być za zeta z parametrami najwyzszej jakości kompa i może jeszcze z karbonu albo z tytanu.z całym szacunem to jest właśnie badziew telefon ma służyć do rozmowy i to wszystko

polak

04-12-2013 22:36

no to za bełkot? w jakim języku?

Iron mam

04-12-2013 02:53

No to ja powiem tak siedze sobie i czytam super bzdeta na moim nowiusim 5.5 cala kazam i śmiac mi sie chce i płakac jak to czytam miałem i iphona szałszał umowa około 4 tysie z ery ok mineły 2 lata jest samsung sgs1 potem 2 i notatnika hehe 1 trz miałem w miendzy szasie wydałem ok 15 tysi inic z tego nie mam nota rozbiłem sgs1 zgubiłem bezsensu a koniec końców to wszystkie te wynalazki słurzyły mi do dzwonienia no i jakiśfilmik radio i muza wienc jakośniewidze potrzeby wywalania kasy na kolejne wersje tego samego w międzyczasie byłkryzys i to mi pokazało że do puki masz kase to jej sie niedocenia ale jak niema to karzda złotuwka jest warzna i najmniej ważne jest co za smartfon jest najnowszy ten kazam który tak krytykują wszyscyma lepsze parametry niżtaki dell srteak 5 kto wie to wie model ma ze 2 albo 3 lata ale u nas go niebyło w sieciach gsm .A ktośpisał że ma tylko 512ram a co to za problem kupuje sie karte sd wydziela sie partycje spesjalnym programikem i mam 2 giga ramu .

Emi

03-12-2013 22:43

Dziś zamówiłam właśnie Kazama 5 w Sklepie internetowym Plusa w Doładowaniu 60/24mc za 99zł :) Mam nadzieję, że nie będę żałować :)

Emi

03-12-2013 22:43

Dziś zamówiłam właśnie Kazama 5 w Sklepie internetowym Plusa w Doładowaniu 60/24mc za 99zł :) Mam nadzieję, że nie będę żałować :)

Sadzio

29-11-2013 14:14

mam telefon od dwóch tygodni i złego słowa o nim nie mam :) jedynie aparat to porażka poza tym gry internet działają idealnie zero lag, android bez dodatków czysty nie zamula nawet po uruchomieniu telefonu :) jestem z niego jak na razie zadowolony. Bateria trzyma ponad dzień czasu przy moim użytkowaniu czyli w szkole gry internet sms rozmowy itp. czyli bateria bardzo dobra :) telefon gorąco polecam :) pozdrawiam .

Bo taki chuj

25-11-2013 13:00

Zajebisty, epicki, amazing, hehhehe

**

22-11-2013 17:20

mam go dopiero przez tydzien ale jest zajefajny :)

Posiadacz

20-11-2013 20:23

Łatwy w obsłudze sprawny szybki smartfonik. Polecam :)

pro13

13-11-2013 16:08

zarąbisty

on

08-11-2013 17:44

a dodam jeszcze ponad 4 cala ekram

nabywca

08-11-2013 17:44

niezly telefon dobry android no i 2 karty sim i niska cena

ja

08-11-2013 17:42

bardzo dobry telefon warty uwagi

ja

08-11-2013 17:41

bardzo dobry telefon warty uwagi

iPhone 5s

07-11-2013 09:46

Blyszczaca tandeta... Zloto i duza cena, para idealna.

ciekawski

07-11-2013 09:42

w androidowych gruchach wkurzający jest brak standaryzacji. jak widać na powyższych obrazkach, dwa modele od tego samego producenta mają inaczej usytuowane guziki poniżej ekranu. to nie jest babol tylko tego producenta!

antyfan

06-11-2013 14:18

niezły badziew.... plastik i android para idealna