3dfx Voodoo3 3000

Długo oczekiwany następca Voodoo2 wreszcie się pojawił. Zgodnie z zapewnieniami twórców karta jest o wiele szybsza od poprzednika, w niektórych aplikacjach (m.in. Quake 2) nawet szybsza niż dwie karty Voodoo2...

Długo oczekiwany następca Voodoo2 wreszcie się pojawił. Zgodnie z zapewnieniami twórców karta jest o wiele szybsza od poprzednika, w niektórych aplikacjach (m.in. Quake 2) nawet szybsza niż dwie karty Voodoo2 (tzw. SLI). Niestety mimo wysokiej wydajności karta wciąż nie obsługuje wyższych trybów kolorów niż 16-bitowy. Aczkolwiek „gołym okiem” nie widać by obraz w tej gamie kolorów był szczególnie gorszy od 32-bitowego obrazu w innych kartach.

góry po schodach i na "ruchome płyty". Znajdujemy się w nowym pomieszczeniu. Przeskakujemy na drugą stronę pomieszczenia, gdzie znajduje się apteczka i dźwignia. Z tego drugiego robimy użytek i wchodzimy w otwarte drzwi.

CITY OF VILCABAMBA

Na początku walka z wilkami. Potem do miejsca z wodą, stąd już widać dźwignię. Ciągniemy, wchodzimy, przeskakujemy, pchamy wyróżniający się kamień aż do miejsca gdzie znajduje się nowe pomieszczenie. Z dołu zabieramy klucz i posążek i wspinamy się do góry aby stąd wyjść. Teraz do drzwi z zamkiem gdzie używamy klucza, trochę gimnastyki i walki. Po zabiciu wilków wejdź w lewe drzwi i wycieczka do góry, gdzie znajduje się dźwignia. Z powrotem na dół i tym razem w prawe drzwi. Znowu do góry i z powrotem na dół w środkowe drzwi. Uwaga na ostrza. Ciągniemy dźwignię i płyniemy prosto i w prawo. Po schodach do góry i znowu dźwignia. Teraz walka z kudłatym niedźwiedziem i używamy posążka.

LOST VALLEY

Naszym celem jest znaleźć 3 zębate koła do maszyny. Skręcamy w prawo po blokach schodz


Zobacz również