Telewizja, internet, telefon - gdzie najlepiej i najtaniej

Zakup dwóch lub trzech usług w pakiecie pozwala zmniejszyć w domowym budżecie wydatki na telewizję, internet i telefon. Jedna faktura to wygoda opłacania rachunków, a jedna umowa to możliwość swobodnej zmiany dostawcy po zakończeniu kontraktu. Ale którego usługodawcę wybrać?

Dzisiaj dostawcy telewizji świadczą usługi internetowe, a operator komórkowy sprzedaje energię elektryczną i produkty bankowe. Czyżby świat stanął na głowie? Wręcz przeciwnie. Rozszerzanie portfolio usług i wchodzenie na nowe rynki to doskonale przemyśla polityka, która pozwala operatorom zwiększać przychody ze sprzedaży usług, a jednocześnie skuteczniej przywiązywać klientów do marki.

Mariaż Plusa z Cyfrowym Polsatem i PlusBankiem wydaje się być oczywisty, wszak wszystkie te podmioty są ze sobą powiązane kapitałowo. Razem, firmy te mogą zaoferować klientom komplementarny pakiet usług telefonii komórkowych i telewizji, a dzięki dużym inwestycjom w technologię LTE także szybki mobilny internet, który ma stanowić alternatywę dla internetu stacjonarnego instalowanego na liniach telefonicznych i w sieciach kablowych.

Zobacz również:

Na drugim biegunie mamy partnerstwo Orange z ITI Neovision (operator platformy nc+), dzięki czemu Orange może uzupełnić swoją ofertę (telefonia komórkowa i stacjonarna, internet) o pakiety telewizyjne, a ITI – sprzedawać telewizję z mobilnym internetem.

Jest też co najmniej czterech silnych operatorów kablowych (UPC, Vectra, Multimedia, INEA) dysponujących nowoczesną infrastrukturą, która pozwala dostarczać klientom wysokiej jakości telewizję cyfrową, ultraszybki internet bez limitu transferu danych oraz usługi telefonii stacjonarnej realizowane w technologii VoIP.

Dlaczego usługi w pakiecie?

Pakiet usług to jeden rachunek za telewizję, internet i telefon, a więc wygoda opłacania i oszczędność kosztów, jeśli nadal nie korzystasz z darmowych przelewów elektronicznych. To także możliwość skorzystania z atrakcyjnych cen w ramach oferty promocyjnej, w myśl zasady – zamów więcej, a dostaniesz wysoki rabat na abonament, pakiet opcji dodatkowy oraz nowoczesny sprzęt w niższej cenie.

Zakup dwóch, trzech lub większej liczby usług w pakiecie wymaga podpisania jednej umowy z

jedną datą zakończenia kontraktu. Kiedy nadejdzie ten dzień, możesz swobodnie myśleć o przeniesieniu usług do innego operatora, nie czekając na zakończenie wszystkich umów terminowych.

Usługi w pakiecie

„Oszczędzanie przez dodawanie” to hasło przewodnie programu smartDOM, który umożliwia łączenie produktów sieci Plus i Cyfrowego Polsatu. Wybierz telefon komórkowy, telewizję lub internet mobilny, dokup drugą usługę za połowę ceny, a trzecią możesz mieć nawet za 1 zł miesięcznie.

Łącząc produkty Cyfrowego Polsatu i Plusa w ramach oferty smartDOM otrzymasz upust na abonament za drugą i trzecią usługę w pakiecie.Kliknij, aby powiększy棹cząc produkty Cyfrowego Polsatu i Plusa w ramach oferty smartDOM otrzymasz upust na abonament za drugą i trzecią usługę w pakiecie.

Promocja smartDOM skierowana jest dla obecnych i nowych abonentów. Przykładowa oferta obejmuje telewizję cyfrową w Pakiecie Familijnym Max HD z opcjami Film HD, Sport HD i Cinemax HD za 69,90 zł (133 kanały, w tym 6 miesięcy bez opłat), telefon LG G3s w abonamencie Plus za 19,99 zł (cena regularna to 39,99 zł) z nielimitowanymi rozmowami i SMS do wszystkich sieci komórkowych oraz mobilny internet LTE z pakietem danych 20 GB za 1 zł miesięcznie (obniżka z 39,99 zł) i tabletem LG G Pad 8.0. Do tego należy doliczyć raty za smartfon (50 zł x 24 raty) oraz tablet (15 zł x 48 rat).

Z kolei klienci Orange’a mogą łączyć usługi telekomunikacyjne w ramach oferty promocyjnej Orange Open. Jeżeli kupisz dwie lub więcej usług w Orange, uzyskasz comiesięczny rabat na abonament. Ofertą objęte są usługi mobilne i stacjonarne (telefon, internet), telewizja oraz Orange Energia. W przypadku drugiej usługi abonament zostanie obniżony o 10 złotych. Trzeci produkt w pakiecie to już 20 zł mniej każdego miesiąca na rachunku i tak aż do ósmej usługi, w której łączny rabat wynosi 65,01 zł.

Orange Open to oferta łączona, w której każda dodatkowa usługa w koncie klienta pozwala obniżyć miesięczny rachunek o kolejne 5-10 zł, maksymalnie 65,01 zł w przypadku posiadania 8 usług Orange jednocześnie.Kliknij, aby powiększyćOrange Open to oferta łączona, w której każda dodatkowa usługa w koncie klienta pozwala obniżyć miesięczny rachunek o kolejne 5-10 zł, maksymalnie 65,01 zł w przypadku posiadania 8 usług Orange jednocześnie.

Przykładowo, za dwa telefony komórkowe dla siebie i członka rodziny, internet stacjonarny, telefon stacjonarny oraz internet mobilny zapłacisz miesięcznie 176,15 zł zamiast 211,16 zł. W tym wypadku łączny rabat na abonament dla pięciu usług na koncie wyniesie 35,01 zł. W Orange Open rabat naliczany jest dla usług, których miesięczny abonament wynosi powyżej 39 złotych, przy czym co najmniej jedną z nich musi być usługa mobilna. W ramach oferty możesz swobodnie wybrać plan taryfowy oraz korzystać z innych promocji.