Dźwiękowa "Odyseja"

Firma e.Digital zaprezentowała dwa nowe modele przenośnych odtwarzaczy audio z serii Odyssey, oznaczone numerami 150 oraz 800. Urządzenia są kompatybilne zarówno z komputerami PC, jak i Macintosh. Model Odyssey 800 wyposażony jest w dysk o pojemności 15 GB.
Kliknij, aby powiększyć Odyssey 150 jest rozwiązaniem dla mniej wymagających użytkowników – urządzenie dysponuje jedynie 128 MB pamięci (wyposażono je również w port umożliwiający korzystanie z kart pamięci SmartMedia). Obydwa modele odtwarzają nagrania zapisane w formatach MP3 oraz WMA (Windows Media Audio), mogą również służyć jako cyfrowe dyktafony. Odyssey 800 można podłączyć do komputera PC za pośrednictwem interfejsu USB 2.0.

Model 800 kosztować ma ok. 300 USD, zaś ceny Odyssey 150 na razie nie ustalono. Obydwa odtwarzacze mają trafić do sklepów jesienią.
Ocena:
Twoja ocena:

Komentarze

Polecane

PC World z prezentem!

Tak, zamawiam 12 wydań PC World po 14,09 zł każde (zamiast 19,90 zł) od numeru 6/2012.
Dodatkowo program Panda Antyvirus Pro 2012,
chroniący aż 3 komputery, dostanę za darmo.

PC World 6/2012
Nowy numer PC World 6/2011
Razem: 169


  • Z darmową wysyłką
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie mojego adresu email do celów marketingowych. rozwiń »

Pobierz bezpłatnego e-booka

20 lat polskiej sieci
Ebook 20 lat polskiej sieci to kompletna charakterystyka polskiego internetu (oraz polskiego internauty). Odpowiadamy na pytanie, jak wygląda nasz kraj na tle bliższych i dalszych europejskich sąsiadów pod względem popularyzacji szerokopasmowych łączy internetowych i rynku mobilnego. Wymieniamy również wady i zalety korzystania z bezpłatnych punktów dostępowych.
Jeśli chcesz otrzymać darmowego e-booka, wpisz swój adres e-mail. Wyślemy Ci go natychmiast!
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie mojego adresu email do celów marketingowych. rozwiń »