Adobe Acrobat 5

Firma Adobe znana jest z wysokiej jakości swoich produktów, co w przypadku Acrobata 5 potwierdza numer jego najnowszej wersji - produkt jest na piątkę!

Firma Adobe znana jest z wysokiej jakości swoich produktów, co w przypadku Acrobata 5 potwierdza numer jego najnowszej wersji - produkt jest na piątkę!

W formacie PDF Acrobat 5 zapisze dowolny dokument z zachowaniem układu, rodzaju czcionki, formatowania, linków oraz ilustracji.

W ten sam sposób Acrobat 5 "wciągnie do PDF" również strony WWW, a to już oznacza początek rewolucyjnej zmiany w sposobie wymiany informacji, współdzielenia zasobów, pracy grupowej itp. Agregacja, archiwizowanie, drukowanie zawartości i przesyłanie kompletnych stron nigdy dotąd nie było tak proste. Stało się to możliwe dzięki obsłudze języka XML (włączanie metadanych i dynamicznych formularzy) oraz ścisłej integracji Acrobata 5 z Internetem z wykorzystaniem technologii WebDAV i ODBC. Obecnie za pośrednictwem przeglądarki możliwa jest wspólna praca nad dokumentem PDF umieszczonym w sieci. Dopuszcza się dodawanie własnych notatek, wyróżnianie tekstu, komentarzy. Z formatu PDF możliwy jest zapis do RTF oraz ekstrakcja całych stron lub tylko ilustracji z zapisem do TIFF, JPEG oraz PNG, i to wraz z opcjami precyzyjnego tuningu podczas konwersji (np. wybór kompresji czy rozdzielczości). Dokumenty PDF Acrobat 5 zapisze również w PostScripcie (Level 1,2,3) lub EPS. Czcionki TrueType skonwertuje na Type 1. Z kolei do PDF, poza wymienionymi już, Acrobat 5 "wciągnie" także formaty: BMP, GIF, HTML, PCX oraz formaty tekstowe.

Zabezpieczenie dostępu do zawartości dokumentu 128-bitowym hasłem, akceptowanie elektronicznego podpisu, blokowanie dostępności wydruku, to tylko niektóre cechy tego znakomitego programu.

Informacje: Adobe Systems

Incorporated, www.adobe.com

Cena: 1260 zł, upgrade 510 zł.


Zobacz również