Castlerock dramatyczna podróż

Wciągający amerykański film akcji pełen pościgów pośród pięknych, dzikich, teksańskich krajobrazów.

Wciągający amerykański film akcji pełen pościgów pośród pięknych, dzikich, teksańskich krajobrazów.

Nastoletnia Beth wyrusza samochodem z dziadkiem na pustynię i nie przypuszcza, że oto zaczyna się jej najkoszmarniejsza wyprawa w życiu. Krajoznawcza wycieczka zamienia się w dramatyczne zmagania, w chwili gdy na ich drodze staje uzbrojony i niebezpieczny uciekinier, który ich terroryzuje. Sytuacja wydaje się dramatyczna i przerażająca, lecz szybko okazuje się, że jeszcze większe niebezpieczeństwo stwarza otaczająca pustynia. W starciu ze śmiertelnie groźną przyrodą pomoc nadchodzi z zupełnie nieoczekiwanej strony... Wciągający film akcji pełen pościgów pośród przepięknych, zapierających dech w piersiach teksańskich krajobrazów.

W roli głównej wystąpiła Alana Austin, aktorka, która zdobyła popularność występując w filmie fantasy "North" u boku obecnej megagwiazdy Elijaha Wooda znanego z roli Froda w słynnej trylogii "Władca Pierścieni". Towarzyszą jej m.in. znana z serialu "Słoneczny patrol" Pamela Bach oraz Ernest Borgnine ("Parszywa dwunastka").

Informacje

Castlerock (Castlerock) © 2000 Majestic Film Partners

Gatunek akcja

Czas 81 minut

Reżyser Craig Clyde

Scenariusz Bryce Fillmore, Craig Clyde

Zdjęcia Gary L. Eckert

Muzyka Jasper Randall

Obsada Alana Austin, Ernest Borgnine, Pamela Bach, Roger Velasco, Frank Gorshin, Wolf Larson i inni

Kraj i rok produkcji USA, 2000

Wydanie VCD

Dźwięk hi-fi stereo: polski lektor

Napisy brak

Format 1,33:1

Jak obejrzeć film z wydania z VCD?

Naszą płytę VCD można uruchomić w odtwarzaczu DVD kompatybilnym ze standardem Video CD 2.0, co praktycznie ma miejsce we wszystkich modelach obecnych na rynku. Można także odtworzyć w komputerze z czytnikiem CD-ROM lub DVD. Minimalne wymagania sprzętowe dla komputera PC to: procesor Pentium MMX 166 MHz, 32 MB RAM, czytnik CD-ROM, karta dźwiękowa 16-bitowa, karta graficzna 2 MB, system operacyjny Windows 9x/NT 4.0/2000/XP/nowszy, zainstalowany Internet Explorer i Windows Media Player. Komputer Macintosh musi mieć zainstalowaną aplikację QuickTime Player z rozszerzeniem QuickTime MPEG Extension.


Zobacz również