Compressor Force Feedback Deluxe

Jest to jedna z najlepiej wyposażonych kierownic oferowanych na rynku.

Jest to jedna z najlepiej wyposażonych kierownic oferowanych na rynku.

Ma osobną dźwignię hamulca ręcznego, połączoną podstawką z drążkiem zmiany biegów. Sam drążek zmiany biegów jest nietypowy, ponieważ daje się wychylać w czterech kierunkach.

Kierownica, jako jedna z nielicznych, ma regulowany kąt nachylenia kolumny oraz możliwość regulacji jej długości. Dodatkowo pokryta jest warstwą gumy, co zapobiega jej wyślizgnięciu się nawet podczas gwałtownych manewrów.

Compressor Force Feedback Dlx

Compressor Force Feedback Dlx

Pomimo tego, iż w prezentowanym urządzeniu nie skorzystano z technologii Force Feedback, a jedynie z jej okrojonej wersji - Vibration Feedback (brak odwzorowania sił kierunkowych), to i tak dobrze oddaje ona wiele efektów, wprowadzając kierownicę w wibracje o różnym stopniu natężenia.

Koło kierownicy ma odpowiedni profil oraz promień skrętu wynoszący 180 stopni, a jej małe rozmiary przypominają kierownice stosowane w sportowych samochodach.

Do dyspozycji masz dużą liczbę przycisków i przydatnych przełączników (niektórzy mogą nawet odczuć pewien przesyt tak wieloma klawiszami). Intalacja kierownicy, pomimo jej bogatego wyposażenia, nie jest skomplikowana i zajmuje dosłownie parę minut. Urządzenie korzysta z interfejsu USB.


Zobacz również