Femme fatale

Intrygujący, pełen napięcia i erotyki, wciągający thriller z doborową, gwiazdorską obsadą.

Intrygujący, pełen napięcia i erotyki, wciągający thriller z doborową, gwiazdorską obsadą.

Joseph jest artystą, którego uporządkowane życie w ciągu jednej nocy zmienia się w koszmar. Tuż przed wyjazdem w egzotyczną podróż poślubną, w tajemniczych okolicznościach znika jego świeżo poślubiona żona - Cynthia. Pozostawia po sobie jedynie obrączkę i krótki, dziwny liścik, którego treści Joseph nie potrafi zrozumieć. Nagle zdaje sobie sprawę, że tak naprawdę nigdy jej dobrze nie znał... Rozpoczyna rozpaczliwe poszukiwania ukochanej. Wszczęte przez niego śledztwo prowadzi go do podejrzanych nocnych klubów i sex shopów ukrytych pośród mrocznych zakamarków Los Angeles. Jedna z artystek - Maura, aktorka grająca w perwersyjnych filmach, wygląda zupełnie jak Cynthia. Cynthia, Elizabeth, Maura... Jak właściwie nazywa się żona Josepha, kim tak naprawdę jest i dlaczego interesuje się nią także mafia?

Intrygujący thriller sensacyjny z gwiazdorską obsadą. W roli głównej wystąpił nominowany do Emmy Colin Firth ("Dziennik Bridget Jones", "Duma i uprzedzenie", "Dziewczyna z perłą"), uznany przez magazyn "People" za najprzystojniejszego aktora brytyjskiego. W filmie zagrał też Billy Zane ("Titanic", "Fanatyk") oraz piękna i tajemnicza Lisa Zane ("Ostry dyżur").

Informacje

Femme fatale (Femme Fatale)© Gibraltar Entertainment 1991

Gatunek thriller

Czas 92 minuty

Reżyseria Andre R. Guttfreund

Scenariusz Michael Ferris, John D. Brancato

Zdjęcia Joey Forsyte

Muzyka Parmer Fuller

Obsada Colin Firth, Lisa Zane, Billy Zane, Scott Wilson, Suzanne Snyder, Pat Skipper, John Lavachielli, Lisa Blount i inni

Kraj i rok produkcji USA, 1991

Wydanie VCD

Dźwięk hi-fi stereo: polski lektor

Napisy brak

Format 1,33:1

Jak obejrzeć film z wydania z VCD?

Naszą płytę VCD można uruchomić w odtwarzaczu DVD kompatybilnym ze standardem Video CD 2.0, co praktycznie ma miejsce we wszystkich modelach obecnych na rynku. Można także odtworzyć w komputerze z czytnikiem CD-ROM lub DVD. Minimalne wymagania sprzętowe dla komputera PC to: procesor Pentium MMX 166 MHz, 32 MB RAM, czytnik CD-ROM, karta dźwiękowa 16-bitowa, karta graficzna 2 MB, system operacyjny Windows 9x/NT 4.0/2000/XP/nowszy, zainstalowany Internet Explorer i Windows Media Player. Komputer Macintosh musi mieć zainstalowaną aplikację QuickTime Player z rozszerzeniem QuickTime MPEG Extension.


Zobacz również