Flashfire - morderczy ogień

Amerykański przebój kinowy w doborowej obsadzie. Trzymająca w napięciu opowieść o zdradzie, chciwości i zbrodni rozgrywająca się w wielkomiejskiej atmosferze Los Angeles.

Amerykański przebój kinowy w doborowej obsadzie. Trzymająca w napięciu opowieść o zdradzie, chciwości i zbrodni rozgrywająca się w wielkomiejskiej atmosferze Los Angeles.

Detektyw Jack Flinder prowadzi z partnerem śledztwo w sprawie serii groźnych podpaleń. Kiedy wydaje się, że detektywi są już blisko odkrycia sprawców i motywów ich działania, partner Jacka zostaje brutalnie zamordowany. Co gorsza, w to zabójstwo zostaje wrobiona jego piękna ukochana Lisa Cates, która teraz dramatycznie potrzebuje pomocy.

Kto zabił partnera Jacka, a teraz chce zlikwidować Lisę? Czy w policji jest informator zabójców śledzący każdy krok Jacka? Jeśli detektyw szybko nie znajdzie odpowiedzi na te pytania, może stracić nie tylko pracę, ale i życie - swoje i swoich najbliższych. A prawda może okazać się boleśniejsza niż ktokolwiek sądził...

Trzymająca w napięciu opowieść o zdradzie, chciwości i zbrodni, której akcja rozgrywa się w wielkomiejskiej atmosferze Los Angeles. Thriller kryminalny w gwiazdorskiej obsadzie, w którym obok Billy'ego Zane'a ("Powrót do przyszłości", "Snajper") i Louisa Gosseta, Jr ("Żelazny orzeł", "Punisher"), w ciekawym epizodzie wystąpiła gwiazda trylogii "Matrix" Carrie-Anne Moss.

Informacje

Flashfire - morderczy ogień (Flashfire) © 1993 Silver Lion Films

Gatunek sensacja

Czas 85 minut

Reżyseria Elliot Silverstein

Scenariusz John Warren, Dan York

Zdjęcia Albert J. Dunk

Muzyka Sylvester Levay

Obsada Billy Zane, Louis Gossett, Jr, Carrie-Anne Moss, Kristin Minter, Louis Giambalvo, Tom Mason, Caroline Williams i inni

Kraj i rok produkcji USA, 1993

Wydanie DVD

Dźwięk DD 5.1: angielski DD 2.0: polski lektor

Napisy polskie

Obraz kolorowy

Format 1,33:1

Płyta jednostronna, dwuwarstwowa


Zobacz również