Gwiezdny przybysz: nie ma jak w domu

Amerykańskie kino familijne science fiction utrzymane w konwenji pamiętnego "Krótkiego spięcia" czy "E.T".

Amerykańskie kino familijne science fiction utrzymane w konwenji pamiętnego "Krótkiego spięcia" czy "E.T".

Obcy przemierzający bezkresy kosmicznej pustki niespodziewanie wpada w deszcz meteorytów, spada na Ziemię i rozbija swój gwiezdny pojazd na polu pewnego amerykańskiego farmera. Zdezorientowaną istotę odnajduje Evie, nastolatka spacerująca akurat w okolicy z młodszym bratem. Czy nie mówiąca w języku Ziemian istota zdoła się porozumieć z rodzeństwem i powrócić na swoją ojczystą planetę?

Całą trójkę czeka w każdym razie wiele zabawnych perypetii, prowadzących do zakończenia, które poruszy na pewno widzów w każdym wieku. Sympatyczny film familijny science fiction utrzymany w konwencji pamiętnego "Krótkiego spięcia" i "ET". W rolę przebiegłej Evie wcieliła się nominowana do Złotego Globu Adrienne Barbeau. Z gwiazd Hollywood w filmie wystąpił także znany choćby z serii "Gliniarz z Beverly Hills" popularny aktor Judge Reinhold, a partneruje mu nasza piękna i uwodzicielska rodaczka - Joanna Pacuła ("Park Gorkiego", "Milczenie baranów", "Słodkie kłamstwa").

Informacje

Nie ma jak w domu (No Place Like Home) © 2001, Desert Rock Films

Gatunek przygodowy

Czas 83 minuty

Reżyseria Craig Clyde

Scenariusz Craig Clyde, Bryce W. Fillmore

Zdjęcia Gary Eckert

Muzyka Jasper Randall

Obsada Judge Reinhold, Joanna Pacuła, Adrienne Barbeau, Bruce Weitz, Alana Austin, Richard Moll, Clayton Taylor i inni

Kraj i rok produkcji USA, 2001

Wydanie VCD

Dźwięk hi-fi stereo: polski lektor

Napisy brak

Format 1,33:1

Jak obejrzeć film z wydania VCD?

Naszą płytę VCD można uruchomić w odtwarzaczu DVD kompatybilnym ze standardem Video CD 2.0, co praktycznie ma miejsce we wszystkich modelach obecnych na rynku. Można także odtworzyć w komputerze z czytnikiem CD-ROM lub DVD. Minimalne wymagania sprzętowe dla komputera PC to: procesor Pentium MMX 166 MHz, 32 MB RAM, czytnik CD-ROM, karta dźwiękowa 16-bitowa, karta graficzna 2 MB, system operacyjny Windows 9x/NT 4.0/2000/XP/nowszy, zain-stalowany Internet Explorer i Windows Media Player. Komputer Macintosh musi mieć zainstalowaną aplikację QuickTime Player z rozszerzeniem QuickTime MPEG Extension.


Zobacz również